Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/597)
 NáhledTiskNahoru
BDC Královehradecký kraj (49)

Bohemia Dart Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 597 | Turnajů: 171

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Tlustý Ladislav CZE014137Trutnov24446465 800
2.Frimlová Pavla CZE063215DPartyzánky z Chmelnice Úpice24042424 670
3.Horký Tomáš CZE061186CPodskaláci Úpice23234344 370
4.Ševčík Petr CZE010262CRafani Dvůr Králové22426263 610
5.Mannová Alena CZE053232CKlikaři z Podskalky Úpice22628283 320
6.Pavlista Zdeněk CZE040444Náchod12425253 230
7.Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice2727273 140
8.Koščál Daniel CZE057097BŽraloci Trutnov21921213 090
9.Pozděna Petr CZE071061CTJ Sokol Horní Radechová2020203 080
10.Macháček Martin CZE068804CNa pohodu Vítězná2525253 060
11.Semerák Jan CZE052126ADarts Brothers Červený Kostelec21719193 050
12.Jiříčková Valentová Anna CZE059760CPanteři Pohřebačka22123233 030
13.Tůmová Barbora CZE075024COrli Trutnov22426262 980
14.Hrdlička Zdeněk CZE003014BOrli Trutnov2222222 890
15.Bílek Pavel CZE026189BOrli Trutnov2121212 870
16.Marksová Blanka CZE003507DBlatecký Rebelové Mělník22022222 730
17.Šilar David CZE001122AČerný Sup Starý Rokytník21517172 710
18.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov21719192 680
18.Petruželka Josef CZE080610Náchod2525252 680
20.Téra Marek CZE049748BČerný Sup Hajnice21921212 670
20.Vaníček Lukáš 1992CZE077574CDC Kobylice22123232 670
22.Kynčl Jakub CZE044116BOrli Trutnov1919192 590
23.Adámková Arleta CZE069396COrli Trutnov22022222 530
24.Strnad Josef CZE050453DVotroci Hradec Králové2222222 450
25.Kábrt Michal CZE053920BSKKS Cukrárna Náchod21618182 320
26.Mikunda Tomáš CZE043085BOrli Trutnov1717172 300
27.Drahokoupilová Lenka CZE073408CHaFani Trutnov21921212 260
28.Miklošin Marek CZE077165DKrálovští lvi Hradec Králové1515152 250
29.Valterová Marie CZE060815Velký Třebešov12021212 240
30.Jiříček Ladislav CZE045982DPanteři Pohřebačka21618182 230
31.Jankaj Tomáš CZE067002CSedláci Hradec Králové1919192 170
32.Šrůtek Ladislav CZE077714CPodskaláci Úpice21719192 150
33.Entrich Daniel CZE053807CHrobaři Hradec Králové1616162 130
34.Tóthová Marcela CZE080120SKKS Cukrárna Náchod1919192 120
34.Kuneš Radomír CZE000233Horní Maršov 21517172 120
36.Lábus Petr CZE071414Náchod1818182 080
37.Tóthová Natálie CZE081081Kramolna 261818182 000
38.Regner David CZE056777BDT Puškvorec Velké Svatoňovice21113131 990
38.Drahonínský Martin CZE075026COrli Trutnov21416161 990
38.Štěpán Petr CZE021967COrli Trutnov21517171 990
41.Nývlt Tomáš 1969CZE079682Náchod1313131 940
42.Pražák Tomáš CZE081080Velká jesenice1818181 930
43.Kocianová Pavlína CZE059336AOrli Trutnov11314141 890
44.Dirbak Petr CZE022207BPiráti od Vlčků Rtyně1515151 880
45.Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník21012121 840
45.Hampl Matěj CZE040080BOrli Trutnov21113131 840
45.Šanda Adam CZE072766DŠK Paletáři Hradec Králové21315151 840
48.Melich Pavel CZE045073Zlatí Bažanti Velké Poříčí1212121 810
48.Hofman Petr CZE050491BDoubleTrouble Hradec Králové21012121 810
50.Tomcsányi Aleš CZE047362ATornádo Vlčice1212121 790
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.6.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.6.2024 09:34:33
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement