Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/150)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Královehradecka 2024 - amatéři

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 150 | Turnajů: 157

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Hodyc Jan CZE029875Hradec Králové111121210 850
2.Kohout Petr CZE043440Hradec Králové2121569 150
3.Krzák Daniel CZE063251Hradec Králové11011117 200
4.Štěpán Jan CZE044650Hradec Králové1010107 100
5.Paštika Josef CZE007714Hradec Králové 2 2121347 050
6.Kujal Jan CZE079427Hradec Králové1919196 050
7.Burianec Jan CZE077343Praskačka1111115 950
8.Pekař Miloslav CZE070610Hradec Králové1919195 850
9.Klapač Petr CZE051621Hradec Králové21315155 750
10.Provazník Jaroslav 1966CZE079472Hradec Králové1818185 500
11.Ráž Roman CZE076305Plotiště nad Labem1313135 150
12.Hloušek Dominik CZE077964Královští lvi Hradec Králové9995 050
13.Tlustý Ladislav CZE014137Trutnov36995 000
14.Kuneš Radomír CZE000233Horní Maršov 35884 450
15.Klepáček Radim CZE071932DC Červený Kostelec35884 350
16.Demuth Petr CZE030467Horní Maršov3710104 250
17.Trefil Tomáš CZE074969Chlumec nad Cidlinou9993 550
17.Šoula Jiří CZE079826Pardubice5553 550
19.Krtička Jakub CZE062933Broumov24663 500
20.Patera Ondřej CZE074125Hradec Králové8883 400
21.Fiala Josef CZE075217Dobruška6663 100
22.Studnička Radek CZE011375Hradec Králové 6663 000
22.Jaroš Josef CZE073031Suchý Důl22443 000
24.Zabilanský Ondřej CZE072597Hradec Králové5552 850
25.Klimsza Pavel CZE048837Hradec Králové6662 800
26.Bambas Jiří CZE025670Chlumec n/C7772 750
27.Linhart Marek CZE071783Hradec Králové9992 650
28.Frinta Radek CZE045424Trutnov31442 550
29.Pagač Petr CZE036881Chlumec4442 500
30.Halíř Radek CZE037748Hradec Králové12332 400
31.Bous Michael CZE080386Vlčáci 2011 Štít5552 350
32.Dusbaba Tomáš CZE074552DC Červený Kostelec22442 300
33.Brát Jakub CZE079635Trutnov5552 250
34.Pírko Miloš CZE036462Hradec Králové5552 150
35.Pavlista Zdeněk CZE040444Náchod21332 050
35.Krzák Radek CZE063252Hradec Králové5552 050
37.Ludvík Jan CZE079634Hradec Králové5551 950
38.Genik Oliver CZE063893Hradec Kralove4441 900
39.Křížek Adam CZE077563Horni marsov12331 700
40.Richter Kryštof CZE068141DC Červený Kostelec3331 650
41.Michl Petr CZE044946Dobruška12331 600
42.Čírtek Tomáš CZE074303DC Červený Kostelec21331 550
42.Demuth Patrik CZE072164Horní Maršov13441 550
44.Fiedler Roman CZE079961Velké Poříčí12331 500
44.Tichý Lukáš CZE080707Týniště nad Orlicí2221 500
44.Flégr Martin CZE067221Hradec Králové4441 500
47.Chmelař Vítězslav CZE064238Praha3331 450
47.Šrůtek Václav CZE079726Suchý Důl 4211221 450
47.Vaněk Petr 1974CZE032177Červený Kostelec11221 450
50.Šimera Martin CZE079074Police nad Metují12331 400
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.6.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.6.2024 06:41:31
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement