Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/140)
 NáhledTiskNahoru
2023 - Mistrovství Královehradecka - ŽENY abs. pořadí

Krajský archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 140 | Turnajů: 280

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Jiříčková Valentová Anna CZE059760CPanteři Pohřebačka41364113337 100
2.Šildbergerová Kateřina CZE059131AŠK Bubo Hradec Králové4136417536 500
3.Čílová Helena CZE055338Ad´Arts Obědovice4136416228 400
4.Vraštilová Viktorie CZE067000BHrobaři Hradec Králové136378125 500
5.Dolénková Soňa CZE016615Hradec Králové 2 1136388023 300
6.Šklíbová Dana CZE071018DOmnirecord Hradec Králové2136399520 200
7.Mančálová Petra CZE067409DHrádek Boys1136386217 600
8.Jadrná Lenka CZE071864DŠK Paletáři Hradec Králové136378615 800
9.Sedláčková Martina CZE059130DOmnirecord Hradec Králové236384615 000
10.Vokounová Simona CZE050770AOrli Trutnov423272814 150
11.Miklošinová Adéla CZE077167DKrálovští lvi Hradec Králové134353513 200
12.Šimková Dominika CZE059559BFerbek Hradec Králové428323313 000
13.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov46101112 500
13.Vyletová Klára CZE064137CSedláci Hradec Králové24242412 500
15.Budinská Karolína CZE068420Hradec Králové34343411 600
16.Kocianová Pavlína CZE059336AOrli Trutnov459911 450
17.Štěpánová Helena CZE02421131313110 650
18.Ulíková Irena CZE034124DMarťánci Hradec Králové32323210 600
19.Halířová Patricie CZE024040Hradec Králové 2 23232310 150
19.Doležalová Tereza 1993CZE069213Hradec Králové121222210 150
21.Komora Vamberská Dagmar CZE046082CRychtáři Štít212141410 100
22.Stráníková Šárka CZE016104AHradec Králové111618189 700
23.Macháčková Iva CZE007729Hradec Králové 16 12223239 500
24.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov 4610119 400
25.Doležalová Martina CZE075945DPanteři Pohřebačka12021219 000
26.Flugrová Michaela CZE074428DŠK Almet Hradec Králové12223238 500
27.Řeháčková Vlasta CZE076972Hradec Králové2525258 250
28.Prokopová Natálie CZE076312Hradec Králové12122228 050
29.Svobodová Andrea CZE026800CTrutnov4913147 050
30.Štěpánková Veronika CZE003531DŠK Běleč nad Orlicí1818186 800
31.Mannová Alena CZE053232CÚpice4610106 400
32.Ocelníková Simona CZE061754CRychtáři Štít11314146 150
33.Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice41014145 900
34.Kordová Romana 1969CZE038396CKlikaři z Podskalky Úpice4610105 800
34.Krouželová Viola CZE039591CKlikaři z Podskalky Úpice4610105 800
36.Šlechtová Monika CZE039600BZifčák Úpice3335 700
37.Kordová Romana 1995CZE051260CKlikaři z Podskalky Úpice45995 550
37.Jirků Elen CZE044613BŠK Medvědi Velký Třebešov33665 550
39.Procházková Karolína CZE046649Hradec Králové11617175 400
39.Frimlová Pavla CZE063215DPartyzánky z Chmelnice Úpice4812125 400
39.Adámková Arleta CZE069396COrli Trutnov36995 400
42.Hejná Ivana CZE069608DBrutální Nikita Hradec Králové1212125 200
43.Marksová Blanka CZE003507DSkokani Trutnov35884 850
44.Valterová Marie CZE060815Velký Třebešov3811114 500
45.Rychetská Formanová Denisa CZE056395AŠK Medvědi Velký Třebešov32554 100
46.Kropáčková Natálie CZE060448CVelký Třebešov2911113 950
47.Němcová Tereza CZE028638CSkarabeus Slatiňany23553 550
48.Wolfová Lenka CZE039951BDřevěnka Broumov23553 450
49.Drahotská Terezie CZE050494BPilníkov22443 300
50.Šedivá Kopta Michaela CZE035423ABěleč nad Orlicí8883 100
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 15.7.2024 13:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 15.7.2024 13:48:40
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement