Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/69)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Královehradecka 2024 - muži kat. D

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 69 | Turnajů: 155

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Miklošin Marek CZE077165DKrálovští lvi Hradec Králové221236924 950
2.Dostál Ondřej CZE067816DKrálovští lvi Hradec Králové121224219 250
3.Jiříček Ladislav CZE045982DPanteři Pohřebačka321247116 350
4.Šanda Adam CZE072766DŠK Paletáři Hradec Králové321245716 250
5.Zahoř Lukáš CZE070632DLos Dartmigos Hradec Králové321244515 650
6.Pilař Marcel CZE019010DVotroci Hradec Králové21213511 750
7.Sevič Ladislav CZE058886DVotroci Hradec Králové21215111 650
8.Hostáň Jakub CZE077717DKrálovští lvi Hradec Králové21212710 350
9.Strnad Josef CZE050453DVotroci Hradec Králové21217810 050
10.Ulík Jan CZE024141DMarťánci Hradec Králové1717179 450
11.Vokoun Leoš CZE014353DŠK Běleč nad Orlicí2020208 400
11.Petr Jiří CZE064138DLos Dartmigos Hradec Králové1010108 400
13.Müller Marek CZE077166DKrálovští lvi Hradec Králové2020208 200
14.Štěpánek Pavel CZE002409DŠK Běleč nad Orlicí1818187 800
15.Flugr Luboš CZE054439DŠK Almet Hradec Králové1313137 450
16.Novák Josef CZE018650DHrádek Boys1910105 750
17.Miščuk Ladislav CZE041598D133 Královec24665 700
18.Federsel David CZE044739Dd´Arts Obědovice1616165 600
19.Sedláček Vojtěch CZE061991DKrálovští lvi Hradec Králové1010105 100
20.Meisner Lukáš CZE078735DŠK Paletáři Hradec Králové18994 800
21.Dvořáček Roman CZE061905DPanteři Pohřebačka8884 500
21.Stýblo Jan CZE071483DŠK Vagón Borohrádek6664 500
23.Holický Radek CZE016900DMarťánci Hradec Králové7773 850
24.Svoboda Tomáš CZE061731DHrádek Boys5553 650
24.Petráš Filip CZE076363D133 Královec25773 650
26.Baborák Lukáš CZE071479DŠK Vagón Borohrádek7773 250
27.Krzák Martin CZE052390DŠK Almet Hradec Králové6663 100
28.Petr Marek CZE078598DŠK Paletáři Hradec Králové16773 000
29.Číla Radoslav CZE055339Dd´Arts Obědovice17882 750
30.Šandera Pavel CZE072758DPanteři Pohřebačka15662 650
31.Andrys Michal CZE069620DHrádek Boys4442 500
32.Pozler Patrik CZE073431DRebelové Dolní Přím4442 200
33.Divíšek Lukáš CZE050472DŠK Vagón Borohrádek3332 050
34.Vavřínek František CZE059265DŠmoulové Štít4442 000
35.Podzimek Petr CZE039634DRebelové Dolní Přím4441 900
36.Borys Dawid CZE077114D133 Královec12331 800
37.Maják Marek CZE070890DŠK Vagón Borohrádek3331 450
38.Grund Martin CZE069721DPanteři Pohřebačka4441 400
39.Vysůček Pavel CZE048956DŠK Almet Hradec Králové4441 300
40.Mlateček Roman CZE040058DRebelové Dolní Přím3331 250
41.Krejčí Vlastimil CZE002785DŠK Běleč nad Orlicí2221 200
41.Hejný Lukáš CZE069263DBrutální Nikita Hradec Králové2221 200
43.Roušal Milan CZE039637DRebelové Dolní Přím2221 100
43.Smoliga Branislav CZE050034DPivnice Tep Chvaletice1111 100
43.Karásek Josef 1982CZE069718DŠmoulové Štít2221 100
46.Starý Martin CZE039054DŠK Vagón Borohrádek1111 050
47.Hanzelka Martin CZE071517DPanteři Pohřebačka2221 000
47.Pácha Petr CZE076331DVotroci Hradec Králové2221 000
49.Koch Roman CZE017828DMarťánci Hradec Králové222900
49.Kadeřábek Petr CZE077083DDC Jilemnice111900
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 17.6.2024 19:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 17.6.2024 19:43:29
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement