Rozpis ligových utkání
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
A Extraliga KHK jih o udržení
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
0.Ne10.9.2023Vlčáci 2011 Štít6:12Darts4ever PšánkyŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:3015:26
0.Út12.9.2023Kocouři Hradec Králové5:13Black Sheep Hradec KrálovéHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové 
18:0015:29
0.Ne17.9.2023Vlčáci 2011 Štít10:8Kocouři Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:3023:20
0.Út26.9.2023Kocouři Hradec Králové7:11Darts4ever PšánkyHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové 
18:0014:25
0.Po2.10.2023Black Sheep Hradec Králové6:12Úletáři Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:0017:26
0.Út10.10.2023Úletáři Hradec Králové7:11Vlčáci 2011 ŠtítHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
18:0023:26
0.Út17.10.2023Kocouři Hradec Králové8:10Úletáři Hradec KrálovéHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové 
18:0021:22
0.St1.11.2023Darts4ever Pšánky6:12Black Sheep Hradec KrálovéPšánky U Růženky, Nechanice 
18:0019:28
0.Po6.11.2023Black Sheep Hradec Králové10:9Vlčáci 2011 ŠtítHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:0024:21
0.Út7.11.2023Úletáři Hradec Králové14:4Darts4ever PšánkyHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
18:0028:14
0.Po13.11.2023Black Sheep Hradec Králové16:2Kocouři Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:0033:7
0.Út21.11.2023Kocouři Hradec Králové7:11Vlčáci 2011 ŠtítHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové 
18:0017:26
0.St29.11.2023Darts4ever Pšánky9:10Kocouři Hradec KrálovéPšánky U Růženky, Nechanice 
18:0024:22
0.St6.12.2023Darts4ever Pšánky8:10Vlčáci 2011 ŠtítPšánky U Růženky, Nechanice 
18:0022:24
0.Út2.1.2024Úletáři Hradec Králové8:10Black Sheep Hradec KrálovéHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
18:0022:26
0.Ne7.1.2024Vlčáci 2011 Štít4:14Úletáři Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:3014:29
0.Út16.1.2024Úletáři Hradec Králové13:5Kocouři Hradec KrálovéHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
18:0028:13
0.Po29.1.2024Black Sheep Hradec Králové11:7Darts4ever PšánkyHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:0026:18
0.Ne4.2.2024Vlčáci 2011 Štít8:10Black Sheep Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:3020:24
0.St7.2.2024Darts4ever Pšánky11:7Úletáři Hradec KrálovéPšánky U Růženky, Nechanice 
18:0025:22
1.Po4.3.2024Black Sheep Hradec Králové13:5Darts4ever PšánkyHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Nosek Jan26:14Ragula Jan
1.Út5.3.2024Úletáři Hradec Králové13:5Kocouři Hradec KrálovéHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
18:00Kramář Miloš29:13Dvořáček Michal
2.Ne10.3.2024Vlčáci 2011 Štít11:7Darts4ever PšánkyŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Novák Jakub26:18Ragula Jan
2.Út12.3.2024Kocouři Hradec Králové3:15Black Sheep Hradec KrálovéHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové 
18:00Dvořáček Michal11:32Nosek Jan
3.Út19.3.2024Úletáři Hradec Králové11:7Vlčáci 2011 ŠtítHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
18:00Kramář Miloš27:17Kopřiva Vladimír
3.St20.3.2024Darts4ever Pšánky13:5Kocouři Hradec KrálovéPšánky U Růženky, Nechanice 
18:00Restl Denis30:17Kujal Josef
4.Ne24.3.2024Vlčáci 2011 Štít13:5Kocouři Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Novák Jakub27:20Kujal Josef
4.Út26.3.2024Úletáři Hradec Králové9:10Black Sheep Hradec KrálovéHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
18:00Kramář Miloš24:23Nosek Jan
5.Po8.4.2024Black Sheep Hradec Králové8:10Vlčáci 2011 ŠtítHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Nosek Jan23:24Novák Jakub
5.St10.4.2024Darts4ever Pšánky10:9Úletáři Hradec KrálovéPšánky U Růženky, Nechanice 
18:00Restl Denis20:25Křovák Petr
6.St17.4.2024Darts4ever Pšánky6:12Black Sheep Hradec KrálovéPšánky U Růženky, Nechanice 
18:00Restl Denis16:25Nosek Jan
7.Po22.4.2024Black Sheep Hradec Králové16:2Kocouři Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Nosek Jan33:8Dvořáček Michal
6.Út23.4.2024Kocouři Hradec Králové6:12Úletáři Hradec KrálovéHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové 
18:00Dvořáček Michal18:29Kramář Miloš
7.St24.4.2024Darts4ever Pšánky11:7Vlčáci 2011 ŠtítPšánky U Růženky, Nechanice 
18:00Restl Denis24:17Novák Jakub
8.Ne5.5.2024Vlčáci 2011 Štít8:10Úletáři Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Novák Jakub20:21Kramář Miloš
8.Út7.5.2024Kocouři Hradec Králové6:12Darts4ever PšánkyHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové 
18:00Dvořáček Michal12:29Restl Denis
9.Po13.5.2024Black Sheep Hradec Králové7:11Úletáři Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Nosek Jan22:25Kramář Miloš
9.Út14.5.2024Kocouři Hradec Králové7:11Vlčáci 2011 ŠtítHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové 
18:00Dvořáček Michal18:24Novák Jakub
10.Ne19.5.2024Vlčáci 2011 Štít8:10Black Sheep Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Novák Jakub20:23Nosek Jan
10.Út21.5.2024Úletáři Hradec Králové10:9Darts4ever PšánkyHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
18:00Kramář Miloš24:23Ragula Jan

A Extraliga KHK o titul
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
0.Ne3.9.2023Lucky Darts Jičín10:9Černý Sup Starý RokytníkJičín Štěstí Cafe bar, Jičín 
17:0022:22
0.Ne10.9.2023Lucky Darts Jičín13:5Tornádo VlčiceJičín Štěstí Cafe bar, Jičín 
17:0029:18
0.Út12.9.2023Pivaři Habřina11:7The Badgers Kostelec nad OrlicíHabřina Habřinka, Smiřice 
18:0024:18
0.Ne17.9.2023Lucky Darts Jičín12:6Kobry od Soudku ArnultoviceJičín Štěstí Cafe bar, Jičín 
17:0027:18
0.Ne17.9.2023Tornádo Vlčice5:13Černý Sup Starý RokytníkVlčice Obecní klub, Vlčice 
18:0016:29
0.Ne24.9.2023Tornádo Vlčice10:9Kobry od Soudku ArnultoviceVlčice Obecní klub, Vlčice 
18:0022:22
0.Út26.9.2023Zippo team Štít10:9The Badgers Kostelec nad OrlicíŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
18:0024:23
0.Ne1.10.2023Kobry od Soudku Arnultovice10:9Černý Sup Starý RokytníkArnultovice U Soudku restaurant, Rudník 
16:0025:22
0.Út17.10.2023Truhles Hradec Králové12:6Pivaři HabřinaHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
18:0029:17
0.Út31.10.2023Truhles Hradec Králové7:11Zippo team ŠtítHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
18:0018:26
0.Ne5.11.2023The Badgers Kostelec nad Orlicí5:13Truhles Hradec KrálovéKostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí 
18:0019:29
0.Út7.11.2023Zippo team Štít12:6Pivaři HabřinaŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
18:0025:15
0.Ne12.11.2023The Badgers Kostelec nad Orlicí6:12Pivaři HabřinaKostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí 
18:0015:27
0.Ne19.11.2023Černý Sup Starý Rokytník13:5Lucky Darts JičínStarý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov 
18:0029:19
0.Ne26.11.2023Tornádo Vlčice8:10Lucky Darts JičínVlčice Obecní klub, Vlčice 
18:0020:24
0.Ne26.11.2023The Badgers Kostelec nad Orlicí8:10Zippo team ŠtítKostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí 
18:0019:25
0.Ne3.12.2023Kobry od Soudku Arnultovice7:11Lucky Darts JičínArnultovice U Soudku restaurant, Rudník 
14:0019:27
0.Ne3.12.2023Černý Sup Starý Rokytník10:8Tornádo VlčiceStarý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov 
18:0024:21
0.Ne17.12.2023Kobry od Soudku Arnultovice10:8Tornádo VlčiceArnultovice U Soudku restaurant, Rudník 
16:0025:23
0.Ne14.1.2024Černý Sup Starý Rokytník11:7Kobry od Soudku ArnultoviceStarý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov 
18:0026:19
0.Út16.1.2024Pivaři Habřina7:11Truhles Hradec KrálovéHabřina Habřinka, Smiřice 
18:0022:26
0.Út30.1.2024Zippo team Štít12:6Truhles Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
18:0025:18
0.Út6.2.2024Pivaři Habřina7:11Zippo team ŠtítHabřina Habřinka, Smiřice 
18:0019:25
0.Út6.2.2024Truhles Hradec Králové11:7The Badgers Kostelec nad OrlicíHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
18:0027:18
1.Ne3.3.2024Kobry od Soudku Arnultovice6:12Truhles Hradec KrálovéProsečné Na fotbalovém hřišti, Prosečné 
16:00Vedmoch Pavel16:25Nejman Jiří
1.Ne3.3.2024Lucky Darts Jičín7:11Zippo team ŠtítJičín Štěstí Cafe bar, Jičín 
17:00Mlejnek Eduard16:26Komora Martin
1.Ne3.3.2024Černý Sup Starý Rokytník8:10The Badgers Kostelec nad OrlicíStarý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov 
18:00Weintrager Marian22:25Marek Michal
1.Ne3.3.2024Tornádo Vlčice9:10Pivaři HabřinaVlčice Obecní klub, Vlčice 
18:00Zumr Petr23:23Unger Lukáš
2.Ne10.3.2024Lucky Darts Jičín8:10Pivaři HabřinaJičín Štěstí Cafe bar, Jičín 
17:00Mlejnek Eduard20:21Unger Lukáš
2.Ne10.3.2024Černý Sup Starý Rokytník5:13Truhles Hradec KrálovéStarý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov 
18:00Štefl Dominik14:29Nejman Jiří
2.Ne10.3.2024The Badgers Kostelec nad Orlicí10:8Kobry od Soudku ArnultoviceKostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí 
18:00Marek Michal23:19Hek Michal
2.Ne10.3.2024Tornádo Vlčice6:12Zippo team ŠtítVlčice Obecní klub, Vlčice 
18:00Zumr Petr19:27Komora Martin
3.Ne17.3.2024The Badgers Kostelec nad Orlicí8:10Lucky Darts JičínKostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí 
18:00Marek Michal20:24Kropáček Roman
3.Út19.3.2024Pivaři Habřina10:8Černý Sup Starý RokytníkHabřina Habřinka, Smiřice 
18:00Unger Lukáš26:20Štefl Dominik
3.Út19.3.2024Zippo team Štít11:7Kobry od Soudku ArnultoviceŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
18:00Komora Martin24:21Dufka Martin
3.Út19.3.2024Truhles Hradec Králové12:6Tornádo VlčiceHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
18:00Nejman Jiří28:14Petr Martin
4.Ne24.3.2024The Badgers Kostelec nad Orlicí3:15Tornádo VlčiceKostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí 
18:00Marek Michal14:33Zumr Petr
4.Út26.3.2024Zippo team Štít10:8Černý Sup Starý RokytníkŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
18:00Komora Martin25:20Štefl Dominik
4.Út26.3.2024Truhles Hradec Králové13:5Lucky Darts JičínHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
18:00Nejman Jiří29:14Švorc Lukáš
4.Út26.3.2024Pivaři Habřina10:8Kobry od Soudku ArnultoviceHabřina Habřinka, Smiřice 
18:00Unger Lukáš24:23Hek Michal
5.Ne7.4.2024Kobry od Soudku Arnultovice3:15Zippo team ŠtítArnultovice U Soudku restaurant, Rudník 
16:00Hek Michal9:31Komora Martin
5.Ne7.4.2024Lucky Darts Jičín15:3The Badgers Kostelec nad OrlicíJičín Štěstí Cafe bar, Jičín 
17:00Mlejnek Eduard32:11Marek Michal
5.Ne7.4.2024Tornádo Vlčice6:12Truhles Hradec KrálovéVlčice Obecní klub, Vlčice 
18:00Zumr Petr17:26Nejman Jiří
5.12.4.2024Černý Sup Starý Rokytník6:12Pivaři HabřinaStarý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov 
18:00Štefl Dominik19:26Unger Lukáš
6.Ne14.4.2024Kobry od Soudku Arnultovice3:15Pivaři HabřinaArnultovice U Soudku restaurant, Rudník 
16:00Vedmoch Pavel14:32Unger Lukáš
6.Ne14.4.2024Lucky Darts Jičín5:13Truhles Hradec KrálovéJičín Štěstí Cafe bar, Jičín 
17:00Mlejnek Eduard15:27Nejman Jiří
6.Ne14.4.2024Černý Sup Starý Rokytník7:11Zippo team ŠtítStarý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov 
18:00Štefl Dominik23:24Široký Oldřich
6.Ne14.4.2024Tornádo Vlčice12:6The Badgers Kostelec nad OrlicíVlčice Obecní klub, Vlčice 
18:00Zumr Petr26:20Marek Michal
7.Ne21.4.2024The Badgers Kostelec nad Orlicí10:8Černý Sup Starý RokytníkKostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí 
18:00Marek Michal26:21Štefl Dominik
7.Út23.4.2024Zippo team Štít10:8Lucky Darts JičínŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
18:00Komora Martin24:21Švorc Lukáš
7.Út23.4.2024Truhles Hradec Králové7:11Kobry od Soudku ArnultoviceHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
18:00Nejman Jiří17:26Hek Michal
7.Út23.4.2024Pivaři Habřina12:6Tornádo VlčiceHabřina Habřinka, Smiřice 
18:00Unger Lukáš28:18Zumr Petr
8.Ne5.5.2024Kobry od Soudku Arnultovice10:8The Badgers Kostelec nad OrlicíArnultovice U Soudku restaurant, Rudník 
16:00Vedmoch Pavel24:18Marek Michal
8.Út7.5.2024Truhles Hradec Králové13:5Černý Sup Starý RokytníkHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
18:00Nejman Jiří29:14Štefl Dominik
8.Út7.5.2024Pivaři Habřina11:7Lucky Darts JičínHabřina Habřinka, Smiřice 
18:00Unger Lukáš26:17Mlejnek Eduard
8.Út7.5.2024Zippo team Štít6:12Tornádo VlčiceŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
18:00Komora Martin19:25Petr Martin

A Extraliga KHK jih
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne10.9.2023Vlčáci 2011 Štít6:12Darts4ever PšánkyŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Novák Jakub15:26Restl Denis
1.Út12.9.2023Kocouři Hradec Králové5:13Black Sheep Hradec KrálovéHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové 
18:00Dvořáček Michal15:29Nosek Jan
1.Út12.9.2023Pivaři Habřina11:7The Badgers Kostelec nad OrlicíHabřina Habřinka, Smiřice 
18:00Unger Lukáš24:18Brandejs Aleš
1.Út12.9.2023Úletáři Hradec Králové7:11Zippo team ŠtítHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
18:00Kramář Miloš20:24Komora Martin
2.Ne17.9.2023Vlčáci 2011 Štít10:8Kocouři Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Novák Jakub23:20Dvořáček Michal
2.Ne17.9.2023The Badgers Kostelec nad Orlicí11:7Úletáři Hradec KrálovéKostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí 
18:00Marek Michal25:17Kramář Miloš
2.Po18.9.2023Black Sheep Hradec Králové5:13Truhles Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Nosek Jan13:29Nejman Jiří
2.St20.9.2023Darts4ever Pšánky7:11Zippo team ŠtítPšánky U Růženky, Nechanice 
18:00Restl Denis20:24Komora Martin
3.Út26.9.2023Kocouři Hradec Králové7:11Darts4ever PšánkyHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové 
18:00Dvořáček Michal14:25Restl Denis
3.Út26.9.2023Truhles Hradec Králové14:4Vlčáci 2011 ŠtítHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
18:00Nejman Jiří30:15Novák Jakub
3.Út26.9.2023Pivaři Habřina12:6Black Sheep Hradec KrálovéHabřina Habřinka, Smiřice 
18:00Unger Lukáš26:17Nosek Jan
3.Út26.9.2023Zippo team Štít10:9The Badgers Kostelec nad OrlicíŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
18:00Komora Martin24:23Marek Michal
4.Ne1.10.2023Vlčáci 2011 Štít6:12Pivaři HabřinaŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Novák Jakub19:28Unger Lukáš
4.Po2.10.2023Black Sheep Hradec Králové6:12Úletáři Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Nosek Jan17:26Kramář Miloš
4.Út3.10.2023Kocouři Hradec Králové10:8Truhles Hradec KrálovéHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové 
18:00Dvořáček Michal24:21Talavašek Jiří
4.St4.10.2023Darts4ever Pšánky5:13The Badgers Kostelec nad OrlicíPšánky U Růženky, Nechanice 
18:00Restl Denis19:29Marek Michal
5.Út10.10.2023Truhles Hradec Králové15:3Darts4ever PšánkyHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
18:00Nejman Jiří32:12Restl Denis
5.Út10.10.2023Pivaři Habřina14:4Kocouři Hradec KrálovéHabřina Habřinka, Smiřice 
18:00Unger Lukáš30:13Dvořáček Michal
5.Út10.10.2023Úletáři Hradec Králové7:11Vlčáci 2011 ŠtítHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
18:00Kramář Miloš23:26Novák Jakub
5.Út10.10.2023Zippo team Štít11:7Black Sheep Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
18:00Komora Martin28:20Nosek Jan
6.Ne15.10.2023Vlčáci 2011 Štít3:15Zippo team ŠtítŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Novák Jakub11:33Komora Martin
6.Po16.10.2023Black Sheep Hradec Králové7:11The Badgers Kostelec nad OrlicíHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Nosek Jan17:24Marek Michal
6.Út17.10.2023Kocouři Hradec Králové8:10Úletáři Hradec KrálovéHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové 
18:00Dvořáček Michal21:22Kramář Miloš
6.Út17.10.2023Truhles Hradec Králové12:6Pivaři HabřinaHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
18:00Nejman Jiří29:17Unger Lukáš
7.Ne22.10.2023The Badgers Kostelec nad Orlicí10:9Vlčáci 2011 ŠtítKostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí 
18:00Marek Michal22:22Novák Jakub
7.Út24.10.2023Pivaři Habřina13:5Darts4ever PšánkyHabřina Habřinka, Smiřice 
18:00Unger Lukáš30:16Restl Denis
7.Út24.10.2023Úletáři Hradec Králové7:11Truhles Hradec KrálovéHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
18:00Kramář Miloš16:25Nejman Jiří
7.Út24.10.2023Zippo team Štít14:4Kocouři Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
18:00Komora Martin31:14Dvořáček Michal
8.Út31.10.2023Kocouři Hradec Králové2:16The Badgers Kostelec nad OrlicíHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové 
18:00Dvořáček Michal8:33Marek Michal
8.Út31.10.2023Truhles Hradec Králové7:11Zippo team ŠtítHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
18:00Nejman Jiří18:26Komora Martin
8.Út31.10.2023Pivaři Habřina15:3Úletáři Hradec KrálovéHabřina Habřinka, Smiřice 
18:00Unger Lukáš31:13Kramář Miloš
8.St1.11.2023Darts4ever Pšánky6:12Black Sheep Hradec KrálovéPšánky U Růženky, Nechanice 
18:00Restl Denis19:28Nosek Jan
9.Ne5.11.2023The Badgers Kostelec nad Orlicí5:13Truhles Hradec KrálovéKostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí 
18:00Marek Michal19:29Nejman Jiří
9.Po6.11.2023Black Sheep Hradec Králové10:9Vlčáci 2011 ŠtítHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Nosek Jan24:21Novák Jakub
9.Út7.11.2023Úletáři Hradec Králové14:4Darts4ever PšánkyHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
18:00Kramář Miloš28:14Restl Denis
9.Út7.11.2023Zippo team Štít12:6Pivaři HabřinaŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
18:00Komora Martin25:15Vaisar Zdeněk
10.Ne12.11.2023The Badgers Kostelec nad Orlicí6:12Pivaři HabřinaKostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí 
18:00Marek Michal15:27Unger Lukáš
10.Po13.11.2023Black Sheep Hradec Králové16:2Kocouři Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Nosek Jan33:7Dvořáček Michal
10.Út14.11.2023Zippo team Štít13:5Úletáři Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
18:00Komora Martin29:14Křovák Petr
11.Út21.11.2023Kocouři Hradec Králové7:11Vlčáci 2011 ŠtítHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové 
18:00Dvořáček Michal17:26Novák Jakub
11.Út21.11.2023Úletáři Hradec Králové8:10The Badgers Kostelec nad OrlicíHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
18:00Kramář Miloš19:26Marek Michal
11.Út21.11.2023Truhles Hradec Králové10:8Black Sheep Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
18:00Nejman Jiří24:20Nosek Jan
11.Út21.11.2023Zippo team Štít11:7Darts4ever PšánkyŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
18:00Komora Martin24:17Restl Denis
12.Ne26.11.2023Vlčáci 2011 Štít1:17Truhles Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Novák Jakub6:35Nejman Jiří
12.Ne26.11.2023The Badgers Kostelec nad Orlicí8:10Zippo team ŠtítKostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí 
18:00Marek Michal19:25Komora Martin
12.Po27.11.2023Black Sheep Hradec Králové5:13Pivaři HabřinaHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Nosek Jan15:27Unger Lukáš
12.St29.11.2023Darts4ever Pšánky9:10Kocouři Hradec KrálovéPšánky U Růženky, Nechanice 
18:00Restl Denis24:22Dvořáček Michal
13.Út5.12.2023Pivaři Habřina16:2Vlčáci 2011 ŠtítHabřina Habřinka, Smiřice 
18:00Unger Lukáš33:10Kopřiva Vladimír
13.Út5.12.2023Truhles Hradec Králové16:2Kocouři Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
18:00Nejman Jiří33:9Dvořáček Michal
10.St6.12.2023Darts4ever Pšánky8:10Vlčáci 2011 ŠtítPšánky U Růženky, Nechanice 
18:00Restl Denis22:24Novák Jakub
13.Ne17.12.2023The Badgers Kostelec nad Orlicí11:7Darts4ever PšánkyKostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí 
18:00Marek Michal27:19Ragula Jan
13.Út2.1.2024Úletáři Hradec Králové8:10Black Sheep Hradec KrálovéHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
18:00Kramář Miloš22:26Nosek Jan
14.Ne7.1.2024Vlčáci 2011 Štít4:14Úletáři Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Novák Jakub14:29Kramář Miloš
14.Po8.1.2024Black Sheep Hradec Králové7:11Zippo team ŠtítHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Nosek Jan17:25Špás Otakar
14.Út9.1.2024Kocouři Hradec Králové4:14Pivaři HabřinaHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové 
18:00Dvořáček Michal11:30Runkas Rudolf
14.St10.1.2024Darts4ever Pšánky3:15Truhles Hradec KrálovéPšánky U Růženky, Nechanice 
18:00Restl Denis13:31Nejman Jiří
15.Ne14.1.2024The Badgers Kostelec nad Orlicí10:9Black Sheep Hradec KrálovéKostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí 
18:00Marek Michal22:24Nosek Jan
15.Út16.1.2024Zippo team Štít11:7Vlčáci 2011 ŠtítŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
18:00Komora Martin23:18Kopřiva Vladimír
15.Út16.1.2024Úletáři Hradec Králové13:5Kocouři Hradec KrálovéHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
18:00Kramář Miloš28:13Dvořáček Michal
15.Út16.1.2024Pivaři Habřina7:11Truhles Hradec KrálovéHabřina Habřinka, Smiřice 
18:00Unger Lukáš22:26Nejman Jiří
16.Ne21.1.2024Vlčáci 2011 Štít9:10The Badgers Kostelec nad OrlicíŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Novák Jakub20:26Marek Michal
16.Út23.1.2024Truhles Hradec Králové12:6Úletáři Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
18:00Nejman Jiří28:16Kramář Miloš
16.Út23.1.2024Kocouři Hradec Králové3:15Zippo team ŠtítHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové 
18:00Dvořáček Michal13:30Komora Martin
16.St24.1.2024Darts4ever Pšánky7:11Pivaři HabřinaPšánky U Růženky, Nechanice 
18:00Restl Denis16:26Unger Lukáš
17.Ne28.1.2024The Badgers Kostelec nad Orlicí13:5Kocouři Hradec KrálovéKostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí 
18:00Marek Michal28:13Dvořáček Michal
17.Po29.1.2024Black Sheep Hradec Králové11:7Darts4ever PšánkyHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Nosek Jan26:18Restl Denis
17.Út30.1.2024Zippo team Štít12:6Truhles Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
18:00Komora Martin25:18Nejman Jiří
17.Út30.1.2024Úletáři Hradec Králové9:10Pivaři HabřinaHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
18:00Kramář Miloš19:23Unger Lukáš
18.Ne4.2.2024Vlčáci 2011 Štít8:10Black Sheep Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Novák Jakub20:24Sršeň Jiří
18.Út6.2.2024Pivaři Habřina7:11Zippo team ŠtítHabřina Habřinka, Smiřice 
18:00Unger Lukáš19:25Komora Martin
18.Út6.2.2024Truhles Hradec Králové11:7The Badgers Kostelec nad OrlicíHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
18:00Nejman Jiří27:18Marek Michal
18.St7.2.2024Darts4ever Pšánky11:7Úletáři Hradec KrálovéPšánky U Růženky, Nechanice 
18:00Restl Denis25:22Kramář Miloš

B I.liga Hradec Králové
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne10.9.2023No comment Hradec Králové13:5Hradečáci Hradec KrálovéHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
17:30Burdych Radek28:15Procházka Václav
1.Ne10.9.2023Dobřeňáci Dobřenice7:11Chudeřičtí MimoniDobřenice U Nosků, Dobřenice 
17:30Mrštík Jakub18:26Šubrt Jiří
1.Po11.9.2023Soptíci Hradec Králové10:9DC No Score KosiceHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Houška Jan23:23Kružík Michael
1.Po11.9.2023DoubleTrouble Hradec Králové11:7DC Sniper LibranticeHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Hofman Martin26:23Cejzlar Jan
1.Po11.9.2023Pavouci Hradec Králové16:2Marvin Hradec KrálovéHradec Králové U Marťase, Hradec Králové 
18:00Lesák Vladimír32:12Kuštan Petr
1.Út12.9.2023Ferbek Hradec Králové13:5H-CLUB SmiřiceHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Šimková Dominika28:15Krejčí Petr
1.Út12.9.2023Biřička Hradec Králové7:11Medvědi Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové 
18:00Staněk Michal19:26Mančál Petr
2.Ne17.9.2023Hradečáci Hradec Králové10:9Biřička Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Procházka Václav21:22Staněk Michal
2.Ne17.9.2023DC No Score Kosice6:12Chudeřičtí MimoniKosice Pod Lípama, Kosice 
17:30Kružík Michael18:26Šubrt Jiří
2.Ne17.9.2023DC Sniper Librantice5:13Pavouci Hradec KrálovéLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice 
18:00Dvořák Jiří13:30Lesák Vladimír
2.Po18.9.2023Soptíci Hradec Králové7:11DoubleTrouble Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Houška Jan17:23Hofman Martin
2.Po18.9.2023H-CLUB Smiřice6:12No comment Hradec KrálovéSmiřice H-Club, Smiřice 
18:00Krejčí Petr17:27Burdych Radek
2.Út19.9.2023Marvin Hradec Králové7:11Ferbek Hradec KrálovéProbluz Hostinec XIII, Probluz 
18:00Kuštan Petr19:24Šimková Dominika
3.Ne24.9.2023No comment Hradec Králové16:2Marvin Hradec KrálovéHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
17:30Burdych Radek32:10Pokorný Pavel
3.Ne24.9.2023Dobřeňáci Dobřenice8:10Hradečáci Hradec KrálovéDobřenice U Nosků, Dobřenice 
17:30Mrštík Jakub21:24Procházka Václav
3.Po25.9.2023Chudeřičtí Mimoni13:5Medvědi Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Šubrt Jiří29:16Mančál Petr
3.Po25.9.2023DoubleTrouble Hradec Králové10:9DC No Score KosiceHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Hofman Martin23:23Homola Jiří
3.Po25.9.2023Pavouci Hradec Králové8:10Soptíci Hradec KrálovéHradec Králové U Marťase, Hradec Králové 
18:00Lesák Vladimír19:22Houška Jan
3.Út26.9.2023Ferbek Hradec Králové13:5DC Sniper LibranticeHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Šimková Dominika29:17Havel Tomáš
3.Út26.9.2023Biřička Hradec Králové11:7H-CLUB SmiřiceHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové 
18:00Staněk Michal26:19Jirka Josef
4.Ne1.10.2023Hradečáci Hradec Králové8:10Chudeřičtí MimoniHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Procházka Václav17:25Šubrt Jiří
4.Ne1.10.2023DC No Score Kosice14:4Medvědi Hradec KrálovéKosice Pod Lípama, Kosice 
17:30Bareš Václav29:13Mančál Petr
4.Ne1.10.2023DC Sniper Librantice5:13No comment Hradec KrálovéLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice 
18:00Havel Tomáš15:28Burdych Radek
4.Po2.10.2023Soptíci Hradec Králové7:11Ferbek Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Houška Jan21:26Šimková Dominika
4.Po2.10.2023DoubleTrouble Hradec Králové13:5Pavouci Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Hofman Martin26:18Lesák Vladimír
4.Po2.10.2023H-CLUB Smiřice3:15Dobřeňáci DobřeniceSmiřice H-Club, Smiřice 
18:00Krejčí Petr12:31Mrštík Jakub
4.Út3.10.2023Marvin Hradec Králové12:6Biřička Hradec KrálovéProbluz Hostinec XIII, Probluz 
18:00Kuštan Petr27:19Staněk Michal
2.Ne8.10.2023Medvědi Hradec Králové6:12Dobřeňáci DobřeniceHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Mančál Petr13:28Mrštík Jakub
5.Ne8.10.2023No comment Hradec Králové14:4Soptíci Hradec KrálovéHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
17:30Burdych Radek31:12Houška Jan
5.Po9.10.2023Chudeřičtí Mimoni10:8H-CLUB SmiřiceŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Jeřábek Jan23:20Krejčí Petr
5.Po9.10.2023Pavouci Hradec Králové10:8DC No Score KosiceHradec Králové U Marťase, Hradec Králové 
18:00Lesák Vladimír23:20Kružík Michael
5.Út10.10.2023Ferbek Hradec Králové7:11DoubleTrouble Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Šimková Dominika21:24Hofman Martin
5.Út10.10.2023Biřička Hradec Králové12:6DC Sniper LibranticeHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové 
18:00Staněk Michal26:17Havel Tomáš
5.St11.10.2023Dobřeňáci Dobřenice11:7Marvin Hradec KrálovéDobřenice U Nosků, Dobřenice 
17:30Tomčo Jakub26:20Kuštan Petr
6.Po16.10.2023Soptíci Hradec Králové12:6Biřička Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Houška Jan28:18Staněk Michal
6.Po16.10.2023DoubleTrouble Hradec Králové8:10No comment Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Hofman Martin20:21Burdych Radek
6.Po16.10.2023Pavouci Hradec Králové3:15Ferbek Hradec KrálovéHradec Králové U Marťase, Hradec Králové 
18:00Lesák Vladimír12:30Šimková Dominika
6.Po16.10.2023H-CLUB Smiřice9:10Medvědi Hradec KrálovéSmiřice H-Club, Smiřice 
18:00Krejčí Petr22:22Mančál Petr
6.Po16.10.2023DC Sniper Librantice7:11Dobřeňáci DobřeniceLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice 
18:00Havel Tomáš20:27Mrštík Jakub
6.Út17.10.2023Marvin Hradec Králové10:9Chudeřičtí MimoniProbluz Hostinec XIII, Probluz 
18:00Marek Luboš27:21Šubrt Jiří
7.Ne22.10.2023Dobřeňáci Dobřenice10:8Soptíci Hradec KrálovéDobřenice U Nosků, Dobřenice 
17:30Mrštík Jakub23:21Houška Jan
7.Ne22.10.2023Medvědi Hradec Králové12:6Marvin Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Mančál Petr25:18Marek Luboš
7.Ne22.10.2023Hradečáci Hradec Králové7:11H-CLUB SmiřiceHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Procházka Václav19:26Krejčí Petr
7.Po23.10.2023Chudeřičtí Mimoni15:3DC Sniper LibranticeŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Šubrt Jiří32:9Havel Tomáš
7.Út24.10.2023Ferbek Hradec Králové11:7DC No Score KosiceHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Šimková Dominika26:21Bareš Václav
8.Ne29.10.2023DC No Score Kosice12:6H-CLUB SmiřiceKosice Pod Lípama, Kosice 
17:30Bareš Václav24:17Krejčí Petr
8.Ne29.10.2023DC Sniper Librantice13:5Medvědi Hradec KrálovéLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice 
18:00Havel Tomáš30:14Mančál Petr
8.Po30.10.2023Soptíci Hradec Králové9:10Chudeřičtí MimoniHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Houška Jan21:23Šubrt Jiří
8.Po30.10.2023DoubleTrouble Hradec Králové13:5Dobřeňáci DobřeniceHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Hofman Martin29:14Mrštík Jakub
8.Po30.10.2023Pavouci Hradec Králové13:5Biřička Hradec KrálovéHradec Králové U Marťase, Hradec Králové 
18:00Lesák Vladimír30:14Staněk Michal
7.Út31.10.2023Biřička Hradec Králové4:14DoubleTrouble Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové 
18:00Staněk Michal13:29Hofman Martin
8.Út31.10.2023Ferbek Hradec Králové8:10No comment Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Šimková Dominika17:24Kadleček František
9.Ne5.11.2023No comment Hradec Králové15:3DC No Score KosiceHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
17:30Kubec Tomáš31:13Bareš Václav
9.Ne5.11.2023Medvědi Hradec Králové4:14Soptíci Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Mančál Petr15:29Houška Jan
9.Ne5.11.2023Hradečáci Hradec Králové12:6DC Sniper LibranticeHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Procházka Václav28:16Havel Tomáš
9.Ne5.11.2023Dobřeňáci Dobřenice10:9Pavouci Hradec KrálovéDobřenice U Nosků, Dobřenice 
18:00Mrštík Jakub23:24Lesák Vladimír
9.Po6.11.2023Chudeřičtí Mimoni10:8DoubleTrouble Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Šubrt Jiří26:21Hofman Martin
8.Út7.11.2023Marvin Hradec Králové16:2Hradečáci Hradec KrálovéProbluz Hostinec XIII, Probluz 
18:00Marek Luboš32:11Procházka Václav
9.Út7.11.2023Biřička Hradec Králové6:12Ferbek Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové 
18:00Staněk Michal14:27Šimková Dominika
10.Ne12.11.2023No comment Hradec Králové11:7Biřička Hradec KrálovéHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
17:30Kadleček František25:20Staněk Michal
10.Ne12.11.2023DC No Score Kosice6:12Marvin Hradec KrálovéKosice Pod Lípama, Kosice 
17:30Bareš Václav19:28Marek Luboš
10.Ne12.11.2023DC Sniper Librantice7:11H-CLUB SmiřiceLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice 
18:00Havel Tomáš22:26Krejčí Petr
10.Po13.11.2023DoubleTrouble Hradec Králové10:8Medvědi Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Hofman Martin25:19Mančál Petr
10.Po13.11.2023Pavouci Hradec Králové6:12Chudeřičtí MimoniHradec Králové U Marťase, Hradec Králové 
18:00Lesák Vladimír17:28Šubrt Jiří
10.Út14.11.2023Ferbek Hradec Králové10:8Dobřeňáci DobřeniceHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Šimková Dominika25:22Mrštík Jakub
11.Ne19.11.2023Dobřeňáci Dobřenice6:12No comment Hradec KrálovéDobřenice U Nosků, Dobřenice 
17:30Tomčo Jakub18:27Kubec Tomáš
11.Ne19.11.2023Medvědi Hradec Králové11:7Pavouci Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Mančál Petr24:20Lesák Vladimír
11.Ne19.11.2023Hradečáci Hradec Králové4:14DoubleTrouble Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Procházka Václav13:31Hofman Martin
13.Ne19.11.2023Soptíci Hradec Králové15:3DC Sniper LibranticeHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Houška Jan30:12Havel Tomáš
11.Po20.11.2023Chudeřičtí Mimoni8:10Ferbek Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Šubrt Jiří23:25Šimková Dominika
11.Po20.11.2023H-CLUB Smiřice13:5Soptíci Hradec KrálovéSmiřice H-Club, Smiřice 
18:00Krejčí Petr28:15Houška Jan
11.Út21.11.2023Marvin Hradec Králové13:5DC Sniper LibranticeProbluz Hostinec XIII, Probluz 
18:00Marek Luboš29:14Havel Tomáš
11.St22.11.2023Biřička Hradec Králové10:9DC No Score KosiceHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové 
18:00Staněk Michal24:21Bareš Václav
10.Čt23.11.2023Soptíci Hradec Králové11:7Hradečáci Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Houška Jan26:21Procházka Václav
12.Ne26.11.2023No comment Hradec Králové13:5Chudeřičtí MimoniHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
17:30Burdych Radek27:13Šubrt Jiří
12.Ne26.11.2023DC No Score Kosice12:6DC Sniper LibranticeKosice Pod Lípama, Kosice 
17:30Homola Jiří29:18Havel Tomáš
12.Po27.11.2023Soptíci Hradec Králové7:11Marvin Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Houška Jan20:27Marek Luboš
12.Po27.11.2023DoubleTrouble Hradec Králové12:6H-CLUB SmiřiceHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Hofman Martin26:14Krejčí Petr
12.Po27.11.2023Pavouci Hradec Králové9:10Hradečáci Hradec KrálovéHradec Králové U Marťase, Hradec Králové 
18:00Lesák Vladimír21:26Procházka Václav
12.Út28.11.2023Ferbek Hradec Králové10:9Medvědi Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Šimková Dominika23:20Mančál Petr
12.Út28.11.2023Biřička Hradec Králové10:9Dobřeňáci DobřeniceHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové 
18:00Staněk Michal23:24Mrštík Jakub
13.Ne3.12.2023Medvědi Hradec Králové5:13No comment Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Mančál Petr16:31Mančál Petr
13.Ne3.12.2023Hradečáci Hradec Králové6:12Ferbek Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Procházka Václav15:27Šimková Dominika
13.Po4.12.2023Chudeřičtí Mimoni11:7Biřička Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Šubrt Jiří25:17Staněk Michal
13.Po4.12.2023H-CLUB Smiřice7:11Pavouci Hradec KrálovéSmiřice H-Club, Smiřice 
18:00Krejčí Petr18:28Lesák Vladimír
13.Út5.12.2023Marvin Hradec Králové5:13DoubleTrouble Hradec KrálovéProbluz Hostinec XIII, Probluz 
18:00Marek Luboš15:29Hofman Martin
9.Po11.12.2023H-CLUB Smiřice11:7Marvin Hradec KrálovéSmiřice H-Club, Smiřice 
18:00Krejčí Petr24:20Pokorný Pavel
7.Ne7.1.2024No comment Hradec Králové12:6Pavouci Hradec KrálovéHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
17:30Kubec Tomáš27:15Čiháček Petr
5.Ne14.1.2024Medvědi Hradec Králové13:5Hradečáci Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Mančál Petr28:16Procházka Václav
6.Ne21.1.2024DC No Score Kosice8:10Hradečáci Hradec KrálovéKosice Pod Lípama, Kosice 
17:30Kružík Michael21:25Procházka Václav
13.Ne28.1.2024Dobřeňáci Dobřenice6:12DC No Score KosiceDobřenice U Nosků, Dobřenice 
17:30Mrštík Jakub18:29Bareš Václav
14.Ne4.2.2024DC No Score Kosice10:9Soptíci Hradec KrálovéKosice Pod Lípama, Kosice 
17:30Bareš Václav24:23Houška Jan
14.Ne4.2.2024Hradečáci Hradec Králové8:10No comment Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Procházka Václav22:22Baldyňák Tomáš
14.Ne4.2.2024Medvědi Hradec Králové10:8Biřička Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Mančál Petr23:20Staněk Michal
14.Ne4.2.2024DC Sniper Librantice3:15DoubleTrouble Hradec KrálovéLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice 
18:00Cejzlar Jan14:31Hofman Martin
14.Po5.2.2024Chudeřičtí Mimoni12:6Dobřeňáci DobřeniceŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Šubrt Jiří27:18Mrštík Jakub
14.Po5.2.2024H-CLUB Smiřice5:13Ferbek Hradec KrálovéSmiřice H-Club, Smiřice 
18:00Jirka Josef13:28Šimková Dominika
15.Ne11.2.2024Dobřeňáci Dobřenice10:8Medvědi Hradec KrálovéDobřenice U Nosků, Dobřenice 
17:30Tomčo Jakub23:20Mančál Petr
15.Ne11.2.2024No comment Hradec Králové10:9H-CLUB SmiřiceHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
17:30Kubec Tomáš24:21Jirka Josef
15.Po12.2.2024Chudeřičtí Mimoni11:7DC No Score KosiceŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Šubrt Jiří24:17Bareš Václav
15.Po12.2.2024DoubleTrouble Hradec Králové10:8Soptíci Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Hofman Petr24:20Houška Jan
15.Po12.2.2024Pavouci Hradec Králové12:6DC Sniper LibranticeHradec Králové U Marťase, Hradec Králové 
18:00Lesák Vladimír25:16Cejzlar Jan
15.Út13.2.2024Biřička Hradec Králové10:9Hradečáci Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové 
18:00Staněk Michal23:20Procházka Václav
15.Út13.2.2024Ferbek Hradec Králové13:5Marvin Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Šimková Dominika27:16Marek Luboš
18.Út20.2.2024Marvin Hradec Králové9:10Dobřeňáci DobřeniceProbluz Hostinec XIII, Probluz 
18:00Marek Luboš21:26Mrštík Jakub
16.Ne25.2.2024DC No Score Kosice5:13DoubleTrouble Hradec KrálovéKosice Pod Lípama, Kosice 
17:30Homola Jiří16:28Hofman Petr
16.Ne25.2.2024Hradečáci Hradec Králové9:10Dobřeňáci DobřeniceHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Procházka Václav22:21Mrštík Jakub
16.Ne25.2.2024Medvědi Hradec Králové7:11Chudeřičtí MimoniHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Mančál Petr18:25Šubrt Jiří
16.Ne25.2.2024DC Sniper Librantice4:14Ferbek Hradec KrálovéLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice 
18:00Havel Tomáš15:30Šimková Dominika
16.Po26.2.2024Soptíci Hradec Králové11:7Pavouci Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Houška Jan26:19Lesák Vladimír
16.Po26.2.2024H-CLUB Smiřice8:10Biřička Hradec KrálovéSmiřice H-Club, Smiřice 
18:00Krejčí Petr21:23Staněk Michal
16.Út27.2.2024Marvin Hradec Králové8:10No comment Hradec KrálovéProbluz Hostinec XIII, Probluz 
18:00Marek Luboš20:24Burdych Radek
17.Ne3.3.2024No comment Hradec Králové12:6DC Sniper LibranticeHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
17:30Burdych Radek24:18Havel Tomáš
17.Ne3.3.2024Medvědi Hradec Králové11:7DC No Score KosiceHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Mančál Petr25:17Kružík Michael
17.Po4.3.2024Chudeřičtí Mimoni10:8Hradečáci Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Šubrt Jiří23:19Procházka Václav
17.Po4.3.2024Dobřeňáci Dobřenice12:6H-CLUB SmiřiceDobřenice U Nosků, Dobřenice 
17:30Mrštík Jakub29:20Krejčí Petr
17.Po4.3.2024Pavouci Hradec Králové7:11DoubleTrouble Hradec KrálovéHradec Králové U Marťase, Hradec Králové 
18:00Čiháček Petr20:26Hofman Petr
17.Út5.3.2024Ferbek Hradec Králové11:7Soptíci Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Šimková Dominika25:18Houška Jan
17.Út5.3.2024Biřička Hradec Králové5:13Marvin Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové 
18:00Staněk Michal19:29Marek Luboš
18.Ne10.3.2024Hradečáci Hradec Králové7:11Medvědi Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Procházka Václav18:27Mančál Petr
18.Ne10.3.2024DC Sniper Librantice6:12Biřička Hradec KrálovéLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice 
18:00Havel Tomáš18:26Staněk Michal
18.Po11.3.2024DoubleTrouble Hradec Králové6:12Ferbek Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Hofman Petr17:28Šimková Dominika
18.Po11.3.2024Soptíci Hradec Králové8:10No comment Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Houška Jan18:22Burdych Radek
18.Po11.3.2024H-CLUB Smiřice4:14Chudeřičtí MimoniSmiřice H-Club, Smiřice 
18:00Krejčí Petr14:29Šubrt Jiří
19.Ne17.3.2024No comment Hradec Králové11:7DoubleTrouble Hradec KrálovéHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
17:30Všetečka Petr24:19Hofman Martin
19.Ne17.3.2024Medvědi Hradec Králové17:1H-CLUB SmiřiceHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Mančál Petr35:6Krejčí Petr
19.Ne17.3.2024Dobřeňáci Dobřenice12:6DC Sniper LibranticeDobřenice U Nosků, Dobřenice 
17:30Mrštík Jakub29:17Havel Tomáš
19.Ne17.3.2024Hradečáci Hradec Králové10:8DC No Score KosiceHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Procházka Václav23:20Bareš Václav
19.Po18.3.2024Chudeřičtí Mimoni9:10Marvin Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Šubrt Jiří25:22Marek Luboš
19.Út19.3.2024Ferbek Hradec Králové11:7Pavouci Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Šimková Dominika26:16Čiháček Petr
20.Ne24.3.2024DC No Score Kosice8:10Ferbek Hradec KrálovéKosice Pod Lípama, Kosice 
17:30Homola Jiří20:23Beránek Marcel
20.Ne24.3.2024DC Sniper Librantice4:14Chudeřičtí MimoniLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice 
18:00Havel Tomáš13:30Šubrt Jiří
20.Po25.3.2024Pavouci Hradec Králové8:10No comment Hradec KrálovéHradec Králové U Marťase, Hradec Králové 
18:00Čiháček Petr18:26Baldyňák Tomáš
20.Po25.3.2024DoubleTrouble Hradec Králové12:6Biřička Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Hofman Petr29:17Staněk Michal
20.Po25.3.2024H-CLUB Smiřice5:13Hradečáci Hradec KrálovéSmiřice H-Club, Smiřice 
18:00Krejčí Petr13:28Procházka Václav
20.Út26.3.2024Marvin Hradec Králové12:6Medvědi Hradec KrálovéProbluz Hostinec XIII, Probluz 
18:00Marek Luboš25:20Mančál Petr
20.St27.3.2024Soptíci Hradec Králové6:12Dobřeňáci DobřeniceHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Houška Jan17:27Mrštík Jakub
14.Út2.4.2024Marvin Hradec Králové11:7Pavouci Hradec KrálovéProbluz Hostinec XIII, Probluz 
18:00Marek Luboš26:21Lesák Vladimír
21.Čt4.4.2024No comment Hradec Králové13:5Ferbek Hradec KrálovéHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
17:30Kubec Tomáš28:15Svoboda Jaroslav
21.Ne7.4.2024Dobřeňáci Dobřenice8:10DoubleTrouble Hradec KrálovéDobřenice U Nosků, Dobřenice 
17:30Mrštík Jakub18:24Hofman Martin
21.Ne7.4.2024Hradečáci Hradec Králové13:5Marvin Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Procházka Václav29:16Marek Luboš
21.Ne7.4.2024Medvědi Hradec Králové11:7DC Sniper LibranticeHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Mančál Petr25:16Havel Tomáš
21.Po8.4.2024Chudeřičtí Mimoni12:6Soptíci Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Šubrt Jiří28:20Houška Jan
21.Po8.4.2024H-CLUB Smiřice8:10DC No Score KosiceSmiřice H-Club, Smiřice 
18:00Krejčí Petr20:25Homola Jiří
21.Út9.4.2024Biřička Hradec Králové10:9Pavouci Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové 
18:00Staněk Michal22:22Lesák Vladimír
22.Ne14.4.2024DC No Score Kosice7:11No comment Hradec KrálovéKosice Pod Lípama, Kosice 
17:30Homola Jiří17:25Všetečka Petr
22.Ne14.4.2024DC Sniper Librantice7:11Hradečáci Hradec KrálovéLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice 
18:00Havel Tomáš16:25Procházka Václav
22.Po15.4.2024Pavouci Hradec Králové10:9Dobřeňáci DobřeniceHradec Králové U Marťase, Hradec Králové 
18:00Lesák Vladimír23:20Mrštík Jakub
22.Po15.4.2024DoubleTrouble Hradec Králové5:13Chudeřičtí MimoniHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Hofman Petr20:27Deml Martin
22.Po15.4.2024Soptíci Hradec Králové6:12Medvědi Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Houška Jan19:25Mančál Petr
22.Út16.4.2024Marvin Hradec Králové9:10H-CLUB SmiřiceProbluz Hostinec XIII, Probluz 
18:00Marek Luboš22:21Jirka Josef
23.Ne21.4.2024Hradečáci Hradec Králové10:8Soptíci Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Procházka Václav22:22Houška Jan
23.Ne21.4.2024Medvědi Hradec Králové5:13DoubleTrouble Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Mančál Petr15:30Hofman Petr
23.Ne21.4.2024Dobřeňáci Dobřenice9:10Ferbek Hradec KrálovéDobřenice U Nosků, Dobřenice 
17:30Mrštík Jakub24:23Šimková Dominika
23.Po22.4.2024Chudeřičtí Mimoni12:6Pavouci Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Šubrt Jiří27:14Lesák Vladimír
23.Po22.4.2024H-CLUB Smiřice10:8DC Sniper LibranticeSmiřice H-Club, Smiřice 
18:00Krejčí Petr24:22Havel Tomáš
23.Út23.4.2024Biřička Hradec Králové3:15No comment Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové 
18:00Staněk Michal8:32Baldyňák Tomáš
23.Út23.4.2024Marvin Hradec Králové10:8DC No Score KosiceProbluz Hostinec XIII, Probluz 
18:00Marek Luboš24:22Bareš Václav
18.Ne28.4.2024DC No Score Kosice7:11Pavouci Hradec KrálovéKosice Pod Lípama, Kosice 
17:30Bareš Václav23:26Čiháček Petr
19.Út30.4.2024Biřička Hradec Králové10:8Soptíci Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové 
18:00Staněk Michal25:21Houška Jan
24.Ne5.5.2024DC No Score Kosice7:11Biřička Hradec KrálovéKosice Pod Lípama, Kosice 
17:30Bareš Václav20:27Staněk Michal
24.Ne5.5.2024No comment Hradec Králové12:6Dobřeňáci DobřeniceHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
17:30Všetečka Petr27:16Mrštík Jakub
24.Ne5.5.2024DC Sniper Librantice8:10Marvin Hradec KrálovéLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice 
18:00Havel Tomáš20:24Marek Luboš
22.Po6.5.2024Ferbek Hradec Králové7:11Biřička Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Šimková Dominika18:24Staněk Michal
24.Po6.5.2024Pavouci Hradec Králové13:5Medvědi Hradec KrálovéHradec Králové U Marťase, Hradec Králové 
18:00Čiháček Petr30:17Mančál Petr
24.Po6.5.2024DoubleTrouble Hradec Králové12:6Hradečáci Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Hofman Petr25:17Procházka Václav
24.Po6.5.2024Soptíci Hradec Králové11:7H-CLUB SmiřiceHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Houška Jan24:18Krejčí Petr
24.Út7.5.2024Ferbek Hradec Králové7:11Chudeřičtí MimoniHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Šimková Dominika21:25Šubrt Jiří
25.Ne12.5.2024Hradečáci Hradec Králové9:10Pavouci Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Procházka Václav24:22Čiháček Petr
25.Ne12.5.2024Medvědi Hradec Králové10:9Ferbek Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Mančál Petr23:25Šimková Dominika
25.Ne12.5.2024Dobřeňáci Dobřenice15:3Biřička Hradec KrálovéDobřenice U Nosků, Dobřenice 
17:30Mrštík Jakub30:14Staněk Michal
25.Ne12.5.2024DC Sniper Librantice6:12DC No Score KosiceLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice 
18:00Havel Tomáš19:28Homola Jiří
25.Po13.5.2024Chudeřičtí Mimoni9:10No comment Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Šubrt Jiří22:24Čihák Petr
25.Po13.5.2024H-CLUB Smiřice6:12DoubleTrouble Hradec KrálovéSmiřice H-Club, Smiřice 
18:00Krejčí Petr20:25Hofman Petr
25.Út14.5.2024Marvin Hradec Králové12:6Soptíci Hradec KrálovéProbluz Hostinec XIII, Probluz 
18:00Marek Luboš27:19Houška Jan
26.Ne19.5.2024DC No Score Kosice8:10Dobřeňáci DobřeniceKosice Pod Lípama, Kosice 
17:30Bareš Václav20:24Tomčo Jakub
26.Ne19.5.2024No comment Hradec Králové13:5Medvědi Hradec KrálovéHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
17:30Kubec Tomáš28:15Mančál Petr
26.Ne19.5.2024DC Sniper Librantice7:11Soptíci Hradec KrálovéLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice 
18:00Havel Tomáš18:27Houška Jan
26.Po20.5.2024Pavouci Hradec Králové16:2H-CLUB SmiřiceHradec Králové U Marťase, Hradec Králové 
18:00Čiháček Petr34:12Pavel Miroslav
26.Po20.5.2024DoubleTrouble Hradec Králové18:0Marvin Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Hofman Martin36:0Pokorný Pavel
26.Út21.5.2024Biřička Hradec Králové11:7Chudeřičtí MimoniHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové 
18:00Staněk Michal26:16Šubrt Jiří
26.Út21.5.2024Ferbek Hradec Králové7:11Hradečáci Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Šimková Dominika19:25Procházka Václav

C II.liga Hradec Králové
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne10.9.2023Monsters Habřina6:12Bubo Hradec KrálovéHabřina Habřinka, Smiřice 
15:00Baláž Jiří19:28Holeček Martin
1.Ne10.9.2023Sršni Nový Bydžov12:6Harpuny Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov 
18:00Štěpán Jakub28:16Římal Marek
1.Ne10.9.2023Hrobaři Hradec Králové8:10Těsně vedle PlačiceHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Vraštilová Viktorie22:24Pavlovič Petr
1.Po11.9.2023South Park Cows Hr.Králové12:6Sedláci Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Truněček Martin28:18Vyletová Klára