Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-46/46)
 NáhledTiskNahoru
Vavřincovy šipkové čtvrtky 2024

Místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 46 | Turnajů: 12

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Bous Jiří CZE041295AVlčáci 2011 Štít1111118 150
2.Kopřiva Vladimír CZE046185AVlčáci 2011 Štít1010108 000
3.Kružík Michael CZE059126BDC No Score Kosice1212127 900
4.Miklošin Marek CZE077165DKrálovští lvi Hradec Králové8886 700
5.Kružík Jan CZE049101BDC No Score Kosice1212126 100
6.Mrštík Jakub CZE039798BDobřeňáci Dobřenice1010105 300
7.Bareš Václav 2000CZE061583BDC No Score Kosice1212125 200
8.Sadílek Zdeněk CZE031725BDobřeňáci Dobřenice1010104 700
9.Homola Jiří CZE010680BDC No Score Kosice8884 200
10.Dlouhý Martin CZE061755CRychtáři Štít1111113 550
11.Federsel David CZE044739Dd´Arts Obědovice1111113 350
12.Vodička Martin CZE059699CU nás dobrý Hradec Králové7772 850
13.Hrazdíra Bronislav CZE000920BŠK Paletáři Hradec Králové4442 600
14.Sadílek Petr CZE039822BDobřeňáci Dobřenice5552 150
15.Bareš Václav 1980CZE010411BDC No Score Kosice6662 100
16.Bous Michael CZE080386Vlčáci 2011 Štít5552 050
17.Bous Lukáš CZE042564AVlčáci 2011 Štít3331 850
18.Čapek Petr CZE069144CSedláci Hradec Králové3331 750
19.Rozdolský Marek CZE049326BDobřeňáci Dobřenice4441 700
20.Šprinc Ota CZE000297AFerbek Hradec Králové2221 300
20.Kodym Tomáš CZE074227CU nás dobrý Hradec Králové2221 300
22.Jadrná Lenka CZE071864DŠK Paletáři Hradec Králové4441 200
23.Jankaj Tomáš CZE067002CSedláci Hradec Králové3331 150
24.Komora Martin CZE007077AZippo team Štít1111 050
25.Šanda Adam CZE072766DŠK Paletáři Hradec Králové2221 000
26.Tomčo Jakub CZE029483BDobřeňáci Dobřenice111950
26.Trefil Tomáš CZE074969Chlumec nad Cidlinou333950
28.Švarcová Andrea CZE050060BBulls Pardubice111850
28.Petr Jiří CZE064138DLos Dartmigos Hradec Králové111850
30.Kollert Radek CZE034918CLos Dartmigos Hradec Králové222800
31.Žďárský Martin CZE056044BDobřeňáci Dobřenice111750
32.Ráž Roman CZE076305Plotiště nad Labem222700
33.Dostál Ondřej CZE067816DKrálovští lvi Hradec Králové111650
33.Chrt Peter CZE055606AZippo team Štít111650
35.Zahoř Lukáš CZE070632DLos Dartmigos Hradec Králové222600
36.Miklošin Jakub CZE043091BKrálovští lvi Hradec Králové111550
37.Stuchlík Jiří CZE067998CRychtáři Štít111450
38.Jiříková Anna CZE078475AZippo team Štít111350
38.Prokopová Natálie CZE076312Hradec Králové111350
38.Sigmund Dominik CZE061557Obědovice111350
38.Vaníček Lukáš CZE077574CDC Kobylice111350
38.Kujal Josef CZE056720AKocouři Hradec Králové111350
38.Hanušová Marcela CZE056907BBulls Pardubice111350
44.Bambas Jiří CZE025670Chlumec n/C111250
44.Franc Jakub CZE055604Dd´Arts Obědovice111250
44.Kollert Alena CZE068074Draci Štít111250
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.7.2024 19:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.7.2024 19:11:50
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement