Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/118)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Královehradecka 2024 - ŽENY abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 118 | Turnajů: 169

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Šildbergerová Kateřina CZE059131AŠK Bubo Hradec Králové321243521 550
2.Jiříčková Valentová Anna CZE059760CPanteři Pohřebačka321247419 650
3.Šklíbová Dana CZE071018DOmnirecord Hradec Králové321244711 750
4.Vraštilová Viktorie CZE067000BHrobaři Hradec Králové21214311 250
5.Dolénková Soňa CZE016615Hradec Králové 2 121223511 150
6.Šimková Dominika CZE059559BFerbek Hradec Králové321242410 650
7.Jadrná Lenka CZE071864DŠK Paletáři Hradec Králové221235110 350
8.Halířová Patricie CZE024040Hradec Králové 2 11920209 950
9.Prokopová Natálie CZE076312Hradec Králové12122279 250
9.Mančálová Petra CZE067409DHrádek Boys2121279 250
11.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov34778 400
12.Doležalová Tereza CZE069213Hradec Králové11415157 800
13.Štěpánová Helena CZE0242112121227 750
14.Vyletová Klára CZE064137CSedláci Hradec Králové1717177 550
15.Rychetská Formanová Denisa CZE056395AŠK Medvědi Velký Třebešov34777 400
16.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov 33667 150
17.Mannová Alena CZE053232CKlikaři z Podskalky Úpice3811117 100
18.Budinská Karolína CZE068420Hradec Králové2121296 750
19.Šklíbová Michaela CZE077971Hradec Králové11617176 700
20.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov33666 550
21.Řeháčková Vlasta CZE076972Hradec Králové11819196 400
22.Jirků Elen CZE044613BŠK Medvědi Velký Třebešov34776 000
23.Térová Rozálie CZE068893CLumírkovci Úpice35885 950
24.Kocianová Pavlína CZE059336AOrli Trutnov23555 850
25.Frimlová Pavla CZE063215DPartyzánky z Chmelnice Úpice36995 600
26.Křížková Karolína CZE068961BŠK Biřička Hradec Králové1212125 500
27.Stráníková Šárka CZE016104AHradec Králové1910105 350
27.Čílová Helena CZE055338Ad´Arts Obědovice17885 350
29.Adámková Arleta CZE069396COrli Trutnov36995 300
30.Marksová Blanka CZE003507DBlatecký Rebelové Mělník33665 150
30.Vokounová Simona CZE050770AOrli Trutnov2911115 150
32.Kousalová Saša CZE011143Broumov 22445 100
33.Wolfová Lenka CZE039951BDřevěnka Broumov33664 750
34.Němcová Tereza CZE028638CSkarabeus Slatiňany22444 700
35.Flugrová Michaela CZE074428DŠK Almet Hradec Králové1212124 600
36.Valterová Marie CZE060815Velký Třebešov36994 500
37.Jiříková Anna CZE078475AZippo team Štít18994 200
38.Ducháčová Renata CZE004659DPartyzánky z Chmelnice Úpice23554 150
39.Vraštilová Lenka CZE014382CHrobaři Hradec Králové1010103 800
39.Ulíková Irena CZE034124DMarťánci Hradec Králové1010103 800
41.Zadrobílková Lenka CZE028947Hradec Králové1111113 750
42.Melicharová Nela CZE057628BŠK Medvědi Velký Třebešov12333 700
43.Krtičková Lucie CZE047025BDřevěnka Broumov24663 400
44.Sedláčková Martina CZE059130DOmnirecord Hradec Králové15663 350
45.Rychetská Jana CZE068736CZifčák Úpice34773 300
46.Tůmová Barbora CZE075024COrli Trutnov22443 200
47.Hofmanová Petra CZE051245Brzice21332 850
48.Doležalová Martina CZE075945DPanteři Pohřebačka14552 800
49.Steinerová Lenka CZE040643CDřevěnka Broumov22442 700
49.Miklošinová Adéla CZE077167DKrálovští lvi Hradec Králové8882 700
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.6.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.6.2024 04:12:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement