Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/79)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master JMOŠS muži

10.2.2024| Brno- Obřany - Orlovna| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Dubovec Juraj| Hráčů: 79| Žebříčků: 11

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
25.Katrenič Ján WRD101118
65.Stavjař Michael CZE079553Brno
33.Fryc Martin CZE079367Brno
65.Vejvalka Jakub CZE078285Topas Club Brno
17.Nutil David CZE077283CNetáhla Těšany
65.Schönwälder Marek CZE077271CNetáhla Těšany
49.Václavek Jiří CZE076179CDC Pitbulls Adamov
49.Minaříček Pavel CZE075940DTopas Club Brno
65.Potěšil Dušan CZE075558CWC Šipkouni
49.Sedláček Jan CZE075512AHydra Darts Bučovice
33.Vašek Tomáš CZE073704AŠK Modřice
49.Táborský Patrik CZE072342CMinibaroni na Kuželně Brno
13.Kišš Marek CZE070892AAvengers Dašice
65.Pikna Lukáš CZE070877Mokrá-Horákov, Mokrá 385
9.Vašata Milan CZE070824BŠilingrák Team Brno
13.Pikna Pavel CZE070821BŠilingrák Team Brno
65.Tashkov Christo CZE069846AYellov fish
33.Miklovič Martin CZE068840ARumoví pralinky
49.Jurinek David CZE068782BDC Bufál
49.Pazio Marek CZE067121DBastr team Brno
9.Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno
33.Vacek Václav CZE064736CCentrála Kameničky
33.Hofírek David CZE064520CDC Pitbulls Adamov
33.Kvarda Josef CZE064034ATěsně vedle Brno
17.Lorenc Jaromír CZE063853CDC Újezd u Brna
65.Krátký Lukáš CZE063414ADC Hurricane Adamov
65.Foret Jakub CZE063081CDC Pitbulls Adamov
49.Lamač Zdeněk CZE063075CDC Pitbulls Adamov
17.Damborský Tomáš CZE063074CDC Pitbulls Adamov
65.Kůst Filip CZE063064Brno
13.Čermák Daniel CZE062212AAvengers Dašice
33.Kříž Martin CZE062122CTopas Club Brno
9.Král Roman CZE061381ASnipers Brno
3.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
17.Motka Robert CZE056105CPBL 45 Brno
25.Vacek Jindřich CZE056037ASnipers Brno
4.Kováč Jakub CZE055566ARakol Brno
49.Funk Michal CZE055518BTornádo Destroyers Brno
33.Svoboda Lukáš CZE055083ASnipers Brno
49.Králík Martin CZE053579CPohodáři Olomouc
49.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno
25.Vaněk Vojtěch CZE051463BDC Bufál
13.Poráň David CZE051226APBL 45 Brno
49.Hladík Jiří CZE050991CLetka Brno
33.Kozák Martin CZE050900DFrogs Žabčice
25.Pokorný Filip 1993CZE050230BStavba Brno
33.Kříž Jiří CZE050039BHezky Pěkně
7.Pešek Tomáš CZE049920AAvengers Dašice
5.Richter Pavel CZE048987AŠK Paleta Vyškov
33.Vašina Martin CZE048700Ivanovice na Hané
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.5.2024 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.5.2024 06:34:15
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement