Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/985)
 NáhledTiskNahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Královehradecký kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 985 | Turnajů: 537

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Tlustý Ladislav CZE014137Trutnov6120126126126
2.Frimlová Pavla CZE063215DPartyzánky z Chmelnice Úpice6109115115115
3.Horký Tomáš CZE061186CPodskaláci Úpice690969696
4.Strnad Josef CZE050453DVotroci Hradec Králové78787878
5.Čapek Petr CZE069144CSedláci Hradec Králové468727272
5.Jankaj Tomáš CZE067002CSedláci Hradec Králové468727272
7.Miklošin Marek CZE077165DKrálovští lvi Hradec Králové467717171
7.Jiříček Ladislav CZE045982DPanteři Pohřebačka665717171
9.Jiříčková Valentová Anna CZE059760CPanteři Pohřebačka664707070
9.Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice268707070
9.Marksová Blanka CZE003507DBlatecký Rebelové Mělník664707070
12.Ševčík Petr CZE010262CRafani Dvůr Králové563686868
13.Mannová Alena CZE053232CKlikaři z Podskalky Úpice660666666
14.Téra Marek CZE049748BČerný Sup Hajnice658646464
15.Semerák Jan CZE052126ADarts Brothers Červený Kostelec657636363
16.Pavlista Zdeněk CZE040444Náchod359626262
16.Janku Jiří CZE031947BLumírkovci Úpice458626262
18.Adámková Arleta CZE069396COrli Trutnov655616161
19.Šanda Adam CZE072766DŠK Paletáři Hradec Králové653595959
20.Kuneš Radomír CZE000233Horní Maršov 652585858
21.Kohout Petr CZE043440Hradec Králové57575757
22.Pozděna Petr CZE071061CTJ Sokol Horní Radechová254565656
23.Demuth Petr CZE030467Horní Maršov649555555
23.Tůmová Barbora CZE075024COrli Trutnov451555555
23.Kábrt Michal CZE053920BSKKS Cukrárna Náchod451555555
26.Entrich Daniel CZE053807CHrobaři Hradec Králové53535353
27.Hrazdíra Bronislav 1973CZE000920BŠK Paletáři Hradec Králové448525252
27.Kynčl Jakub CZE044116BOrli Trutnov52525252
27.Jadrná Lenka CZE071864DŠK Paletáři Hradec Králové448525252
27.Šrůtek Ladislav CZE077714CPodskaláci Úpice646525252
31.Kulda Jiří CZE063649CJestřábi Velké Svatoňovice249515151
31.Sevič Ladislav CZE058886DVotroci Hradec Králové51515151
31.Šilar David CZE001122AČerný Sup Starý Rokytník447515151
31.Valterová Marie CZE060815Velký Třebešov546515151
35.Mikunda Tomáš CZE043085BOrli Trutnov347505050
36.Klepáček Radim CZE071932DC Červený Kostelec544494949
37.Kůžel Jan CZE041121BOmnirecord Hradec Králové642484848
37.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov642484848
39.Horák Karel CZE021132COrli Trutnov47474747
40.Regner David CZE056777BDT Puškvorec Velké Svatoňovice640464646
40.Bílek Pavel CZE026189BOrli Trutnov46464646
40.Suk Stanislav CZE036843Trutnov145464646
40.Šklíbová Dana CZE071018DOmnirecord Hradec Králové640464646
44.Macháček Martin CZE068804CNa pohodu Vítězná45454545
44.Zahoř Lukáš CZE070632DLos Dartmigos Hradec Králové639454545
46.Čírtek Tomáš CZE074303DC Červený Kostelec341444444
46.Dusbaba Tomáš CZE074552DC Červený Kostelec341444444
48.Dostál Ondřej 1994CZE067816DKrálovští lvi Hradec Králové241434343
48.Trdlikát Libor CZE025558BLumírkovci Úpice43434343
50.Vraštilová Viktorie CZE067000BHrobaři Hradec Králové41414141
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.6.2024 00:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.6.2024 00:39:46
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement