Rozpis ligových utkání
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
C liga KHK východ
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne3.9.2023Zifčák Úpice4:14Podskaláci ÚpiceÚpice Na Veselce hospoda (Zifčák), Úpice 
13:00Šulitka Adam15:29Černý Jaroslav
2.Ne10.9.2023UDH Horní Radechová10:8Podskaláci ÚpiceHorní Radechová Hospoda, Horní Radechová 
16:00Belák Milan24:21Macečková Hana
3.Ne17.9.2023Podskaláci Úpice8:10Jestřábi Velké SvatoňoviceÚpice Pod Skalkou restaurace, Úpice 
14:00Macečková Hana22:24Straka Dominik
5.Ne1.10.2023Podskaláci Úpice11:7Dřevěnka Broumov BÚpice Pod Skalkou restaurace, Úpice 
14:00Černý Jaroslav26:20Bartoš Stanislav
6.Ne8.10.2023Noví Koně Nahořany10:8Podskaláci ÚpiceNahořany Obecní hostinec u Pišty, Nahořany 
14:00Slabý Tomáš25:22Černý Jaroslav
7.Ne22.10.2023Podskaláci Úpice13:5Medvědi Velký Třebešov CÚpice Pod Skalkou restaurace, Úpice 
14:00Černý Jaroslav28:16Chládek Martin
8.Ne29.10.2023Klikaři z Podskalky Úpice6:12Podskaláci ÚpiceÚpice Pod Skalkou restaurace, Úpice 
16:00Goldmannová Anna18:29Černý Jaroslav
9.Ne12.11.2023Podskaláci Úpice14:4Grand JaroměřÚpice Pod Skalkou restaurace, Úpice 
14:00Černý Jaroslav31:13Kupka David
10.Ne19.11.2023Cukrárna Náchod B10:9Podskaláci ÚpiceNáchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod 
11:00Vlach Jan23:21Černý Jaroslav
11.Ne26.11.2023Podskaláci Úpice10:8Cukrárna Náchod CÚpice Pod Skalkou restaurace, Úpice 
14:00Černý Jaroslav25:17Semeráková Kateřina
13.Ne17.12.2023Podskaláci Úpice12:6Kremlíci JosefovÚpice Pod Skalkou restaurace, Úpice 
14:00Černý Jaroslav28:16Šeda Zdeněk
14.So13.1.2024Podskaláci Úpice8:10Zifčák ÚpiceÚpice Pod Skalkou restaurace, Úpice 
13:00Černý Jaroslav19:26Šulitka Adam
15.Ne28.1.2024Podskaláci Úpice8:10UDH Horní RadechováÚpice Pod Skalkou restaurace, Úpice 
14:00Černý Jaroslav20:24Belák Milan
16.Ne4.2.2024Jestřábi Velké Svatoňovice8:10Podskaláci ÚpiceVelké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice 
14:00Straka Dominik22:22Černý Jaroslav
18.Ne25.2.2024Dřevěnka Broumov B9:10Podskaláci ÚpiceBroumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov 
14:00Bartoš Stanislav22:24Macečková Hana
19.Ne3.3.2024Podskaláci Úpice13:5Noví Koně NahořanyÚpice Pod Skalkou restaurace, Úpice 
14:00Černý Jaroslav28:17Slabý Tomáš
20.Ne10.3.2024Medvědi Velký Třebešov C6:12Podskaláci ÚpiceVelký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
14:00Chládek Martin17:29Černý Jaroslav
21.Ne17.3.2024Podskaláci Úpice15:3Klikaři z Podskalky ÚpiceÚpice Pod Skalkou restaurace, Úpice 
14:00Černý Jaroslav32:12Goldmannová Anna
22.Ne24.3.2024Grand Jaroměř3:15Podskaláci ÚpiceJaroměř Stylle bar (Grand hotel), Jaroměř 
16:00Kupka David8:31Černý Jaroslav
26.So6.4.2024Kremlíci Josefov9:10Podskaláci ÚpiceJaroměř-Josefov Soukromý Šipkový klub, Jaroměř - Josefov 
14:00Šeda Zdeněk24:24Černý Jaroslav
23.Ne7.4.2024Podskaláci Úpice13:5Cukrárna Náchod BÚpice Pod Skalkou restaurace, Úpice 
14:00Černý Jaroslav28:14Bogdan Michal
24.Ne14.4.2024Cukrárna Náchod C2:16Podskaláci ÚpiceNáchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod 
16:00Semeráková Kateřina9:33Černý Jaroslav
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.7.2024 21:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.7.2024 22:01:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement