Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/360)
 NáhledTiskNahoru
2022/23 - Pohár W-Sportu - DVOJICE

Archiv | Dvojice smíšené | Dvojic: 360 | Turnajů: 40

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)57121216 750
Rezek Petr CZE042652ADC Prima Česká Skalice
2.Tomcsányi Aleš CZE047362ATornádo Vlčice58131815 900
Svoboda Libor CZE026803ATrutnov
3.Semerák Jan CZE052126ADarts Brothers Červený Kostelec538119 750
Téra Marek CZE049748BČerný Sup Hajnice
4.Mach Miloš CZE002095AŠK Republika Úpice3811177 700
Kordová Romana 1969CZE038396CKlikaři z Podskalky Úpice
5.Vincenc Lukáš CZE001316AŠK Republika Úpice16776 200
Adam Jiří CZE023108AŠK Republika Úpice
5.Sucharda Petr CZE000176A40+ Trutnov4446 200
Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník
7.Pozděna Petr CZE071061CTJ Sokol Horní Radechová53886 050
Pavlista Zdeněk CZE040444Náchod
8.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov31445 850
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
9.Dudáček Martin CZE002030BSKKS Cukrárna Náchod43775 650
Kábrt Michal CZE053920BSKKS Cukrárna Náchod
10.Mindžák Milan CZE001635AČerný Sup Starý Rokytník5565 500
Kuneš Radomír CZE000233Horní Maršov
11.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov 43775 450
Kocianová Pavlína CZE059336AOrli Trutnov
12.Lorenc David CZE007830CZifčák Úpice88115 200
Szelke Oskar CZE056513CPodskaláci Úpice
13.Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník21335 050
Benecký Roman CZE036936AKobry od Soudku Arnultovice
14.Poláček David CZE057930CKlikaři z Podskalky Úpice8894 900
Petrus Karel CZE038853BLumírkovci Úpice
15.Mannová Alena CZE053232CKlikaři z Podskalky Úpice51664 450
Mann Josef CZE038392Úpice
16.Weintrager Marian CZE032460AČerný Sup Starý Rokytník2224 400
Bubaň Pavel CZE011871AČerný Sup Starý Rokytník
17.Krouželová Viola CZE039591CKlikaři z Podskalky Úpice2810114 300
Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice
18.Szelke Nikola CZE058238CPodskaláci Úpice8884 100
Černý Jaroslav CZE008322CPodskaláci Úpice
19.Hofman Martin CZE006587BDoubleTrouble Hradec Králové31443 750
Hofman Petr CZE050491BDoubleTrouble Hradec Králové
20.Mráz Radek CZE044716CKlikaři z Podskalky Úpice88113 600
Goldmann Petr CZE040773CKlikaři z Podskalky Úpice
21.Dufka Martin CZE000232AKobry od Soudku Arnultovice21333 550
Šilar David CZE001122AČerný Sup Starý Rokytník
21.Plíšek Jakub CZE050158ADC Prima Česká Skalice21333 550
Meixner Jiří CZE040819ADC Prima Česká Skalice
21.Tišler Matěj CZE054746BDT Puškvorec Velké Svatoňovice21333 550
Bubaň Pavel CZE011871AČerný Sup Starý Rokytník
24.Dusbaba Tomáš CZE074552Červený Kostelec32553 400
Čírtek Tomáš CZE074303Červený Kostelec
25.Poláček David CZE057930CKlikaři z Podskalky Úpice23553 350
Kordová Romana 1969CZE038396CKlikaři z Podskalky Úpice
25.Mikunda Tomáš CZE043085BOrli Trutnov21333 350
Janku Jiří CZE031947BLumírkovci Úpice
27.Pecina Jiří CZE054216Pilníkov2223 200
Petr Martin CZE008426ATornádo Vlčice
28.Poláček David CZE057930CKlikaři z Podskalky Úpice4443 100
Korda Milan CZE041275BLumírkovci Úpice
28.Rychetská Jana CZE068736CZifčák Úpice8893 100
Šlechtová Monika CZE039600BZifčák Úpice
30.Řezáč Michal CZE075962Červený Kostelec32553 000
Klepáček Radim CZE071932Červený Kostelec
31.Regner David CZE056777BDT Puškvorec Velké Svatoňovice12332 900
Tišler Matěj CZE054746BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
31.Rychetská Formanová Denisa CZE056395AŠK Medvědi Velký Třebešov32552 900
Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov
33.Velcová Martina CZE061376DÚpice88142 800
Illner Antonín CZE061377DÚpice
34.Frimlová Pavla CZE063215DPartyzánky z Chmelnice Úpice3332 700
Kulda Jiří CZE063649CJestřábi Velké Svatoňovice
35.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov11222 650
Schejbalová Margarita CZE057469Dvůr Králové n. L.
35.Tlustý Ladislav CZE014137Trutnov31442 650
Štěpán Petr CZE021967COrli Trutnov
37.Lár Jakub CZE062904BVo tečku Vítězná2222 600
Unger Lukáš CZE050718APivaři Habřina
38.Valterová Marie CZE060815Velký Třebešov4442 400
Kropáčková Natálie CZE060448CŠK Medvědi Velký Třebešov
39.Pilař Lukáš CZE071750AAvengers Dašice1112 300
Vašulín Miloš CZE045567A40+ Trutnov
39.Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)1112 300
Bubaň Pavel CZE011871AČerný Sup Starý Rokytník
41.Kordová Romana 1995CZE051260CKlikaři z Podskalky Úpice13442 250
Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice
42.Rakus Lukáš CZE050674BDT Puškvorec Velké Svatoňovice2222 200
Knap Martin CZE046848BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
43.Kordová Romana 1969CZE038396CKlikaři z Podskalky Úpice3332 150
Svoboda Libor CZE026803ATrutnov
44.Šilar David CZE001122AČerný Sup Starý Rokytník1112 100
Ženatý Petr CZE056753ALucky Darts Jičín
44.Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)1112 100
Hofman Petr CZE050491BDoubleTrouble Hradec Králové
46.Hloušek Jaroslav CZE012355BŠK Republika Úpice6662 000
Šandová Eva CZE056779BŠK Republika Úpice
46.Šidáková Marcela CZE070656Pardubice12332 000
Kreml Radek CZE062507Pardubice
46.Zuzánek Jan CZE073272Semily2222 000
Křapka Marek CZE058757AŠK Nola Vilémov
46.Tišler Matěj CZE054746BDT Puškvorec Velké Svatoňovice2222 000
Janku Jiří CZE031947BLumírkovci Úpice
50.Borůvka Lukáš CZE031111COrli Trutnov3331 950
Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.4.2024 16:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.4.2024 16:45:04
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement