Rozpis ligových utkání
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
C liga KHK západ
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne3.9.2023JC/DC Jičín14:4Orli Trutnov CJičín Šenk na hrázi, Jičín 
14:00Hanzl Jiří30:11Horák Karel
2.Ne10.9.2023Továrna Prosečné5:13JC/DC JičínProsečné Na fotbalovém hřišti, Prosečné 
15:00Renner Tadeáš12:29Burdelák Lukáš
3.Ne17.9.2023JC/DC Jičín9:10Na pohodu VítěznáJičín Šenk na hrázi, Jičín 
14:00Hanzl Jiří21:26Svoboda Stanislav
5.Ne1.10.2023Grizzly Chotěvice10:8JC/DC JičínChotěvice Klub přátel myslivosti, Chotěvice 
14:00Šimanovský Miroslav25:21Hrtús Lukáš
4.Ne15.10.2023JC/DC Jičín12:6GTA Sklípek VrchlabíJičín Šenk na hrázi, Jičín 
14:00Vojtíšek Jakub26:19Jurčo Ondřej
7.Ne22.10.2023Orli Trutnov B8:10JC/DC JičínTrutnov Formanka Úsvit, Trutnov 
14:00Adámková Arleta22:24Burdelák Lukáš
8.Ne29.10.2023JC/DC Jičín11:7Bar Zámeček HostinnéJičín Šenk na hrázi, Jičín 
14:00Hanzl Jiří24:21Mrkvička Radek
9.Ne12.11.2023Černý Sup Starý Rokytník B10:8JC/DC JičínStarý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov 
14:00Hrnčíř Marcel23:21Hanzl Jiří
10.Ne19.11.2023JC/DC Jičín12:6Rafani Dvůr KrálovéJičín Šenk na hrázi, Jičín 
14:00Burdelák Lukáš28:17Bezstarosti Ondřej
11.Ne26.11.2023Krakeni Dvůr Králové10:8JC/DC JičínDvůr Králové Xko bar, Dvůr Králové nad Labem 
14:00Jeník Tomáš22:21Jína Radek
13.Ne17.12.2023Rally bar Vrchlabí7:11JC/DC JičínVrchlabí Rally bar, Vrchlabí 
16:00Cerman Josef20:26Burdelák Lukáš
14.Ne14.1.2024Orli Trutnov C6:12JC/DC JičínTrutnov Mládežnická sportbar, Trutnov 
14:00Horák Karel15:26Burdelák Lukáš
12.Ne21.1.2024JC/DC Jičín12:6HaFani TrutnovJičín Šenk na hrázi, Jičín 
14:00Hanzl Jiří26:16Kozák Matěj
15.Ne28.1.2024JC/DC Jičín12:6Továrna ProsečnéJičín Šenk na hrázi, Jičín 
14:00Burdelák Lukáš29:17Novotný Vojtěch
16.Ne4.2.2024Na pohodu Vítězná12:6JC/DC JičínVítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná 
15:00Farská Valérie27:18Vojtíšek Jakub
17.Ne11.2.2024GTA Sklípek Vrchlabí7:11JC/DC JičínVrchlabí Sklípek restaurace, Vrchlabí 
14:00Mottl Jan20:26Burdelák Lukáš
18.Ne25.2.2024JC/DC Jičín11:7Grizzly ChotěviceJičín Šenk na hrázi, Jičín 
14:00Burdelák Lukáš27:18Šimanovský Miroslav
20.Ne10.3.2024JC/DC Jičín16:2Orli Trutnov BJičín Šenk na hrázi, Jičín 
14:00Svoboda Pavel34:4Vokounová Simona
21.Ne17.3.2024Bar Zámeček Hostinné6:12JC/DC JičínHostinné Zámeček bar, Hostinné 
15:00Mrkvička Radek17:28Burdelák Lukáš
22.Ne24.3.2024JC/DC Jičín13:5Černý Sup Starý Rokytník BJičín Šenk na hrázi, Jičín 
14:00Vojtíšek Jakub29:15Hrnčíř Marcel
23.Ne7.4.2024Rafani Dvůr Králové8:10JC/DC JičínDvůr Králové Strž sport bar, Dvůr Králové nad Labem 
15:00Bezstarosti Ondřej23:22Burdelák Lukáš
24.Ne14.4.2024JC/DC Jičín14:4Krakeni Dvůr KrálovéJičín Šenk na hrázi, Jičín 
14:00Hanzl Jiří31:16Jeník Tomáš
25.Ne28.4.2024HaFani Trutnov12:6JC/DC JičínTrutnov Na Růžku pivní bar, Trutnov 
15:00Kozák Matěj26:17Hanzl Jiří
26.Ne12.5.2024JC/DC Jičín11:7Rally bar VrchlabíJičín Šenk na hrázi, Jičín 
14:00Vojtíšek Jakub23:21Cerman Josef
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.7.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.7.2024 06:33:23
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement