Rozpis ligových utkání
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
A Extraliga KHK sever
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne3.9.2023Kobry od Soudku Arnultovice14:4Pistolníci Dolní KalnáArnultovice U Soudku restaurant, Rudník 
16:00Hek Michal30:10Horáček Josef
1.Ne3.9.2023Lucky Darts Jičín10:9Černý Sup Starý RokytníkJičín Štěstí Cafe bar, Jičín 
17:00Mlejnek Eduard22:22Štefl Dominik
1.Ne3.9.2023Tornádo Vlčice10:9Zlatí Bažanti Velké PoříčíVlčice Obecní klub, Vlčice 
18:00Zumr Petr23:21Černý Pavel
1.Po4.9.2023Prima Česká Skalice12:6Elita JičínČeská Skalice CD bar, Česká Skalice 
18:00Dvořáček Jan28:21Vohnout Zdeněk
1.Po4.9.2023Nola Jilemnice11:7Darts Brothers Červený KostelecJilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice 
18:00Kobr Petr25:19Semerák Jan
2.Ne10.9.2023Pistolníci Dolní Kalná13:5Prima Česká SkaliceDolní Kalná Vytahaný švihadlo, Dolní Kalná 
14:00Kalenský Stanislav28:14Plíšek Jakub
2.Ne10.9.2023Zlatí Bažanti Velké Poříčí6:12Kobry od Soudku ArnultoviceVelké Poříčí Sokolovna restaurace, Velké Poříčí 
14:00Jirman Stanislav14:25Hek Michal
2.Ne10.9.2023Lucky Darts Jičín13:5Tornádo VlčiceJičín Štěstí Cafe bar, Jičín 
17:00Mlejnek Eduard29:18Zumr Petr
2.Ne10.9.2023Elita Jičín9:10Nola JilemniceJičín Veselka restaurace, Jičín 
17:00Vohnout Zdeněk22:27Kobr Petr
2.Ne10.9.2023Černý Sup Starý Rokytník12:6Darts Brothers Červený KostelecStarý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov 
18:00Štefl Dominik27:16Semerák Jan
3.Ne17.9.2023Darts Brothers Červený Kostelec11:7Elita JičínČervený Kostelec Sokolovna Sport, Červený Kostelec 
16:00Semerák Jan27:16Hájek Tomáš
3.Ne17.9.2023Lucky Darts Jičín12:6Kobry od Soudku ArnultoviceJičín Štěstí Cafe bar, Jičín 
17:00Mlejnek Eduard27:18Hek Michal
3.Ne17.9.2023Tornádo Vlčice5:13Černý Sup Starý RokytníkVlčice Obecní klub, Vlčice 
18:00Zumr Petr16:29Štefl Dominik
3.Po18.9.2023Prima Česká Skalice7:11Zlatí Bažanti Velké PoříčíČeská Skalice CD bar, Česká Skalice 
18:00Dvořáček Jan21:24Jirman Stanislav
3.Po18.9.2023Nola Jilemnice12:6Pistolníci Dolní KalnáJilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice 
18:00Kobr Petr26:17Kalenský Stanislav
4.Ne24.9.2023Pistolníci Dolní Kalná8:10Darts Brothers Červený KostelecDolní Kalná Vytahaný švihadlo, Dolní Kalná 
14:00Kalenský Stanislav22:24Semerák Jan
4.Ne24.9.2023Zlatí Bažanti Velké Poříčí5:13Nola JilemniceVelké Poříčí Sokolovna restaurace, Velké Poříčí 
14:00Jirman Stanislav17:29Kobr Petr
4.Ne24.9.2023Lucky Darts Jičín13:5Prima Česká SkaliceJičín Štěstí Cafe bar, Jičín 
17:00Mlejnek Eduard27:15Dvořáček Jan
4.Ne24.9.2023Tornádo Vlčice10:9Kobry od Soudku ArnultoviceVlčice Obecní klub, Vlčice 
18:00Zumr Petr22:22Hek Michal
4.Ne24.9.2023Černý Sup Starý Rokytník10:8Elita JičínStarý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov 
18:00Štefl Dominik24:23Vohnout Zdeněk
5.Ne1.10.2023Kobry od Soudku Arnultovice10:9Černý Sup Starý RokytníkArnultovice U Soudku restaurant, Rudník 
16:00Hek Michal25:22Štefl Dominik
5.Ne1.10.2023Darts Brothers Červený Kostelec11:7Zlatí Bažanti Velké PoříčíČervený Kostelec Sokolovna Sport, Červený Kostelec 
16:00Semerák Jan25:18Jirman Stanislav
5.Ne1.10.2023Elita Jičín7:11Pistolníci Dolní KalnáJičín Veselka restaurace, Jičín 
17:00Vohnout Zdeněk19:27Kalenský Stanislav
5.Po2.10.2023Prima Česká Skalice7:11Tornádo VlčiceČeská Skalice CD bar, Česká Skalice 
18:00Dvořáček Jan20:25Petr Martin
5.Po2.10.2023Nola Jilemnice9:10Lucky Darts JičínJilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice 
18:00Kobr Petr20:22Mlejnek Eduard
6.Ne8.10.2023Zlatí Bažanti Velké Poříčí12:6Elita JičínVelké Poříčí Sokolovna restaurace, Velké Poříčí 
14:00Vlk Martin26:16Hájek Tomáš
6.Ne8.10.2023Kobry od Soudku Arnultovice10:8Prima Česká SkaliceArnultovice U Soudku restaurant, Rudník 
16:00Hek Michal22:19Dvořáček Jan
6.Ne8.10.2023Lucky Darts Jičín10:8Darts Brothers Červený KostelecJičín Štěstí Cafe bar, Jičín 
17:00Mlejnek Eduard25:21Semerák Jan
6.Ne8.10.2023Tornádo Vlčice10:9Nola JilemniceVlčice Obecní klub, Vlčice 
18:00Zumr Petr24:22Kobr Petr
6.Ne8.10.2023Černý Sup Starý Rokytník12:6Pistolníci Dolní KalnáStarý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov 
18:00Štefl Dominik29:18Kalenský Stanislav
7.Ne22.10.2023Pistolníci Dolní Kalná7:11Zlatí Bažanti Velké PoříčíDolní Kalná Vytahaný švihadlo, Dolní Kalná 
14:00Kalenský Stanislav18:23Jirman Stanislav
7.Ne22.10.2023Darts Brothers Červený Kostelec12:6Tornádo VlčiceČervený Kostelec Sokolovna Sport, Červený Kostelec 
16:00Semerák Jan27:17Zumr Petr
7.Ne22.10.2023Elita Jičín9:10Lucky Darts JičínJičín Veselka restaurace, Jičín 
17:00Vohnout Zdeněk21:24Mlejnek Eduard
7.Po23.10.2023Prima Česká Skalice7:11Černý Sup Starý RokytníkČeská Skalice CD bar, Česká Skalice 
18:00Dvořáček Jan19:27Štefl Dominik
7.Po23.10.2023Nola Jilemnice10:9Kobry od Soudku ArnultoviceJilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice 
18:00Kobr Petr21:23Hek Michal
8.Ne29.10.2023Kobry od Soudku Arnultovice10:8Darts Brothers Červený KostelecArnultovice U Soudku restaurant, Rudník 
16:00Hek Michal25:20Semerák Jan
8.Ne29.10.2023Lucky Darts Jičín12:6Pistolníci Dolní KalnáJičín Štěstí Cafe bar, Jičín 
17:00Mlejnek Eduard25:15Kalenský Stanislav
8.Ne29.10.2023Tornádo Vlčice10:8Elita JičínVlčice Obecní klub, Vlčice 
18:00Zumr Petr24:22Vohnout Zdeněk
8.Ne29.10.2023Černý Sup Starý Rokytník14:4Zlatí Bažanti Velké PoříčíStarý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov 
18:00Štefl Dominik30:12Jirman Stanislav
8.Po30.10.2023Prima Česká Skalice10:8Nola JilemniceČeská Skalice CD bar, Česká Skalice 
18:00Dvořáček Jan22:24Doubek Petr
9.Ne12.11.2023Pistolníci Dolní Kalná5:13Tornádo VlčiceDolní Kalná Vytahaný švihadlo, Dolní Kalná 
14:00Kalenský Stanislav13:28Zumr Petr
9.Ne12.11.2023Zlatí Bažanti Velké Poříčí8:10Lucky Darts JičínVelké Poříčí Sokolovna restaurace, Velké Poříčí 
14:00Jirman Stanislav19:23Mlejnek Eduard
9.Ne12.11.2023Darts Brothers Červený Kostelec10:9Prima Česká SkaliceČervený Kostelec Sokolovna Sport, Červený Kostelec 
16:00Semerák Jan22:25Dvořáček Jan
9.Ne12.11.2023Elita Jičín10:8Kobry od Soudku ArnultoviceJičín Veselka restaurace, Jičín 
17:00Vohnout Zdeněk22:23Hek Michal
9.Po13.11.2023Nola Jilemnice4:14Černý Sup Starý RokytníkJilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice 
18:00Kobr Petr12:31Štefl Dominik
10.Ne19.11.2023Zlatí Bažanti Velké Poříčí6:12Tornádo VlčiceVelké Poříčí Sokolovna restaurace, Velké Poříčí 
14:00Jirman Stanislav14:28Zumr Petr
10.Ne19.11.2023Pistolníci Dolní Kalná7:11Kobry od Soudku ArnultoviceDolní Kalná Vytahaný švihadlo, Dolní Kalná 
14:00Kalenský Stanislav18:24Hek Michal
10.Ne19.11.2023Darts Brothers Červený Kostelec6:12Nola JilemniceČervený Kostelec Sokolovna Sport, Červený Kostelec 
16:00Chráska Dalibor20:27Kobr Petr
10.Ne19.11.2023Elita Jičín13:5Prima Česká SkaliceJičín Veselka restaurace, Jičín 
17:00Vohnout Zdeněk28:16Dvořáček Jan
10.Ne19.11.2023Černý Sup Starý Rokytník13:5Lucky Darts JičínStarý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov 
18:00Štefl Dominik29:19Švorc Lukáš
11.Ne26.11.2023Kobry od Soudku Arnultovice8:10Zlatí Bažanti Velké PoříčíArnultovice U Soudku restaurant, Rudník 
16:00Hek Michal22:23Vlk Martin
11.Ne26.11.2023Darts Brothers Červený Kostelec9:10Černý Sup Starý RokytníkČervený Kostelec Sokolovna Sport, Červený Kostelec 
16:00Semerák Jan21:23Weintrager Marian
11.Ne26.11.2023Tornádo Vlčice8:10Lucky Darts JičínVlčice Obecní klub, Vlčice 
18:00Zumr Petr20:24Mlejnek Eduard
11.Po27.11.2023Nola Jilemnice14:4Elita JičínJilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice 
18:00Kobr Petr31:12Vohnout Zdeněk
11.Po27.11.2023Prima Česká Skalice14:4Pistolníci Dolní KalnáČeská Skalice CD bar, Česká Skalice 
18:00Dvořáček Jan29:15Zaplatílek Michal
12.Ne3.12.2023Kobry od Soudku Arnultovice7:11Lucky Darts JičínArnultovice U Soudku restaurant, Rudník 
14:00Vedmoch Pavel19:27Mlejnek Eduard
12.Ne3.12.2023Zlatí Bažanti Velké Poříčí11:7Prima Česká SkaliceVelké Poříčí Sokolovna restaurace, Velké Poříčí 
14:00Jirman Stanislav26:19Dvořáček Jan
12.Ne3.12.2023Pistolníci Dolní Kalná10:9Nola JilemniceDolní Kalná Vytahaný švihadlo, Dolní Kalná 
14:00Kalenský Stanislav26:25Kobr Petr
12.Ne3.12.2023Elita Jičín11:7Darts Brothers Červený KostelecJičín Veselka restaurace, Jičín 
17:00Vohnout Zdeněk24:19Semerák Jan
12.Ne3.12.2023Černý Sup Starý Rokytník10:8Tornádo VlčiceStarý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov 
18:00Štefl Dominik24:21Zumr Petr
13.Ne17.12.2023Kobry od Soudku Arnultovice10:8Tornádo VlčiceArnultovice U Soudku restaurant, Rudník 
16:00Hek Michal25:23Zumr Petr
13.Ne17.12.2023Darts Brothers Červený Kostelec12:6Pistolníci Dolní KalnáČervený Kostelec Sokolovna Sport, Červený Kostelec 
16:00Semerák Jan29:17Kalenský Stanislav
13.Ne17.12.2023Elita Jičín6:12Černý Sup Starý RokytníkJičín Veselka restaurace, Jičín 
17:00Vohnout Zdeněk17:25Štefl Dominik
13.Po18.12.2023Prima Česká Skalice7:11Lucky Darts JičínČeská Skalice CD bar, Česká Skalice 
18:00Dvořáček Jan21:24Švorc Lukáš
13.Po18.12.2023Nola Jilemnice10:8Zlatí Bažanti Velké PoříčíJilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice 
18:00Kobr Petr24:20Jirman Stanislav
18.Ne7.1.2024Kobry od Soudku Arnultovice10:9Elita JičínProsečné Na fotbalovém hřišti, Prosečné 
15:00Hek Michal23:23Vohnout Zdeněk
18.Ne7.1.2024Lucky Darts Jičín12:6Zlatí Bažanti Velké PoříčíJičín Štěstí Cafe bar, Jičín 
17:00Mlejnek Eduard28:18Jirman Stanislav
18.Ne7.1.2024Černý Sup Starý Rokytník12:6Nola JilemniceStarý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov 
18:00Štefl Dominik29:16Doubek Petr
18.Ne7.1.2024Tornádo Vlčice10:8Pistolníci Dolní KalnáVlčice Obecní klub, Vlčice 
18:00Zumr Petr24:20Kalenský Stanislav
18.Po8.1.2024Prima Česká Skalice11:7Darts Brothers Červený KostelecČeská Skalice CD bar, Česká Skalice 
18:00Dvořáček Jan24:19Semerák Jan
14.Ne14.1.2024Zlatí Bažanti Velké Poříčí4:14Darts Brothers Červený KostelecVelké Poříčí Sokolovna restaurace, Velké Poříčí 
14:00Jirman Stanislav19:31Semerák Jan
14.Ne14.1.2024Pistolníci Dolní Kalná11:7Elita JičínDolní Kalná Vytahaný švihadlo, Dolní Kalná 
14:00Kalenský Stanislav28:20Hájek Tomáš
14.Ne14.1.2024Lucky Darts Jičín10:8Nola JilemniceJičín Štěstí Cafe bar, Jičín 
17:00Mlejnek Eduard26:22Doubek Petr
14.Ne14.1.2024Černý Sup Starý Rokytník11:7Kobry od Soudku ArnultoviceStarý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov 
18:00Štefl Dominik26:19Hek Michal
14.Ne14.1.2024Tornádo Vlčice11:7Prima Česká SkaliceVlčice Obecní klub, Vlčice 
18:00Zumr Petr25:23Dvořáček Jan
15.Ne28.1.2024Pistolníci Dolní Kalná6:12Černý Sup Starý RokytníkDolní Kalná Vytahaný švihadlo, Dolní Kalná 
14:00Kalenský Stanislav18:28Štefl Dominik
15.Ne28.1.2024Darts Brothers Červený Kostelec10:8Lucky Darts JičínČervený Kostelec Sokolovna Sport, Červený Kostelec 
16:00Semerák Jan22:24Švorc Lukáš
15.Ne28.1.2024Elita Jičín10:9Zlatí Bažanti Velké PoříčíJičín Veselka restaurace, Jičín 
17:00Vohnout Zdeněk22:20Vlk Martin
15.Po29.1.2024Nola Jilemnice6:12Tornádo VlčiceJilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice 
18:00Kobr Petr17:26Zumr Petr
15.Po29.1.2024Prima Česká Skalice7:11Kobry od Soudku ArnultoviceČeská Skalice CD bar, Česká Skalice 
18:00Dvořáček Jan19:25Hek Michal
16.Ne4.2.2024Zlatí Bažanti Velké Poříčí11:7Pistolníci Dolní KalnáVelké Poříčí Sokolovna restaurace, Velké Poříčí 
14:00Vlk Martin26:20Zaplatílek Michal
16.Ne4.2.2024Kobry od Soudku Arnultovice10:8Nola JilemniceArnultovice U Soudku restaurant, Rudník 
16:00Hek Michal24:24Kobr Petr
16.Ne4.2.2024Lucky Darts Jičín11:7Elita JičínJičín Štěstí Cafe bar, Jičín 
17:00Mlejnek Eduard28:20Vohnout Zdeněk
16.Ne4.2.2024Černý Sup Starý Rokytník15:3Prima Česká SkaliceStarý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov 
18:00Weintrager Marian31:15Dvořáček Jan
16.Ne4.2.2024Tornádo Vlčice12:6Darts Brothers Červený KostelecVlčice Obecní klub, Vlčice 
18:00Zumr Petr25:16Semerák Jan
17.Ne11.2.2024Pistolníci Dolní Kalná6:12Lucky Darts JičínDolní Kalná Vytahaný švihadlo, Dolní Kalná 
14:00Kalenský Stanislav16:27Švorc Lukáš
17.Ne11.2.2024Zlatí Bažanti Velké Poříčí3:15Černý Sup Starý RokytníkVelké Poříčí Sokolovna restaurace, Velké Poříčí 
14:00Vlk Martin13:31Weintrager Marian
17.Ne11.2.2024Darts Brothers Červený Kostelec16:2Kobry od Soudku ArnultoviceČervený Kostelec Sokolovna Sport, Červený Kostelec 
16:00Semerák Jan33:8Hek Michal
17.Ne11.2.2024Elita Jičín10:8Tornádo VlčiceJičín Veselka restaurace, Jičín 
17:00Vohnout Zdeněk24:22Petr Martin
17.Po12.2.2024Nola Jilemnice10:8Prima Česká SkaliceJilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice 
18:00Kobr Petr27:19Dvořáček Jan
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.7.2024 09:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.7.2024 10:20:29
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement