Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (51-100/360)
 NáhledTiskNahoru
2022/23 - Pohár W-Sportu - DVOJICE

Archiv | Dvojice smíšené | Dvojic: 360 | Turnajů: 40

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
50.Adámková Arleta CZE069396COrli Trutnov13441 950
Vokounová Simona CZE050770AOrli Trutnov
50.Goldšmídová Tereza CZE063099Vítězná31441 950
Šimanovská Lucie CZE062208CŽraloci Trutnov
53.Benecký Roman CZE036936AKobry od Soudku Arnultovice1111 900
Bubaň Pavel CZE011871AČerný Sup Starý Rokytník
53.Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)1111 900
Mach Miloš CZE002095AŠK Republika Úpice
53.Moravec Martin CZE056906CŠK Stolinka Nový Bydžov1111 900
Šustr Vlastimil CZE019948CŠK Rebelové Myštěves
56.Ducháčová Renata CZE004659DPartyzánky z Chmelnice Úpice13441 850
Frimlová Pavla CZE063215DPartyzánky z Chmelnice Úpice
56.Dufka Martin CZE000232AKobry od Soudku Arnultovice11221 850
Müller Antonín CZE043807CGrizzly Chotěvice
58.Poláček David CZE057930CKlikaři z Podskalky Úpice2221 800
Kordová Romana 1995CZE051260CKlikaři z Podskalky Úpice
58.Marksová Blanka CZE003507DBlatecký Rebelové Mělník2221 800
Prouza Jiří CZE058288BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
60.Pecina Jiří CZE054216Pilníkov1111 700
Weintrager Marian CZE032460AČerný Sup Starý Rokytník
60.Šilar David CZE001122AČerný Sup Starý Rokytník1111 700
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
60.Kynčl Jakub CZE044116BOrli Trutnov1111 700
Matuška Jakub CZE002808COrli Trutnov
63.Bezstarosti Ondřej CZE057150CRafani Dvůr Králové2221 600
Ševčík Petr CZE010262CRafani Dvůr Králové
63.Topalovská Kristýna CZE076199Jičín2221 600
Topalovský Jiří CZE007634Chyjice
65.Dufka Martin CZE000232AKobry od Soudku Arnultovice11221 550
Kreml Radek CZE062507Pardubice
65.Nowaczyk Rafal CZE068071D133 Královec11221 550
Miščuk Ladislav CZE041598D133 Královec
65.Pirkl Filip CZE051304BDřevěnka Broumov11221 550
Hamerský Vlastimil CZE039146BDřevěnka Broumov
68.Hanzl Tomáš CZE003003AZlatí Bažanti Velké Poříčí1111 500
Černý Pavel CZE056911AZlatí Bažanti Velké Poříčí
68.Prouza Jiří CZE058288BDT Puškvorec Velké Svatoňovice1111 500
Prokop Vladimír CZE018846ADarts Brothers Červený Kostelec
68.Görner Vít CZE001596BTJ Baník Žacléř1111 500
Šilar David CZE001122AČerný Sup Starý Rokytník
68.Ženatý Petr CZE056753ALucky Darts Jičín1111 500
Havelka Pavel CZE000551ALucky Darts Jičín
68.Kozaňák Michal 1969CZE067733ATornádo Vlčice1111 500
Kozaňák Michal 1992CZE055781ATornádo Vlčice
73.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov11221 450
Brož Marcel CZE063925Trutnov
73.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov11221 450
Melicharová Nicol CZE056427BŠK Medvědi Velký Třebešov
75.Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník2221 400
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
76.Frimlová Pavla CZE063215DPartyzánky z Chmelnice Úpice3331 350
Kučera Petr CZE036214AŠK Republika Úpice
76.Farská Valérie CZE062839CNa pohodu Vítězná11221 350
Svoboda Stanislav CZE039561CNa pohodu Vítězná
76.Sequensová Petra CZE002949Trutnov11221 350
Brož Marcel CZE063925Trutnov
79.Hájek Tomáš CZE056418AElita Jičín1111 300
Král Jaroslav CZE039459AElita Jičín
79.Nanáčik Václav CZE011550BJičín1111 300
Trýzubský Svatopluk CZE009149Jičín
79.Pilař Lukáš CZE071750AAvengers Dašice1111 300
Kišš Marek CZE070892AAvengers Dašice
79.Křapka Marek CZE058757AŠK Nola Vilémov1111 300
Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník
79.Pospíšil Pavel CZE009539ALegie Praha1111 300
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
79.Sucharda Petr CZE000176A40+ Trutnov1111 300
Šilar David CZE001122AČerný Sup Starý Rokytník
79.Krtička Jakub CZE062933Broumov1111 300
Škývara Vladimír CZE052510BSKKS Cukrárna Náchod
79.Pirkl Filip CZE051304BDřevěnka Broumov1111 300
Pirkl Marian CZE047572BDřevěnka Broumov
87.Tišler Matěj CZE054746BDT Puškvorec Velké Svatoňovice11221 250
Vokounová Simona CZE050770AOrli Trutnov
87.Stárek Václav 1970CZE001810DNa pohodu Vítězná11221 250
Stárek Václav 1992CZE041383BPiráti Paluba Dvůr Králové
87.Tomcsányi Aleš CZE047362ATornádo Vlčice1111 250
Šilar David CZE001122AČerný Sup Starý Rokytník
90.Tlustý Ladislav CZE014137Trutnov11221 150
Suk Stanislav CZE036843Trutnov
90.Gottwald Jiří CZE074634Velké Svatońovice11221 150
Straka Dominik CZE062126CJestřábi Velké Svatoňovice
90.Klika Josef CZE012691ATruhles Hradec Králové1111 150
Louda Vítězslav CZE074698Běluň 2 Heřmanice
90.Hašek Michal CZE043827BSklípek Vrchlabí1111 150
Zirkler David CZE042200BSklípek Vrchlabí
94.Bedlivý Pavel CZE004877BŠK Republika Úpice2221 100
Kučera Petr CZE036214AŠK Republika Úpice
94.Malach Matěj CZE051928AČerný Sup Starý Rokytník1111 100
Malach Petr CZE010053ALucky Darts Jičín
94.Chvojka Martin CZE070831ADarts Brothers Červený Kostelec1111 100
Tišler Matěj CZE054746BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
94.Salaba Lubomír CZE019824ALucky Darts Jičín1111 100
Ježek Vojtěch CZE030279BVo tečku Vítězná
94.Kozaňák Michal 1992CZE055781ATornádo Vlčice1111 100
Suk Stanislav CZE036843Trutnov
94.Regner David CZE056777BDT Puškvorec Velké Svatoňovice1111 100
Rakus Lukáš CZE050674BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
94.Dusbaba Tomáš CZE074552DC Červený Kostelec1111 100
Šaman Radek CZE057329BRafani Dvůr Králové
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.5.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.5.2024 16:08:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement