Rozpis ligových utkání
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
C liga KHK východ
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne3.9.2023Cukrárna Náchod B13:5Noví Koně NahořanyNáchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod 
11:00Vlach Jan31:16Slabý Tomáš
1.Ne3.9.2023Zifčák Úpice4:14Podskaláci ÚpiceÚpice Na Veselce hospoda (Zifčák), Úpice 
13:00Šulitka Adam15:29Černý Jaroslav
1.Ne3.9.2023Kremlíci Josefov6:12Jestřábi Velké SvatoňoviceJaroměř-Josefov Soukromý Šipkový klub, Jaroměř - Josefov 
14:00Šeda Zdeněk18:26Straka Dominik
1.Ne3.9.2023Klikaři z Podskalky Úpice6:12UDH Horní RadechováÚpice Pod Skalkou restaurace, Úpice 
16:00Goldmannová Anna18:26Belák Milan
1.Ne3.9.2023Grand Jaroměř6:12Medvědi Velký Třebešov CJaroměř Stylle bar (Grand hotel), Jaroměř 
16:00Kupka David13:26Chládek Martin
1.Ne3.9.2023Cukrárna Náchod C6:12Dřevěnka Broumov BNáchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod 
16:00Semeráková Kateřina16:28Bartoš Stanislav
2.Ne10.9.2023Noví Koně Nahořany9:10Cukrárna Náchod CNahořany Obecní hostinec u Pišty, Nahořany 
14:00Slabý Tomáš23:26Semeráková Kateřina
2.Ne10.9.2023Medvědi Velký Třebešov C12:6Cukrárna Náchod BVelký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
14:00Chládek Martin25:12Vlach Jan
2.Ne10.9.2023UDH Horní Radechová10:8Podskaláci ÚpiceHorní Radechová Hospoda, Horní Radechová 
16:00Belák Milan24:21Macečková Hana
3.Ne17.9.2023Cukrárna Náchod B3:15Klikaři z Podskalky ÚpiceNáchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod 
11:00Vlach Jan8:32Mannová Alena
3.Ne17.9.2023Kremlíci Josefov7:11Dřevěnka Broumov BJaroměř-Josefov Soukromý Šipkový klub, Jaroměř - Josefov 
14:00Šeda Zdeněk19:27Bartoš Stanislav
3.Ne17.9.2023Podskaláci Úpice8:10Jestřábi Velké SvatoňoviceÚpice Pod Skalkou restaurace, Úpice 
14:00Macečková Hana22:24Straka Dominik
3.Ne17.9.2023Grand Jaroměř10:9UDH Horní RadechováJaroměř Stylle bar (Grand hotel), Jaroměř 
16:00Kupka David21:19Belák Milan
3.Ne17.9.2023Cukrárna Náchod C4:14Medvědi Velký Třebešov CNáchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod 
16:00Semeráková Kateřina13:30Chládek Martin
4.Ne24.9.2023Dřevěnka Broumov B10:8Zifčák ÚpiceBroumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov 
14:00Bartoš Stanislav25:21Marel Jiří
4.Ne24.9.2023Noví Koně Nahořany11:7Kremlíci JosefovNahořany Obecní hostinec u Pišty, Nahořany 
14:00Slabý Tomáš26:19Šeda Zdeněk
4.Ne24.9.2023Klikaři z Podskalky Úpice10:8Cukrárna Náchod CÚpice Pod Skalkou restaurace, Úpice 
16:00Mannová Alena23:19Semeráková Kateřina
4.Ne24.9.2023Grand Jaroměř7:11Cukrárna Náchod BJaroměř Stylle bar (Grand hotel), Jaroměř 
16:00Kupka David18:26Vlach Jan
4.Ne24.9.2023UDH Horní Radechová11:7Jestřábi Velké SvatoňoviceHorní Radechová Hospoda, Horní Radechová 
16:00Belák Milan25:19Kratochvíl Daniel
5.Ne1.10.2023Cukrárna Náchod B8:10UDH Horní RadechováNáchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod 
11:00Vlach Jan20:23Belák Milan
5.Ne1.10.2023Zifčák Úpice12:6Noví Koně NahořanyÚpice Na Veselce hospoda (Zifčák), Úpice 
13:00Šulitka Adam30:14Slabý Tomáš
5.Ne1.10.2023Kremlíci Josefov5:13Medvědi Velký Třebešov CJaroměř-Josefov Soukromý Šipkový klub, Jaroměř - Josefov 
14:00Šeda Zdeněk18:28Chládek Martin
5.Ne1.10.2023Podskaláci Úpice11:7Dřevěnka Broumov BÚpice Pod Skalkou restaurace, Úpice 
14:00Černý Jaroslav26:20Bartoš Stanislav
5.Ne1.10.2023Cukrárna Náchod C11:6Grand JaroměřNáchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod 
16:00Semeráková Kateřina24:14Škoda Ivan
6.Ne8.10.2023Cukrárna Náchod B10:8Cukrárna Náchod CNáchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod 
11:00Vlach Jan23:21Tupcová Renata
6.Ne8.10.2023Medvědi Velký Třebešov C16:2Zifčák ÚpiceVelký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
11:00Chládek Martin33:9Šulitka Adam
6.Ne8.10.2023Dřevěnka Broumov B12:6Jestřábi Velké SvatoňoviceBroumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov 
14:00Bartoš Stanislav26:18Straka Dominik
6.Ne8.10.2023Noví Koně Nahořany10:8Podskaláci ÚpiceNahořany Obecní hostinec u Pišty, Nahořany 
14:00Slabý Tomáš25:22Černý Jaroslav
6.Ne8.10.2023Klikaři z Podskalky Úpice10:8Kremlíci JosefovÚpice Pod Skalkou restaurace, Úpice 
16:00Goldmannová Anna23:18Ságner Luděk
2.Ne15.10.2023Jestřábi Velké Svatoňovice11:7Zifčák ÚpiceVelké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice 
14:00Straka Dominik25:20Šulitka Adam
2.Ne15.10.2023Klikaři z Podskalky Úpice13:5Grand JaroměřÚpice Pod Skalkou restaurace, Úpice 
18:00Goldmannová Anna29:11Kupka David
7.Ne22.10.2023Zifčák Úpice10:8Klikaři z Podskalky ÚpiceÚpice Na Veselce hospoda (Zifčák), Úpice 
13:00Šulitka Adam23:20Mannová Alena
7.Ne22.10.2023Kremlíci Josefov12:6Grand JaroměřJaroměř-Josefov Soukromý Šipkový klub, Jaroměř - Josefov 
14:00Šeda Zdeněk27:15Kupka David
7.Ne22.10.2023Podskaláci Úpice13:5Medvědi Velký Třebešov CÚpice Pod Skalkou restaurace, Úpice 
14:00Černý Jaroslav28:16Chládek Martin
7.Ne22.10.2023Jestřábi Velké Svatoňovice14:4Noví Koně NahořanyVelké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice 
14:00Straka Dominik32:11Slabý Tomáš
7.Ne22.10.2023Cukrárna Náchod C5:13UDH Horní RadechováNáchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod 
16:00Semeráková Kateřina15:28Belák Milan
8.Ne29.10.2023Cukrárna Náchod B10:9Kremlíci JosefovNáchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod 
11:00Vlach Jan22:19Šeda Zdeněk
8.Ne29.10.2023Medvědi Velký Třebešov C8:10Jestřábi Velké SvatoňoviceVelký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
14:00Chládek Martin18:25Straka Dominik
8.Ne29.10.2023Klikaři z Podskalky Úpice6:12Podskaláci ÚpiceÚpice Pod Skalkou restaurace, Úpice 
16:00Goldmannová Anna18:29Černý Jaroslav
8.Ne29.10.2023Grand Jaroměř5:13Zifčák ÚpiceJaroměř Stylle bar (Grand hotel), Jaroměř 
16:00Kupka David13:31Šulitka Adam
8.Ne29.10.2023UDH Horní Radechová10:8Dřevěnka Broumov BHorní Radechová Hospoda, Horní Radechová 
16:00Belák Milan23:23Bartoš Stanislav
9.Ne12.11.2023Zifčák Úpice11:7Cukrárna Náchod BÚpice Na Veselce hospoda (Zifčák), Úpice 
13:00Šulitka Adam24:20Vlach Jan
9.Ne12.11.2023Kremlíci Josefov13:5Cukrárna Náchod CJaroměř-Josefov Soukromý Šipkový klub, Jaroměř - Josefov 
14:00Šeda Zdeněk30:18Semeráková Kateřina
9.Ne12.11.2023Podskaláci Úpice14:4Grand JaroměřÚpice Pod Skalkou restaurace, Úpice 
14:00Černý Jaroslav31:13Kupka David
9.Ne12.11.2023Jestřábi Velké Svatoňovice11:7Klikaři z Podskalky ÚpiceVelké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice 
14:00Šulitka Miroslav24:19Horká Iva
9.Ne12.11.2023Dřevěnka Broumov B14:4Noví Koně NahořanyBroumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov 
14:00Bartoš Stanislav29:16Slabý Tomáš
10.Ne19.11.2023Cukrárna Náchod B10:9Podskaláci ÚpiceNáchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod 
11:00Vlach Jan23:21Černý Jaroslav
10.Ne19.11.2023Medvědi Velký Třebešov C8:10Dřevěnka Broumov BVelký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
11:00Chládek Martin18:22Bartoš Stanislav
10.Ne19.11.2023Grand Jaroměř4:14Jestřábi Velké SvatoňoviceJaroměř Stylle bar (Grand hotel), Jaroměř 
16:00Kupka David16:32Straka Dominik
10.Ne19.11.2023Cukrárna Náchod C7:11Zifčák ÚpiceNáchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod 
16:00Semeráková Kateřina16:25Šulitka Adam
10.Ne19.11.2023UDH Horní Radechová16:2Noví Koně NahořanyHorní Radechová Hospoda, Horní Radechová 
16:00Mencl Petr34:10Slabý Tomáš
11.Ne26.11.2023Kremlíci Josefov4:14UDH Horní RadechováJaroměř-Josefov Soukromý Šipkový klub, Jaroměř - Josefov 
14:00Šeda Zdeněk14:30Pozděna Petr
11.Ne26.11.2023Podskaláci Úpice10:8Cukrárna Náchod CÚpice Pod Skalkou restaurace, Úpice 
14:00Černý Jaroslav25:17Semeráková Kateřina
11.Ne26.11.2023Jestřábi Velké Svatoňovice14:4Cukrárna Náchod BVelké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice 
14:00Straka Dominik30:12Bogdan Michal
11.Ne26.11.2023Dřevěnka Broumov B8:10Klikaři z Podskalky ÚpiceBroumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov 
14:00Bartoš Stanislav22:26Goldmannová Anna
11.Ne26.11.2023Noví Koně Nahořany5:13Medvědi Velký Třebešov CNahořany Obecní hostinec u Pišty, Nahořany 
14:00Slabý Tomáš13:31Maixner Petr
12.Ne3.12.2023Kremlíci Josefov11:7Zifčák ÚpiceJaroměř-Josefov Soukromý Šipkový klub, Jaroměř - Josefov 
14:00Šeda Zdeněk26:20Šlechtová Monika
12.Ne3.12.2023Klikaři z Podskalky Úpice13:5Noví Koně NahořanyÚpice Pod Skalkou restaurace, Úpice 
16:00Goldmannová Anna28:13Slabý Tomáš
12.Ne3.12.2023Grand Jaroměř3:15Dřevěnka Broumov BJaroměř Stylle bar (Grand hotel), Jaroměř 
16:00Kupka David9:31Bartoš Stanislav
12.Ne3.12.2023Cukrárna Náchod C10:9Jestřábi Velké SvatoňoviceNáchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod 
16:00Semeráková Kateřina24:20Erban Jiří
12.Ne3.12.2023UDH Horní Radechová12:6Medvědi Velký Třebešov CHorní Radechová Hospoda, Horní Radechová 
16:00Belák Milan29:15Chládek Martin
13.Ne17.12.2023Medvědi Velký Třebešov C15:3Klikaři z Podskalky ÚpiceVelký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
11:00Chládek Martin31:12Goldmannová Anna
13.Ne17.12.2023Zifčák Úpice5:13UDH Horní RadechováÚpice Na Veselce hospoda (Zifčák), Úpice 
13:00Šulitka Adam15:29Vanický Jiří
13.Ne17.12.2023Podskaláci Úpice12:6Kremlíci JosefovÚpice Pod Skalkou restaurace, Úpice 
14:00Černý Jaroslav28:16Šeda Zdeněk
13.Ne17.12.2023Dřevěnka Broumov B11:7Cukrárna Náchod BBroumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov 
14:00Bartoš Stanislav26:18Bogdan Michal
13.Ne17.12.2023Noví Koně Nahořany8:10Grand JaroměřNahořany Obecní hostinec u Pišty, Nahořany 
14:00Slabý Tomáš19:22Kupka David
14.So13.1.2024Podskaláci Úpice8:10Zifčák ÚpiceÚpice Pod Skalkou restaurace, Úpice 
13:00Černý Jaroslav19:26Šulitka Adam
14.Ne14.1.2024Medvědi Velký Třebešov C10:9Grand JaroměřVelký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
14:00Chládek Martin23:21Kupka David
14.Ne14.1.2024Noví Koně Nahořany6:12Cukrárna Náchod BNahořany Obecní hostinec u Pišty, Nahořany 
14:00Slabý Tomáš17:26Bogdan Michal
14.Ne14.1.2024Jestřábi Velké Svatoňovice9:10Kremlíci JosefovVelké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice 
14:00Straka Dominik22:23Petrásek Jaroslav
14.Ne14.1.2024UDH Horní Radechová15:3Klikaři z Podskalky ÚpiceHorní Radechová Hospoda, Horní Radechová 
16:00Belák Milan33:12Goldmannová Anna
14.Ne21.1.2024Dřevěnka Broumov B9:10Cukrárna Náchod CBroumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov 
14:00Bartoš Stanislav22:24Semeráková Kateřina
15.Ne28.1.2024Cukrárna Náchod B10:8Medvědi Velký Třebešov CNáchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod 
11:00Bogdan Michal24:21Chládek Martin
15.Ne28.1.2024Zifčák Úpice12:6Jestřábi Velké SvatoňoviceÚpice Na Veselce hospoda (Zifčák), Úpice 
13:00Šulitka Adam26:17Straka Dominik
15.Ne28.1.2024Podskaláci Úpice8:10UDH Horní RadechováÚpice Pod Skalkou restaurace, Úpice 
14:00Černý Jaroslav20:24Belák Milan
15.Ne28.1.2024Grand Jaroměř6:12Klikaři z Podskalky ÚpiceJaroměř Stylle bar (Grand hotel), Jaroměř 
16:00Kupka David16:25Horká Iva
15.Ne28.1.2024Cukrárna Náchod C11:7Noví Koně NahořanyNáchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod 
16:00Semeráková Kateřina26:19Slabý Tomáš
16.Ne4.2.2024Medvědi Velký Třebešov C9:10Cukrárna Náchod CVelký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
14:00Chládek Martin25:23Semeráková Kateřina
16.Ne4.2.2024Dřevěnka Broumov B12:6Kremlíci JosefovBroumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov 
14:00Bartoš Stanislav26:19Helešic Ondřej
16.Ne4.2.2024Jestřábi Velké Svatoňovice8:10Podskaláci ÚpiceVelké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice 
14:00Straka Dominik22:22Černý Jaroslav
16.Ne4.2.2024UDH Horní Radechová17:1Grand JaroměřHorní Radechová Hospoda, Horní Radechová 
16:00Belák Milan34:8Kupka David
16.Ne4.2.2024Klikaři z Podskalky Úpice8:10Cukrárna Náchod BÚpice Pod Skalkou restaurace, Úpice 
16:00Goldmannová Anna23:22Bogdan Michal
17.Ne11.2.2024Cukrárna Náchod B11:7Grand JaroměřNáchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod 
11:00Bogdan Michal25:19Kupka David
17.Ne11.2.2024Kremlíci Josefov12:6Noví Koně NahořanyJaroměř-Josefov Soukromý Šipkový klub, Jaroměř - Josefov 
14:00Šeda Zdeněk28:17Slabý Tomáš
17.Ne11.2.2024Jestřábi Velké Svatoňovice9:10UDH Horní RadechováVelké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice 
14:00Manšingerová Barbora20:25Mencl Petr
17.Ne11.2.2024Cukrárna Náchod C10:8Klikaři z Podskalky ÚpiceNáchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod 
16:00Semeráková Kateřina26:20Mannová Alena
18.Ne25.2.2024Medvědi Velký Třebešov C13:5Kremlíci JosefovVelký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
14:00Chládek Martin28:16Šeda Zdeněk
18.Ne25.2.2024Noví Koně Nahořany9:10Zifčák ÚpiceNahořany Obecní hostinec u Pišty, Nahořany 
14:00Slabý Tomáš20:26Šulitka Adam
18.Ne25.2.2024Dřevěnka Broumov B9:10Podskaláci ÚpiceBroumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov 
14:00Bartoš Stanislav22:24Macečková Hana
18.Ne25.2.2024UDH Horní Radechová11:7Cukrárna Náchod BHorní Radechová Hospoda, Horní Radechová 
16:00Belák Milan26:20Vlach Jan
18.Ne25.2.2024Grand Jaroměř8:10Cukrárna Náchod CJaroměř Stylle bar (Grand hotel), Jaroměř 
16:00Kupka David20:26Rýdlo Jiří
19.Ne3.3.2024Kremlíci Josefov4:14Klikaři z Podskalky ÚpiceJaroměř-Josefov Soukromý Šipkový klub, Jaroměř - Josefov 
14:00Petrásek Jaroslav14:29Goldmannová Anna
19.Ne3.3.2024Jestřábi Velké Svatoňovice9:10Dřevěnka Broumov BVelké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice 
14:00Straka Dominik24:22Bartoš Stanislav
19.Ne3.3.2024Podskaláci Úpice13:5Noví Koně NahořanyÚpice Pod Skalkou restaurace, Úpice 
14:00Černý Jaroslav28:17Slabý Tomáš
19.Ne3.3.2024Cukrárna Náchod C10:8Cukrárna Náchod BNáchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod 
16:00Semeráková Kateřina23:21Vlach Jan
20.Ne10.3.2024Medvědi Velký Třebešov C6:12Podskaláci ÚpiceVelký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
14:00Chládek Martin17:29Černý Jaroslav
20.Ne10.3.2024Noví Koně Nahořany5:13Jestřábi Velké SvatoňoviceNahořany Obecní hostinec u Pišty, Nahořany 
14:00Slabý Tomáš14:29Straka Dominik
20.Ne10.3.2024UDH Horní Radechová10:8Cukrárna Náchod CHorní Radechová Hospoda, Horní Radechová 
16:00Belák Milan24:20Semeráková Kateřina
20.Ne10.3.2024Grand Jaroměř7:11Kremlíci JosefovJaroměř Stylle bar (Grand hotel), Jaroměř 
16:00Kupka David18:24Šeda Zdeněk
20.Ne10.3.2024Klikaři z Podskalky Úpice11:7Zifčák ÚpiceÚpice Pod Skalkou restaurace, Úpice 
16:00Goldmannová Anna24:17Šulitka Adam
19.So16.3.2024Zifčák Úpice5:13Medvědi Velký Třebešov CÚpice Na Veselce hospoda (Zifčák), Úpice 
15:00Šulitka Adam18:29Chládek Martin
21.Ne17.3.2024Podskaláci Úpice15:3Klikaři z Podskalky ÚpiceÚpice Pod Skalkou restaurace, Úpice 
14:00Černý Jaroslav32:12Goldmannová Anna
21.Ne17.3.2024Kremlíci Josefov9:10Cukrárna Náchod BJaroměř-Josefov Soukromý Šipkový klub, Jaroměř - Josefov 
14:00Šeda Zdeněk21:23Strnad Milan
21.Ne17.3.2024Jestřábi Velké Svatoňovice10:8Medvědi Velký Třebešov CVelké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice 
14:00Straka Dominik24:22Chládek Martin
21.Ne17.3.2024Dřevěnka Broumov B8:10UDH Horní RadechováBroumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov 
14:00Bartoš Stanislav22:24Mencl Petr
22.So23.3.2024Cukrárna Náchod C12:6Kremlíci JosefovNáchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod 
16:00Semeráková Kateřina27:18Petrásek Jaroslav
22.Ne24.3.2024Cukrárna Náchod B5:13Zifčák ÚpiceNáchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod 
11:00Bogdan Michal16:28Šulitka Adam
22.Ne24.3.2024Noví Koně Nahořany3:15Dřevěnka Broumov BNahořany Obecní hostinec u Pišty, Nahořany 
14:00Slabý Tomáš13:32Bartoš Stanislav
22.Ne24.3.2024Grand Jaroměř3:15Podskaláci ÚpiceJaroměř Stylle bar (Grand hotel), Jaroměř 
16:00Kupka David8:31Černý Jaroslav
22.Ne24.3.2024Klikaři z Podskalky Úpice10:9Jestřábi Velké SvatoňoviceÚpice Pod Skalkou restaurace, Úpice 
16:00Goldmannová Anna24:24Straka Dominik
26.So6.4.2024Kremlíci Josefov9:10Podskaláci ÚpiceJaroměř-Josefov Soukromý Šipkový klub, Jaroměř - Josefov 
14:00Šeda Zdeněk24:24Černý Jaroslav
23.Ne7.4.2024Zifčák Úpice7:11Cukrárna Náchod CÚpice Na Veselce hospoda (Zifčák), Úpice 
13:00Šulitka Adam18:25Semeráková Kateřina
23.Ne7.4.2024Jestřábi Velké Svatoňovice15:3Grand JaroměřVelké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice 
14:00Straka Dominik30:11Knejpová Monika
23.Ne7.4.2024Podskaláci Úpice13:5Cukrárna Náchod BÚpice Pod Skalkou restaurace, Úpice 
14:00Černý Jaroslav28:14Bogdan Michal
23.Ne7.4.2024Dřevěnka Broumov B10:9Medvědi Velký Třebešov CBroumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov 
14:00Bartoš Stanislav21:22Chládek Martin
23.Ne7.4.2024Noví Koně Nahořany3:15UDH Horní RadechováNahořany Obecní hostinec u Pišty, Nahořany 
14:00Slabý Tomáš12:32Mencl Petr
21.Ne14.4.2024Zifčák Úpice15:3Grand JaroměřÚpice Na Veselce hospoda (Zifčák), Úpice 
10:00Šulitka Adam31:9Kupka David
24.Ne14.4.2024Cukrárna Náchod B8:10Jestřábi Velké SvatoňoviceNáchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod 
11:00Strnad Milan20:22Kulda Jiří
24.Ne14.4.2024Medvědi Velký Třebešov C10:8Noví Koně NahořanyVelký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
11:00Chládek Martin25:21Slabý Tomáš
24.Ne14.4.2024UDH Horní Radechová8:10Kremlíci JosefovHorní Radechová Hospoda, Horní Radechová 
16:00Belák Milan22:23Šeda Zdeněk
24.Ne14.4.2024Cukrárna Náchod C2:16Podskaláci ÚpiceNáchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod 
16:00Semeráková Kateřina9:33Černý Jaroslav
24.Ne14.4.2024Klikaři z Podskalky Úpice8:10Dřevěnka Broumov BÚpice Pod Skalkou restaurace, Úpice 
16:00Horká Iva19:23Bartoš Stanislav
17.Ne21.4.2024Zifčák Úpice9:10Dřevěnka Broumov BÚpice Na Veselce hospoda (Zifčák), Úpice 
13:00Šulitka Adam21:21Bartoš Stanislav
25.Ne28.4.2024Zifčák Úpice12:6Kremlíci JosefovÚpice Na Veselce hospoda (Zifčák), Úpice 
13:00Šulitka Adam28:18Šeda Zdeněk
25.Ne28.4.2024Noví Koně Nahořany9:10Klikaři z Podskalky ÚpiceNahořany Obecní hostinec u Pišty, Nahořany 
14:00Slabý Tomáš21:23Horká Iva
25.Ne28.4.2024Dřevěnka Broumov B12:6Grand JaroměřBroumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov 
14:00Bartoš Stanislav28:18Kupka David
25.Ne28.4.2024Jestřábi Velké Svatoňovice13:5Cukrárna Náchod CVelké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice 
14:00Straka Dominik29:15Semeráková Kateřina
25.Ne28.4.2024Medvědi Velký Třebešov C7:11UDH Horní RadechováVelký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
14:00Chládek Martin19:24Belák Milan
26.Ne12.5.2024Cukrárna Náchod B10:8Dřevěnka Broumov BNáchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod 
11:00Bogdan Michal25:20Bartoš Stanislav
26.Ne12.5.2024UDH Horní Radechová8:10Zifčák ÚpiceHorní Radechová Hospoda, Horní Radechová 
16:00Mencl Petr19:23Šulitka Adam
26.Ne12.5.2024Grand Jaroměř8:10Noví Koně NahořanyJaroměř Stylle bar (Grand hotel), Jaroměř 
16:00Kupka David20:26Slabý Tomáš
26.Ne12.5.2024Klikaři z Podskalky Úpice5:13Medvědi Velký Třebešov CÚpice Pod Skalkou restaurace, Úpice 
16:00Goldmannová Anna20:29Chládek Martin
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.7.2024 09:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.7.2024 10:51:31
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement