Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Výsledková listina turnaje (1-42/42)
 NáhledTiskNahoru
M. Open KHK jih - jednotlivci

5.6.2024| Hradec Králové - CC Lucie Hradec Králové| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Bernard Vladimír| Hráčů: 42| Žebříčků: 22

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
2.Miklošin Marek CZE077165DKrálovští lvi Hradec Králové
3.Novotný Lukáš CZE071618CDC Kobylice
4.Kujal Josef CZE056720AKocouři Hradec Králové
5.Petr Jiří CZE064138DLos Dartmigos Hradec Králové
5.Široký Oldřich CZE045802AZippo team Štít
7.Podlezl Petr CZE002606APivaři Habřina
7.Vaisar Zdeněk CZE014228APivaři Habřina
9.Burdych Radek CZE016486BNo comment Předměřice
9.Maják Marek CZE070890DŠK Vagón Borohrádek
9.Petr Marek CZE078598DŠK Paletáři Hradec Králové
9.Unger Lukáš CZE050718APivaři Habřina
13.Divíšek Lukáš CZE050472DŠK Vagón Borohrádek
13.Macko Veronika CZE072836DLos Dartmigos Hradec Králové
13.Runkas Rudolf CZE013653APivaři Habřina
13.Špaček Radim CZE037005APivaři Habřina
17.Baborák Lukáš CZE071479DŠK Vagón Borohrádek
17.Baldyňák Tomáš CZE038386BNo comment Předměřice
17.Chrt Peter CZE055606AZippo team Štít
17.Hloušek Dominik CZE077964Královští lvi Hradec Králové
17.Jadrná Lenka CZE071864DŠK Paletáři Hradec Králové
17.Kubec Tomáš CZE017929BNo comment Předměřice
17.Sláma Radek CZE053808BDoubleTrouble Hradec Králové
17.Stýblo Jan CZE071483DŠK Vagón Borohrádek
25.Deml Pavel CZE002729BMimoni Chudeřice
25.Deml Tomáš CZE073457BMimoni Chudeřice
25.Jakl Jiří CZE004565DFešáci Habřina
25.Jiříková Anna CZE078475AZippo team Štít
25.Kadleček František CZE042563BNo comment Předměřice
25.Kleandr Jan CZE032376Fešáci Habřina
25.Miklošin Jakub CZE043091BKrálovští lvi Hradec Králové
25.Pětík Marek CZE046171CDC Kobylice
33.Bradáč Milan CZE078640DFešáci Habřina
33.Kašpárek Pavel CZE048754DFešáci Habřina
33.Kordíková Gabriela WRD073138DŠK Vagón Borohrádek
33.Moravec Vojtěch CZE073398DLos Dartmigos Hradec Králové
33.Neugebauer Josef CZE077742DŠK Vagón Borohrádek
33.Pražák Petr CZE079540CDC Kobylice
33.Puršl David CZE062148CBarracuda Hradec Králové
33.Sedláček Daniel CZE081418Egypt
33.Šanda Adam CZE072766DŠK Paletáři Hradec Králové
33.Šimková Dominika CZE059559BFerbek Hradec Králové
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 17.7.2024 13:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 17.7.2024 13:10:34
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement