Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/79)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master JMOŠS muži

10.2.2024| Brno- Obřany - Orlovna| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Dubovec Juraj| Hráčů: 79| Žebříčků: 10

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
65.Churý Jakub CZE042495BDC Bufál
65.Foret Jakub CZE063081CDC Pitbulls Adamov
65.Fridrich David CZE041320AŠilingrák Team Brno
65.Havránek Bohumil CZE008345BPBL 45 Brno
65.Krátký Lukáš CZE063414ADC Hurricane Adamov
65.Kůst Filip CZE063064Brno
65.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno
65.Petřík Josef CZE007612CŠílené labutě Brno
65.Pikna Lukáš CZE070877Mokrá-Horákov, Mokrá 385
65.Potěšil Dušan CZE075558CWC Šipkouni
65.Schönwälder Marek CZE077271CNetáhla Těšany
65.Stavjař Michael CZE079553Brno
65.Tashkov Christo CZE069846AYellov fish
65.Vejvalka Jakub CZE078285Topas Club Brno
65.Voborný Jiří CZE036875BDC Bejvávalo U Kolečka
49.Bezůšek Pavel CZE000499AŠilingrák Team Brno
49.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno
49.Funk Michal CZE055518BTornádo Destroyers Brno
49.Hladík Jiří CZE050991CLetka Brno
49.Jurinek David CZE068782BDC Bufál
49.Kačanolli Fitim CZE017097BDC Bejvávalo U Kolečka
49.Košťál Jiří CZE042985BDC Fako Tuřany
49.Králík Martin CZE053579CPohodáři Olomouc
49.Krmníček Ondřej CZE038136CDC Double Tops Omega
49.Lamač Zdeněk CZE063075CDC Pitbulls Adamov
49.Minaříček Pavel CZE075940DTopas Club Brno
49.Pazio Marek CZE067121DBastr team Brno
49.Sedláček Jan CZE075512AHydra Darts Bučovice
49.Táborský Patrik CZE072342CMinibaroni na Kuželně Brno
49.Václavek Jiří CZE076179CDC Pitbulls Adamov
49.Vozár Otmar CZE001462ASnipers Brno
33.Brychta Darius CZE003244AŠK Paleta Vyškov
33.Fryc Martin CZE079367Brno
33.Gregor Richard CZE035518BTornádo Destroyers Brno
33.Hanák Jiří CZE009845Brumovice (Břeclav)
33.Hofírek David CZE064520CDC Pitbulls Adamov
33.Kozák Martin CZE050900DFrogs Žabčice
33.Kříž Jiří CZE050039BHezky Pěkně
33.Kříž Martin CZE062122CTopas Club Brno
33.Kvarda Josef CZE064034ATěsně vedle Brno
33.Miklovič Martin CZE068840ARumoví pralinky
33.Pokorný Filip 1977CZE000116AŠenkýři
33.Svoboda Lukáš CZE055083ASnipers Brno
33.Vacek Václav CZE064736CCentrála Kameničky
33.Vašek Tomáš CZE073704AŠK Modřice
33.Vašina Martin CZE048700Ivanovice na Hané
33.Volanka Alois CZE028528AŠK Paleta Vyškov
25.Abrahámek Dušan CZE002458BStavba Brno
25.Daška Pavel CZE001049CSiga
25.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.5.2024 11:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.5.2024 11:36:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement