Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/79)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master JMOŠS muži

10.2.2024| Brno- Obřany - Orlovna| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Dubovec Juraj| Hráčů: 79| Žebříčků: 11

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
49.Vozár Otmar CZE001462ASnipers Brno
33.Volanka Alois CZE028528AŠK Paleta Vyškov
65.Voborný Jiří CZE036875BDC Bejvávalo U Kolečka
65.Vejvalka Jakub CZE078285Topas Club Brno
33.Vašina Martin CZE048700Ivanovice na Hané
33.Vašek Tomáš CZE073704AŠK Modřice
9.Vašata Milan CZE070824BŠilingrák Team Brno
25.Vaněk Vojtěch CZE051463BDC Bufál
49.Václavek Jiří CZE076179CDC Pitbulls Adamov
33.Vacek Václav CZE064736CCentrála Kameničky
25.Vacek Jindřich CZE056037ASnipers Brno
65.Tashkov Christo CZE069846AYellov fish
49.Táborský Patrik CZE072342CMinibaroni na Kuželně Brno
7.Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
3.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
33.Svoboda Lukáš CZE055083ASnipers Brno
65.Stavjař Michael CZE079553Brno
49.Sedláček Jan CZE075512AHydra Darts Bučovice
65.Schönwälder Marek CZE077271CNetáhla Těšany
5.Richter Pavel CZE048987AŠK Paleta Vyškov
17.Přibyl Pavel CZE000066AŠilingrák Team Brno
65.Potěšil Dušan CZE075558CWC Šipkouni
13.Poráň David CZE051226APBL 45 Brno
25.Pokorný Filip 1993CZE050230BStavba Brno
33.Pokorný Filip 1977CZE000116AŠenkýři
1.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno
13.Pikna Pavel CZE070821BŠilingrák Team Brno
65.Pikna Lukáš CZE070877Mokrá-Horákov, Mokrá 385
65.Petřík Josef CZE007612CŠílené labutě Brno
7.Pešek Tomáš CZE049920AAvengers Dašice
49.Pazio Marek CZE067121DBastr team Brno
17.Pátek Jaroslav CZE000158Brno
65.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno
17.Nutil David CZE077283CNetáhla Těšany
25.Nešpůrek Pavel CZE010106AŠilingrák Team Brno
17.Motka Robert CZE056105CPBL 45 Brno
49.Minaříček Pavel CZE075940DTopas Club Brno
33.Miklovič Martin CZE068840ARumoví pralinky
17.Matuška Osvald CZE004192CTopas Club Brno
2.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
17.Lorenc Jaromír CZE063853CDC Újezd u Brna
49.Lamač Zdeněk CZE063075CDC Pitbulls Adamov
33.Kvarda Josef CZE064034ATěsně vedle Brno
9.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov
65.Kůst Filip CZE063064Brno
49.Krmníček Ondřej CZE038136CDC Double Tops Omega
33.Kříž Martin CZE062122CTopas Club Brno
33.Kříž Jiří CZE050039BHezky Pěkně
65.Krátký Lukáš CZE063414ADC Hurricane Adamov
49.Králík Martin CZE053579CPohodáři Olomouc
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.5.2024 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.5.2024 06:35:08
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement