Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/360)
 NáhledTiskNahoru
2022/23 - Pohár W-Sportu - DVOJICE

Archiv | Dvojice smíšené | Dvojic: 360 | Turnajů: 40

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
24.Dusbaba Tomáš CZE074552DC Červený Kostelec32553 400
Čírtek Tomáš CZE074303DC Červený Kostelec
30.Řezáč Michal CZE075962Červený Kostelec32553 000
Klepáček Radim CZE071932DC Červený Kostelec
46.Šidáková Marcela CZE070656Pardubice12332 000
Kreml Radek CZE062507Pardubice
63.Topalovská Kristýna CZE076199Jičín2221 600
Topalovský Jiří CZE007634Chyjice
76.Sequensová Petra CZE002949Trutnov11221 350
Brož Marcel CZE063925Trutnov
90.Tlustý Ladislav CZE014137Trutnov11221 150
Suk Stanislav CZE036843Trutnov
108.Tlustý Ladislav CZE014137Trutnov2221 000
Demuth Petr CZE030467Horní Maršov
115.Kalinka Michal CZE075033Cholenice111900
Odvárko Jakub CZE075030Cholenice
153.Žežulková Lucie CZE074917Blovice111700
Honc Jakub CZE046486Jičín
153.Demuth Petr CZE030467Horní Maršov111700
Kuneš Radomír CZE000233Horní Maršov
153.Mikeš Adam CZE075000Červený Kostelec111700
Klepáček Radim CZE071932DC Červený Kostelec
189.Macháčková Iva CZE007729Hradec Králové 16 111650
Macháček Adam CZE064634Hradec Králové
205.Morongová Iveta CZE047495Broumov111550
Pavlista Zdeněk CZE040444Náchod
205.Tlustý Vladimír CZE036953Žatec111550
Semeráková Radka CZE056303Velké Svatoňovice
228.Valterová Marie CZE060815Velký Třebešov111500
Pavlista Zdeněk CZE040444Náchod
228.Graclová Jana CZE076772Libáň111500
Gracl Lubomír CZE076770Libáň
228.Biffer Roland CZE076771Domousnice111500
Trýzubský Svatopluk CZE009149Jičín
228.Haken Miroslav CZE078743Jičín111500
Honc Jakub CZE046486Jičín
228.Buřvalová Veronika CZE069370Hajnice111500
Buřval Filip CZE069362Hajnice
228.Fridrich František CZE075397Dvůr Králové nad Labem111500
Mikeš Adam CZE075000Červený Kostelec
228.Melicharová Radka CZE047070Velký Třebešov111500
Izáková Květa CZE063762Velký Třebešov
249.Kuja Michal CZE012983Rudník111450
Kujová Ladislava CZE030527Arnultovice
249.Dusbaba Tomáš CZE074552DC Červený Kostelec111450
Tlustý Ladislav CZE014137Trutnov
249.Frinta Radek CZE045424Trutnov111450
Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
284.Prouza Antonín CZE003111Úpice 111350
Hanuš Martin CZE004163Praha 4
284.Jaroš Josef CZE073031Suchý Důl111350
Jarošová Kamila CZE073030Suchý Důl
284.Tomcsányiová Lenka CZE072158Trutnov111350
Tlustý Ladislav CZE014137Trutnov
284.Laba Libor CZE033633Arnultovice111350
Svatá Šárka CZE023275Trutnov
284.Demuth Marek CZE039496Doubravice u Č. Skalice111350
Vaněk Petr CZE037869Červený Kostelec
334.Janek Ondřej CZE074781Broumov111250
Jarkovská Lenka CZE044616Velký Třebešov
11.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov 43775 450
Kocianová Pavlína CZE059336AOrli Trutnov
27.Pecina Jiří CZE054216Pilníkov2223 200
Petr Martin CZE008426ATornádo Vlčice
46.Zuzánek Jan CZE073272Semily2222 000
Křapka Marek CZE058757AŠK Nola Vilémov
60.Pecina Jiří CZE054216Pilníkov1111 700
Weintrager Marian CZE032460AČerný Sup Starý Rokytník
109.Pecina Jiří CZE054216Pilníkov111950
Bubaň Pavel CZE011871AČerný Sup Starý Rokytník
131.Straka Jiří CZE074340Malé Svatoňovice111850
Šilar David CZE001122AČerný Sup Starý Rokytník
131.Čírtek Tomáš CZE074303DC Červený Kostelec111850
Semerák Jan CZE052126ADarts Brothers Červený Kostelec
141.Obršál Michal CZE074780Broumov111750
Felcman Jiří CZE001484ASKKS Cukrárna Náchod
189.Dlesek Josef CZE074692Heřmanice 32111650
Šildbergerová Kateřina CZE059131AŠK Bubo Hradec Králové
189.Krtička Jakub CZE062933Broumov111650
Kučera Petr CZE036214AŠK Republika Úpice
228.Jajčík Jiří CZE076198Jičín111500
Kovařík Pavel CZE017661AElita Jičín
249.Valterová Marie CZE060815Velký Třebešov111450
Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov
249.Genik Oliver CZE063893Hradec Kralove111450
Genik Michal CZE000092ATruhles Hradec Králové
249.Dusbaba Tomáš CZE074552DC Červený Kostelec111450
Semerák Jan CZE052126ADarts Brothers Červený Kostelec
249.Valterová Marie CZE060815Velký Třebešov111450
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
284.Uždil Josef CZE074782Broumov111350
Vaněk Pavel CZE027292ADC Prima Česká Skalice
284.Felcmanová Sára CZE047597Náchod111350
Šildberger Michal CZE040063AZippo team Štít
334.Marek Josef CZE074453Hostinné111250
Mikulka Martin CZE039110APistolníci Dolní Kalná
79.Krtička Jakub CZE062933Broumov1111 300
Škývara Vladimír CZE052510BSKKS Cukrárna Náchod
94.Dusbaba Tomáš CZE074552DC Červený Kostelec1111 100
Šaman Radek CZE057329BRafani Dvůr Králové
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.5.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.5.2024 16:11:43
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement