Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/78)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Královehradecka 2024 - MUŽI kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 78 | Turnajů: 147

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Kůžel Jan CZE041121BOmnirecord Hradec Králové324275426 900
2.Hrazdíra Bronislav CZE000920BŠK Paletáři Hradec Králové224265725 400
3.Eib Zdeněk CZE069593BHradečáci Hradec Králové124252818 000
4.Mihulka Tomáš CZE067999BŠK Biřička Hradec Králové121222215 650
5.Miklošin Jakub CZE043091BKrálovští lvi Hradec Králové24243012 700
6.Kružík Michael CZE059126BDC No Score Kosice20202012 300
7.Josef Jiří CZE010774BDoubleTrouble Hradec Králové13131310 150
8.Bareš Václav 2000CZE061583BDC No Score Kosice22222210 000
9.Hofman Petr CZE050491BDoubleTrouble Hradec Králové31013139 100
10.Procházka Václav CZE061993BHradečáci Hradec Králové11314149 050
11.Lesák Vladimír CZE009014BPavouci Hradec Králové11920208 750
12.Báleš Martin CZE015532BPavouci Hradec Králové1414148 300
13.Kružík Jan CZE049101BDC No Score Kosice1515157 550
14.Hofman Martin CZE006587BDoubleTrouble Hradec Králové35886 750
15.Tišler Matěj CZE054746BDT Puškvorec Velké Svatoňovice34776 700
15.Regner David CZE056777BDT Puškvorec Velké Svatoňovice34776 700
17.Mrštík Jakub CZE039798BDobřeňáci Dobřenice1313136 650
18.Téra Marek CZE049748BČerný Sup Hajnice36996 500
19.Sadílek Zdeněk CZE031725BDobřeňáci Dobřenice1212126 200
20.Křížek Petr CZE053401BŠK Biřička Hradec Králové1515156 050
21.Mihulka Martin CZE069101BŠK Biřička Hradec Králové1111115 650
22.Homola Jiří CZE010680BDC No Score Kosice1010105 500
22.Višňák Michal CZE031687BŠK Biřička Hradec Králové11011115 500
24.Pirkl Marian CZE047572BDřevěnka Broumov35884 950
25.Hampl Matěj CZE040080BOrli Trutnov23554 650
26.Janku Jiří CZE031947BDT Puškvorec Velké Svatoňovice25774 350
27.Prouza Jiří CZE058288BDT Puškvorec Velké Svatoňovice35884 150
28.Kousal Zdenek CZE010880BDřevěnka Broumov22443 400
29.Škývara Vladimír CZE052510BSKKS Cukrárna Náchod22443 100
30.Mikunda Tomáš CZE043085BOrli Trutnov14552 900
31.Mervart Martin CZE054377BOrli Trutnov21332 850
32.Marek Luboš CZE061065BDC Marvin Hradec Králové4442 800
32.Bareš Václav 1980CZE010411BDC No Score Kosice8882 800
32.Sadílek Petr CZE039822BDobřeňáci Dobřenice6662 800
35.Bittner Jaroslav CZE063916BTJ Baník Žacléř13442 750
36.Staněk Michal CZE046349BŠK Biřička Hradec Králové14552 700
37.Kábrt Michal CZE053920BSKKS Cukrárna Náchod22442 600
37.Tomčo Jakub CZE029483BDobřeňáci Dobřenice4442 600
39.Koščál Daniel CZE057097BŽraloci Trutnov11222 350
40.Regner Jan CZE069813BDynamo Ruchadlo Zájezd Česká Skalice23552 150
41.Sláma Radek CZE053808BDoubleTrouble Hradec Králové4442 000
42.Žďárský Martin CZE056044BDobřeňáci Dobřenice2221 700
42.Rozdolský Marek CZE049326BDobřeňáci Dobřenice4441 700
44.Pirkl Filip CZE051304BDřevěnka Broumov12331 600
45.Hrubeš Pavel CZE008929BPavouci Hradec Králové11221 550
46.Šír Robin CZE069659BOrli Trutnov11221 450
46.Jiránek Lukáš CZE077457BDvůr Králové nad Labem11221 450
48.Dvořák Jiří CZE010553BDC Sniper Librantice2221 400
49.Hruban Martin CZE039892BDobřeňáci Dobřenice2221 300
49.Lár Jakub CZE062904BVítězná1111 300
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.7.2024 11:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.7.2024 17:05:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement