Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/360)
 NáhledTiskNahoru
2022/23 - Pohár W-Sportu - DVOJICE

Archiv | Dvojice smíšené | Dvojic: 360 | Turnajů: 40

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
334.Jurčíková Marie CZE004267DNa pohodu Vítězná111250
Farská Jana CZE024452DNa pohodu Vítězná
334.Kropáčková Natálie CZE060448CŠK Medvědi Velký Třebešov111250
Krtičková Lucie CZE047025BDřevěnka Broumov
334.Janek Ondřej CZE074781Broumov111250
Jarkovská Lenka CZE044616Velký Třebešov
334.Vyskočil Pavel CZE042651BLelci z Kramolny111250
Krouželová Viola CZE039591CKlikaři z Podskalky Úpice
334.Urban Milan CZE011533CŠK Medvědi Velký Třebešov111250
Macháčková Iva CZE007729Hradec Králové 16
334.Plíštil Lubomír CZE074707Velký Třebešov111250
Frimlová Pavla CZE063215DPartyzánky z Chmelnice Úpice
334.Suchan Václav CZE074694Heřmanice 50111250
Vondráček Aleš CZE044615BŠK Medvědi Velký Třebešov
334.Adámková Arleta CZE069396COrli Trutnov111250
Bartoš Otakar CZE066538BTJ Sparta Úpice
334.Hofman Martin CZE006587BDoubleTrouble Hradec Králové111250
Šimanovská Lucie CZE062208CŽraloci Trutnov
334.Mannová Alena CZE053232CKlikaři z Podskalky Úpice111250
Kordová Romana 1995CZE051260CKlikaři z Podskalky Úpice
334.Müller Antonín CZE043807CGrizzly Chotěvice111250
Petrová Kateřina CZE021420Chotěvice
334.Prokopcová Martina CZE046509CHaFani Trutnov111250
Petrová Bohdana CZE020805Holice
334.Šandová Eva CZE056779BŠK Republika Úpice111250
Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice
334.Jiroušková Nela CZE064441CKlikaři z Podskalky Úpice111250
Bubaň Pavel CZE011871AČerný Sup Starý Rokytník
334.Borůvka Lukáš CZE031111COrli Trutnov111250
Brož Marcel CZE063925Trutnov
334.Szelke Nikola CZE058238CPodskaláci Úpice111250
Horký Tomáš CZE061186CPodskaláci Úpice
334.Marek Josef CZE074453Hostinné111250
Mikulka Martin CZE039110APistolníci Dolní Kalná
334.Leder Tomáš CZE074746Prosečné111250
Kopp Milan CZE037853CJaroměř
334.Dufka Martin CZE000232AKobry od Soudku Arnultovice111250
Bachtík Vojtěch CZE064567CTovárna Prosečné
334.Adamec Marek CZE069115CLumírkovci Úpice111250
Středa Lukáš CZE068985CLumírkovci Úpice
334.Spanilá Magdaléna CZE076892Víchová nad Jizerou111250
Novotný Vojtěch CZE070250CTovárna Prosečné
334.Kropáčková Natálie CZE060448CŠK Medvědi Velký Třebešov111250
Chládek Martin CZE056204CŠK Medvědi Velký Třebešov
334.Šimanovská Lucie CZE062208CŽraloci Trutnov111250
Vondráček Aleš CZE044615BŠK Medvědi Velký Třebešov
334.Vrána Zdeněk CZE070749DÚpice111250
Kordová Romana 1995CZE051260CKlikaři z Podskalky Úpice
334.Frimlová Pavla CZE063215DPartyzánky z Chmelnice Úpice111250
Kordová Romana 1969CZE038396CKlikaři z Podskalky Úpice
334.Krouželová Viola CZE039591CKlikaři z Podskalky Úpice111250
Horký Tomáš CZE061186CPodskaláci Úpice
334.Korda Milan CZE041275BLumírkovci Úpice111250
Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice
284.Hencl Petr CZE037125COrli Trutnov111350
Kynčl Jakub CZE044116BOrli Trutnov
284.Drahokoupilová Lenka CZE073408CHaFani Trutnov111350
Hamplová Petra CZE038066COrli Trutnov
284.Šimonková Kristýna CZE076173Liberec111350
Svobodová Andrea CZE026800CTrutnov
284.Hebelková Petra CZE076832Jaroměř111350
Kupka David CZE040842CGrand Jaroměř
284.Vorel František CZE068676BŠK Vítkov Jilemnice111350
Krouželová Viola CZE039591CKlikaři z Podskalky Úpice
284.Špaček Jiří CZE074783Broumov111350
Jirků Elen CZE044613BŠK Medvědi Velký Třebešov
284.Demuth Marek CZE039496Doubravice u Č. Skalice111350
Vaněk Petr CZE037869Červený Kostelec
284.Felcmanová Sára CZE047597Náchod111350
Šildberger Michal CZE040063AZippo team Štít
284.Dudáček Martin CZE002030BSKKS Cukrárna Náchod111350
Jarkovský Robert CZE042482CŠK Medvědi Velký Třebešov
284.Semerák Dominik CZE059996Malé Svatoňovice111350
Voborník Martin CZE064600CŠK Medvědi Velký Třebešov
284.Dlesek Milan CZE074699Heřmanice 33111350
Pozděna Petr CZE071061CTJ Sokol Horní Radechová
284.Uždil Josef CZE074782Broumov111350
Vaněk Pavel CZE027292ADC Prima Česká Skalice
284.Rychetská Formanová Denisa CZE056395AŠK Medvědi Velký Třebešov111350
Tišler Matěj CZE054746BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
284.Benešová Annemarie CZE051498Malé Svatoňovice111350
Janku Jiří CZE031947BLumírkovci Úpice
284.Šereš Kristián CZE074836Hajnice111350
Huťka Aleš CZE012473BČerný Sup Hajnice
284.Janischová Veronika CZE074842Studenec111350
Maštalířský Matěj CZE069364BČerný Sup Hajnice
284.Tlustý Ladislav CZE014137Trutnov111350
Prouza Jiří CZE058288BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
284.Laba Libor CZE033633Arnultovice111350
Svatá Šárka CZE023275Trutnov
284.Müller Petr CZE000115AŠK Nola Vilémov111350
Bjelka Milan CZE029481AKobry od Soudku Arnultovice
284.Tomcsányiová Lenka CZE072158Trutnov111350
Tlustý Ladislav CZE014137Trutnov
284.Szelke Nikola CZE058238CPodskaláci Úpice111350
Szelke Oskar CZE056513CPodskaláci Úpice
284.Frimlová Pavla CZE063215DPartyzánky z Chmelnice Úpice111350
Svobodová Andrea CZE026800CTrutnov
284.Trdlikátová Lada CZE059578CLumírkovci Úpice111350
Trdlikát Libor CZE025558BLumírkovci Úpice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.5.2024 23:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.5.2024 23:39:05
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement