Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Výsledková listina turnaje (1-32/32)
 NáhledTiskNahoru
M. Open KHK jih - jednotlivci

6.4.2024| Kosice - Pod Lípama| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Homola Jiří| Hráčů: 32| Žebříčků: 17

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Muška Jan CZE078454ADarts4ever Pšánky
2.Bous Jiří CZE041295AVlčáci 2011 Štít
3.Žďárský Martin CZE056044BDobřeňáci Dobřenice
4.Tomčo Jakub CZE029483BDobřeňáci Dobřenice
5.Homola Jiří CZE010680BDC No Score Kosice
5.Kružík Michael CZE059126BDC No Score Kosice
7.Káda Lukáš CZE012608
7.Švarc Zdeněk CZE068492BBulls Pardubice
9.Komora Vamberská Dagmar CZE046082CRychtáři Štít
9.Kopřiva Vladimír CZE046185AVlčáci 2011 Štít
9.Kružík Jan CZE049101BDC No Score Kosice
9.Štěpán Jakub CZE079549Olomouc
13.Bareš Václav CZE061583BDC No Score Kosice
13.Hruban Martin CZE039892BDobřeňáci Dobřenice
13.Novotný Roman CZE018674Hradec Králové
13.Patočka Jiří CZE001202BDC No Score Kosice
17.Hanovcová Karolína CZE070078BVokotrop Pardubice
17.Komárek Tomáš CZE063030CŠK Stolinka Nový Bydžov
17.Mrštík Jakub CZE039798BDobřeňáci Dobřenice
17.Rychtera Martin CZE019164Chlumec nad Cidlinou
17.Stuchlík Jiří CZE067998CRychtáři Štít
17.Stuchlík Michal CZE061555CRychtáři Štít
17.YYYHost muž I HOSTMUŽ01
17.YYYHost muž II HOSTMUŽ02
25.Černý Milan CZE061596Hradec Králové
25.Hanušová Marcela CZE056907BBulls Pardubice
25.Hejcman Josef CZE016858Kosičky
25.Hrazdíra Bronislav CZE000920BŠK Paletáři Hradec Králové
25.Mamčák Miroslav CZE052361BBulls Pardubice
25.Rejda Patrik CZE029022Hradec Králové
25.Švarcová Andrea CZE050060BBulls Pardubice
25.Vaníček Lukáš CZE077574CDC Kobylice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.7.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.7.2024 08:22:42
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement