Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/87)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Královehradecka 2024 - MUŽI kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 87 | Turnajů: 151

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Čapek Petr CZE069144CSedláci Hradec Králové221237218 950
2.Entrich Daniel CZE053807CHrobaři Hradec Králové21215315 850
3.Jankaj Tomáš CZE067002CSedláci Hradec Králové221237213 650
4.Vyleta Michal CZE064136CSedláci Hradec Králové117181813 450
5.Doležal David CZE043089CU nás dobrý Hradec Králové119202012 350
6.Kodym Tomáš CZE074227CU nás dobrý Hradec Králové20202012 200
7.Vodička Martin CZE059699CU nás dobrý Hradec Králové21213911 750
8.Vaníček Lukáš CZE077574CDC Kobylice121223911 350
9.Vraštil Otakar CZE014381CHrobaři Hradec Králové1313137 650
10.Martínek Pavel CZE010063CHrobaři Hradec Králové1717177 150
11.Veverka Lukáš CZE043443CHrobaři Hradec Králové2020207 100
12.Ševčík Petr CZE010262CRafani Dvůr Králové36997 000
13.Dlouhý Martin CZE061755CRychtáři Štít2020206 800
14.Kotek Tomáš CZE061588CU nás dobrý Hradec Králové1010106 500
15.Horký Tomáš CZE061186CPodskaláci Úpice3710105 850
16.Mach Lukáš CZE061572CU nás dobrý Hradec Králové1111114 750
17.Šrůtek Ladislav CZE077714CPodskaláci Úpice36994 400
18.Tavali Libor CZE027328CŠK Běleč nad Orlicí8884 100
19.Šildberger Ivan CZE059555CŠK Bubo Hradec Králové25774 050
20.Smrček Břetislav CZE059309CŠK Bubo Hradec Králové6663 800
21.Nováček David CZE065282CAndělé z Prorocka Hradec Králové6663 700
22.Čihulek Pavel 1968CZE016387CRychtáři Štít5553 650
23.Rezner Lukáš CZE055613CAndělé z Prorocka Hradec Králové6663 600
24.Štěpán Petr CZE021967COrli Trutnov24663 500
25.Stuchlík Jan CZE074966CRychtáři Štít6663 400
26.Bielik Rostislav CZE059118CAndělé z Prorocka Hradec Králové6663 300
27.Hendrych Daniel CZE042296CJičín21332 950
28.Stuchlík Jiří CZE067998CRychtáři Štít6662 800
29.Drahonínský Martin CZE075026COrli Trutnov12332 500
29.Čížek Josef CZE061866CBarracuda Hradec Králové4442 500
31.Stuchlík Michal CZE061555CRychtáři Štít6662 300
31.Bezstarosti Ondřej CZE057150CRafani Dvůr Králové22442 300
33.Borůvka Lukáš CZE031111COrli Trutnov22442 200
34.Hemerka Lukáš CZE039658CU nás dobrý Hradec Králové5552 150
35.Píč Jakub CZE054576CTJ Sokol Horní Radechová11221 950
36.Rohr Milan CZE047218CŠK Bubo Hradec Králové5551 850
36.Kaňka Miroslav CZE073745CU nás dobrý Hradec Králové3331 850
38.Kohout Jaroslav CZE062649CRafani Dvůr Králové12331 800
39.Černý Jaroslav CZE008322CPodskaláci Úpice13441 750
40.Rekšák Jaroslav CZE054671CSršni Nový Bydžov4441 700
41.Brandejs Jakub CZE036229CŠK Běleč nad Orlicí3331 650
42.Kulda Jiří CZE063649CJestřábi Velké Svatoňovice12331 600
42.Miške Libor CZE074005CDC Kobylice4441 600
42.Páv Tomáš CZE077869CAndělé z Prorocka Hradec Králové4441 600
42.Čopjak Jakub CZE048283CBečky z Týnce n/L2221 600
42.Holeček Martin CZE004918CŠK Bubo Hradec Králové2221 600
47.Toth Martin CZE018308CAndělé z Prorocka Hradec Králové3331 550
47.Havlík Jiří CZE016851CTěsně vedle Plačice3331 550
49.Čihulek Pavel 2000CZE057987CRychtáři Štít4441 500
50.Svoboda Petr CZE017199CŠK Běleč nad Orlicí4441 400
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 17.6.2024 19:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 17.6.2024 19:20:43
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement