Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/155)
 NáhledTiskNahoru
Pohár W-Sportu 2024 - DVOJICE

Krajské žebříčky | Dvojice smíšené | Dvojic: 155 | Turnajů: 12

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Šilar David CZE001122AČerný Sup Starý Rokytník23556 650
Bubaň Pavel CZE011871AČerný Sup Starý Rokytník
2.Regner David CZE056777BDT Puškvorec Velké Svatoňovice13444 850
Tišler Matěj CZE054746BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
3.Semerák Jan CZE052126ADarts Brothers Červený Kostelec13443 850
Téra Marek CZE049748BČerný Sup Hajnice
4.Mannová Alena CZE053232CKlikaři z Podskalky Úpice23552 550
Mann Josef CZE038392Úpice
4.Chvojka Martin CZE070831ADarts Brothers Červený Kostelec11222 550
Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník
4.Poláček David CZE057930CKlikaři z Podskalky Úpice5552 550
Kordová Romana 1969CZE038396CKlikaři z Podskalky Úpice
7.Meixner Jiří CZE040819ADC Prima Česká Skalice1111 900
Miščuk Ladislav CZE041598D133 Královec
8.Velcová Martina CZE061376DÚpice5551 650
Illner Antonín CZE061377DÚpice
9.Lorenc David CZE007830CZifčák Úpice4441 600
Szelke Oskar CZE056513CPodskaláci Úpice
10.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov 11221 550
Kocianová Pavlína CZE059336AOrli Trutnov
11.Mindžák Milan CZE001635AČerný Sup Starý Rokytník1111 500
Kuneš Radomír CZE000233Horní Maršov
11.Bílek Pavel CZE026189BOrli Trutnov1111 500
Kuneš Radomír CZE000233Horní Maršov
11.Szelke Nikola CZE058238CPodskaláci Úpice4441 500
Horký Tomáš CZE061186CPodskaláci Úpice
14.Dusbaba Tomáš CZE074552Červený Kostelec3331 450
Čírtek Tomáš CZE074303Červený Kostelec
15.Rychetská Jana CZE068736CZifčák Úpice3331 350
Šlechtová Monika CZE039600BZifčák Úpice
16.Koščál Daniel CZE057097BŽraloci Trutnov1111 300
Janku Jiří CZE031947BLumírkovci Úpice
16.Kousalová Saša CZE011143Broumov 1111 300
Kousal Zdenek CZE010880BDřevěnka Broumov
16.Janku Jiří CZE031947BLumírkovci Úpice1111 300
Kulda Jiří CZE063649CJestřábi Velké Svatoňovice
19.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov1111 250
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
20.Kuřátko Pavel CZE044854Nové Město n. M.2221 200
Marinica David CZE037288Olešnice u Č. Kostelce
21.Wolfová Lenka CZE039951BDřevěnka Broumov11221 150
Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
21.Tlustý Ladislav CZE014137Trutnov11221 150
Štěpán Petr CZE021967COrli Trutnov
21.Ducháčová Renata CZE004659DPartyzánky z Chmelnice Úpice3331 150
Frimlová Pavla CZE063215DPartyzánky z Chmelnice Úpice
21.Maixner Petr CZE071852CŠK Medvědi Velký Třebešov1111 150
Šildberger Michal CZE040063AZippo team Štít
21.Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník1111 150
Benecký Roman CZE036936AKobry od Soudku Arnultovice
26.Slavík Vladimír CZE071185BLucky Darts Jičín1111 100
Bachus Vladimír CZE015783BP&R Radim
26.Kábrt Michal CZE053920BSKKS Cukrárna Náchod1111 100
Pavlista Zdeněk CZE040444Náchod
26.Pirkl Filip CZE051304BDřevěnka Broumov1111 100
Pirkl Marian CZE047572BDřevěnka Broumov
26.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov1111 100
Melicharová Nicol CZE056427BŠK Medvědi Velký Třebešov
26.Karlec Roman CZE040072Police nad Metují 2221 100
Staněk Ludvík CZE050244SKKS Cukrárna Náchod
31.Adámková Arleta CZE069396COrli Trutnov11221 050
Vokounová Simona CZE050770AOrli Trutnov
31.Dostál Ondřej CZE067816DKrálovští lvi Hradec Králové1111 050
Pirkl Filip CZE051304BDřevěnka Broumov
31.Petera Ondřej CZE000182BPiráti Paluba Dvůr Králové1111 050
Antonín Patrik CZE037455BPiráti Paluba Dvůr Králové
34.Čihák Martin CZE059102Rtyně v Podkrkonoší111950
Vít Josef CZE003160Velké Svatoňovice
34.Sucharda Petr CZE000176A40+ Trutnov111950
Pecina Jiří CZE054216Pilníkov
34.Klika Josef CZE012691ATruhles Hradec Králové111950
Kropáčková Natálie CZE060448CŠK Medvědi Velký Třebešov
37.Drahokoupilová Lenka CZE073408CHaFani Trutnov111900
Hrdlička Zdeněk CZE003014BOrli Trutnov
37.Marksová Blanka CZE003507DBlatecký Rebelové Mělník111900
Mlejnek Miloslav CZE001570BLucky Darts Jičín
37.Borys Dawid WRD077114D133 Královec111900
Petráš Filip CZE076363D133 Královec
37.Kincl Vladimír CZE053699Velké Svatoňovice111900
Walentowicz Artur WRD063759Bydgoszcz
37.Lorenc David CZE007830CZifčák Úpice111900
Černý Jaroslav CZE008322CPodskaláci Úpice
37.Šrůtek Václav CZE079726Suchý Důl 42111900
Jaroš Josef CZE073031Suchý Důl
37.Mráz Radek CZE044716CKlikaři z Podskalky Úpice222900
Goldmann Petr CZE040773CKlikaři z Podskalky Úpice
44.Frimlová Pavla CZE063215DPartyzánky z Chmelnice Úpice111850
Tišler Matěj CZE054746BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
44.Raková Renáta CZE048711BTJ Sparta Úpice111850
Kachlík Jaroslav CZE044060BTJ Sparta Úpice
44.Čílová Helena CZE055338Ad´Arts Obědovice111850
Ševčík Petr CZE010262CRafani Dvůr Králové
44.Hejna Luboš CZE035008BTJ Sparta Úpice111850
Vítek Miloš CZE029623Rtyně v Podkrkonoší
48.Koščál Daniel CZE057097BŽraloci Trutnov111750
Matuška Jakub CZE002808COrli Trutnov
48.Kajzr Jan CZE015957BČerný Sup Hajnice111750
Hampl Milan CZE056398BČerný Sup Hajnice
48.Horký Tomáš CZE061186CPodskaláci Úpice111750
Dirbak Petr CZE022207BPiráti od Vlčků Rtyně
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 16.4.2024 06:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 16.4.2024 07:14:56
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement