Červený Kostelec | BDC Královehradecký kraj (53) Bohemia Dart Cup | Jednotlivci smíšení | Pořadí: 80 | Turnajů: 60 | Body: 7570 |
Datum | Kolo | Název turnaje | Rozhodčí | HM | Hrací místo | Kat | Pořadí | Body | Akce |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22.3.2024 | 0 | Mistrovství Úpicka | Šandová Eva | 16 | Velké Svatoňovice - Na Puškvorci | C | 9. | 130 | |
21.3.2024 | 0 | NáChodka | Formanová Monika | 15 | Velký Třebešov - U Vagonu | C | 2. | 140 | |
21.3.2024 | 0 | NáChodka doplňkový | Formanová Monika | 15 | Velký Třebešov - U Vagonu | C | 3. | 130 | |
14.11.2023 | 40 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Horní Radechová - Hospoda | C | 9. | 120 | |
14.11.2023 | 0 | Open KHK-S doplňkový jednotlivci | Vylíčil Ondřej | 15 | Horní Radechová - Hospoda | C | 7. | 130 | |
7.11.2023 | 39 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Horní Radechová - Hospoda | C | 9. | 120 | |
7.11.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Horní Radechová - Hospoda | C | 7. | 130 | |
24.10.2023 | 37 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Červený Kostelec - Sport Sokolovna | C | 18. | 100 | |
24.10.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Červený Kostelec - Sport Sokolovna | C | 5. | 140 | |
17.10.2023 | 36 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Červený Kostelec - Sport Sokolovna | C | 11. | 120 | |
17.10.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Červený Kostelec - Sport Sokolovna | C | 9. | 120 | |
10.10.2023 | 35 | NáChodka | Téra Marek | 15 | Červený Kostelec - Sport Sokolovna | C | 20. | 110 | |
10.10.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Téra Marek | 15 | Červený Kostelec - Sport Sokolovna | C | 5. | 150 | |
3.10.2023 | 34 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Náchod - Murphy´s bar | C | 7. | 130 | |
3.10.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Náchod - Murphy´s bar | C | 9. | 120 | |
26.9.2023 | 33 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Náchod - Murphy´s bar | C | 10. | 120 | |
26.9.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Náchod - Murphy´s bar | C | 5. | 140 | |
19.9.2023 | 32 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Náchod - Murphy´s bar | C | 4. | 140 | |
19.9.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Náchod - Murphy´s bar | C | 9. | 110 | |
12.9.2023 | 31 | NáChodka | Mannová Alena | 15 | Provodov-Šonov - Obecní hostinec | C | 5. | 140 | |
12.9.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Mannová Alena | 15 | Provodov-Šonov - Obecní hostinec | C | 13. | 110 | |
5.9.2023 | 30 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Provodov-Šonov - Obecní hostinec | C | 4. | 150 | |
5.9.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Provodov-Šonov - Obecní hostinec | C | 5. | 140 | |
29.8.2023 | 29 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Provodov-Šonov - Obecní hostinec | C | 3. | 160 | |
29.8.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Provodov-Šonov - Obecní hostinec | C | 13. | 110 | |
22.8.2023 | 28 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Hronov - Prajzko | C | 5. | 120 | |
22.8.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Hronov - Prajzko | C | 2. | 160 | |
15.8.2023 | 27 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Hronov - Prajzko | C | 13. | 100 | |
15.8.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Hronov - Prajzko | C | 7. | 120 | |
8.8.2023 | 26 | NáChodka | Mannová Alena | 15 | Hronov - Prajzko | C | 9. | 110 | |
8.8.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Mannová Alena | 15 | Hronov - Prajzko | C | 9. | 110 | |
1.8.2023 | 25 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Horní Radechová - Hospoda | C | 13. | 100 | |
1.8.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Horní Radechová - Hospoda | C | 5. | 130 | |
25.7.2023 | 24 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Horní Radechová - Hospoda | C | 7. | 110 | |
25.7.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Horní Radechová - Hospoda | C | 9. | 100 | |
18.7.2023 | 23 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Červený Kostelec - Sport Sokolovna | C | 3. | 160 | |
18.7.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Červený Kostelec - Sport Sokolovna | C | 2. | 170 | |
11.7.2023 | 22 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Červený Kostelec - Sport Sokolovna | C | 10. | 120 | |
11.7.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Červený Kostelec - Sport Sokolovna | C | 13. | 110 | |
4.7.2023 | 21 | NáChodka | Goldmannová Anna | 15 | Náchod - Murphy´s bar | C | 14. | 100 | |
4.7.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Goldmannová Anna | 15 | Náchod - Murphy´s bar | C | 9. | 110 | |
27.6.2023 | 20 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Náchod - Murphy´s bar | C | 11. | 120 | |
27.6.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Náchod - Murphy´s bar | C | 5. | 140 | |
20.6.2023 | 19 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Provodov-Šonov - Obecní hostinec | C | 3. | 160 | |
20.6.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Provodov-Šonov - Obecní hostinec | C | 2. | 170 | |
13.6.2023 | 18 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Provodov-Šonov - Obecní hostinec | C | 9. | 120 | |
13.6.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Provodov-Šonov - Obecní hostinec | C | 9. | 120 | |
6.6.2023 | 17 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Hronov - Prajzko | C | 8. | 130 | |
6.6.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Hronov - Prajzko | C | 9. | 110 | |
30.5.2023 | 16 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Hronov - Prajzko | C | 9. | 110 |