Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/62)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master JMOŠS muži

18.2.2023| Brno- Obřany - Orlovna| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Dubovec Juraj| Hráčů: 62| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
2.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
3.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno
4.Pokorný Filip CZE050230BStavba Brno
5.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
5.Kadlec Jan CZE071630AŠilingrák Team Brno
7.Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno
7.Poráň David CZE051226APBL 45 Brno
9.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
9.Gratcl Zdeněk CZE066602ADC FROGS Žabčice
9.Přibyl Pavel 1993CZE045427BTornádo Destroyers Brno
9.Vojta Radim CZE037412AYellov fish
13.Dobrovolný Miroslav CZE025635ADC Hurricane Adamov
13.Gregor Richard CZE035518BTornádo Destroyers Brno
13.Tashkov Christo CZE069846AYellov fish
13.Urban Jaroslav CZE060559CLetka Brno
17.Abrahámek Dušan CZE002458BStavba Brno
17.Dobeš Aleš CZE007777CGalaxy Team Brno
17.Dočkal Jakub CZE035906CDC Angry Birds Osmička Brno
17.Fridrich David CZE041320AŠilingrák Team Brno
17.Novotný Martin CZE024004Černá Pole
17.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠilingrák Team Brno
17.Tlamka Martin CZE035247CO tečku
17.Trojan Michal CZE072470CBastr team Brno
25.Jedlička Tomáš CZE070954CGalaxy Team Brno
25.Kvarda Josef CZE064034ATěsně vedle Brno
25.Lamač Zdeněk CZE063075CDC Pitbulls Adamov
25.Loula Roman CZE010041ADC Vandals Blansko
25.Maděránek Radek CZE018056AŠilingrák Team Brno
25.Nimmrichter Jan CZE005000BTornádo Destroyers Brno
25.Petřík Josef CZE007612CŠílené labutě Brno
25.Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
33.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno
33.Chválek Ladislav CZE069022AŠK Modřice
33.Dvořák Jaroslav CZE047093CO tečku
33.Foret Jakub CZE063081CDC Pitbulls Adamov
33.Havránek Bohumil CZE008345BPBL 45 Brno
33.Hofírek David CZE064520CDC Pitbulls Adamov
33.Houra Filip CZE072518DDC Újezd u Brna
33.Kačanolli Fitim CZE017097BDC Bejvávalo U Kolečka
33.Leret Andrij CZE064033BTornádo Destroyers Brno
33.Lorenc Jaromír CZE063853CDC Újezd u Brna
33.Matuška Osvald CZE004192CTopas Club Brno
33.Pazio Marek CZE067121DBastr team Brno
33.Špičák Jakub CZE063222CTěsně vedle Brno
33.Táborský Patrik CZE072342CMinibaroni na Kuželně Brno
33.Wehrenberg Vít CZE035610CFrčáci Ivančice
33.Zelina Martin CZE000159DDC Rychlé šipky Bosonohy
49.Damborský Tomáš CZE063074CDC Pitbulls Adamov
49.Dočekal Jaromír CZE001401DDC Rychlé šipky Bosonohy
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 29.2.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 29.2.2024 22:34:15
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement