Aktuality
Extraliga základní část

1.2.2023 14:03 | Bernard Vladimír | Přečteno: 603×

poslední kolo základní soutěže HLS A.ligy KHKJIh

Včerejší den uzavřel základní část soutěže HLS A.liga KHKJIh

Nejlepším týmem základní části se znovu stávají Pivaři Habřina, kteří mají na kontě v konečné tabulce 40bodů a 13 výher a jen jednu jedinou prohru v prodloužení se Zippem. Hned tři hráči jsou na prvních příčkách ligové statistiky hráčů s koeficientem +90LKH a o "Krále ligy" a o stříbrný pečetní prsten si letos zahraje Unger Lukáš z Pivařů Habřina s LKH 93,3

pivari

Pivaři Habřina: Jan Klimek, Ruda Runkas, Radim Špaček, Lukáš Unger, Miroslav Seifert, Zdeněk Vaisar

 

Druhé místo patří Zippu Štít, kteří posílením kádru vystoupali až na stříbrnou příčku.

Až třetí s odstupem devíti bodů na druhého jsou Blacksheepové HK.

Posledním postupůjícím do bojů o EXTRALIGOVÝ TITUL není nikdo jiný než tým matadorů, Truhles Hradec Králové.

1. Pivaři Habřina

2. Zippo Štít

3. Blecksheep HK

4. Truhles HK


 5.Notorklub Sopotnice

6. Vlčáci 2011 Štít

7. The Badgers Kostelec n/O

8. Comeback Habřina

Po zahájení soutěže se odhlásila dvě družstva a tak se základ hrál pouze v osmičlenné skupině

Losování Extraligy o titul proběhne až 23.2.2023. První kolo zahájíme na severu a to v neděli 5.3.2023

Ostatní družstva budou hrát o "udržení" s tím, že všichna družstva mají již teď jistotu příslušnosti v A.lize pro nadcházející sezonu 2023/2024. Odehrají tedy zápasy o udržení a to "pouze" o finanční prémie v celkové hodnotě 7.000,- a to znovu dvojkolově každý z každým. Los, termíny a výchozí tabulku uveřejníme v pondělí 6.2.2023

Odměny 2022/2023 naleznete zde

V případě kontumačního výsledku nebo odstoupení ze soutěže,  týmům nepřísluší žádná finanční prémie!


 

A.liga - Základní část Extraliga Jih (HK) = 10 týmů - hra 501 DO a 10. dílčí zápas Cricket Cut Throat Liga (páry) prodloužení 701 DO Liga na 1 vítězný leg
základní část - hraje se systémem každý s každým 2x (= doma X venku) ve skupinách

Finálová část Extraliga KHKJIH + Sever

- o titul - tvoří ji 8 kol; hrají týmy na 1. - 4. místě ( JIH 4 + Sever 4 = celkem 8 týmů); týmu se do tabulky "finálové části" započítávají výsledky dosažené jen s týmy, se kterými postoupil ze "základní části" (kontumace v "základní části" se automaticky přenášejí do "finálové části"); tým hraje systémem každý s každým 2x (= doma X venku) s týmy, se kterými se neutkal v "základní části" => se skupinou Sever

Postupující družstva premie 1.000,- jako příspěvek na cestovné.V případě nenastoupení k utkání se týmu tato premie neuhradí.

Finálová část o udržení:

Družstva na 5.- 10 .místě konečné tabulky základní části hrají znovu každý z každým o udržení 2 kolově,  týmu se do tabulky "O udržení" započítávají výsledky dosažené jen s týmy, se kterými zůstal v "základní části" (kontumace v "základní části" se automaticky přenášejí do "O udržení")

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.5.2024 19:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.5.2024 19:27:17
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement