Rozpis ligových utkání
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
C liga KHK západ
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
2.Ne10.9.2023Na pohodu Vítězná13:5Černý Sup Starý Rokytník BVítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná 
15:00Svoboda Stanislav26:14Bauer Jaromír
4.Ne24.9.2023Krakeni Dvůr Králové6:12Černý Sup Starý Rokytník BDvůr Králové Xko bar, Dvůr Králové nad Labem 
14:00Mencl Miloš18:27Bauer Jaromír
5.Ne1.10.2023Černý Sup Starý Rokytník B10:8HaFani TrutnovStarý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov 
14:00Hrnčíř Marcel23:18Kozák Matěj
6.Ne8.10.2023Rally bar Vrchlabí13:5Černý Sup Starý Rokytník BVrchlabí Rally bar, Vrchlabí 
16:00Cerman Josef29:16Hrnčíř Marcel
1.Ne15.10.2023Bar Zámeček Hostinné5:13Černý Sup Starý Rokytník BHostinné Zámeček bar, Hostinné 
15:00Böhm Jan18:31Hrnčíř Marcel
7.Ne22.10.2023Černý Sup Starý Rokytník B8:10Orli Trutnov CStarý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov 
14:00Hrnčíř Marcel21:26Horák Karel
8.Ne29.10.2023Továrna Prosečné11:7Černý Sup Starý Rokytník BProsečné Na fotbalovém hřišti, Prosečné 
15:00Renner Tadeáš24:17Hrnčíř Marcel
9.Ne12.11.2023Černý Sup Starý Rokytník B10:8JC/DC JičínStarý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov 
14:00Hrnčíř Marcel23:21Hanzl Jiří
10.Ne19.11.2023GTA Sklípek Vrchlabí10:9Černý Sup Starý Rokytník BVrchlabí Sklípek restaurace, Vrchlabí 
14:00Jurčo Ondřej22:22Hrnčíř Marcel
11.Ne26.11.2023Černý Sup Starý Rokytník B8:10Grizzly ChotěviceStarý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov 
14:00Hrnčíř Marcel23:25Šimanovský Miroslav
3.Ne10.12.2023Černý Sup Starý Rokytník B10:8Rafani Dvůr KrálovéStarý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov 
14:00Hrnčíř Marcel26:19Bezstarosti Ondřej
13.Ne17.12.2023Černý Sup Starý Rokytník B10:9Orli Trutnov BStarý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov 
14:00Hrnčíř Marcel23:23Adámková Arleta
14.So20.1.2024Černý Sup Starý Rokytník B10:8Bar Zámeček HostinnéStarý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov 
14:00Hrnčíř Marcel21:20Mrkvička Radek
15.Ne28.1.2024Černý Sup Starý Rokytník B12:6Na pohodu VítěznáStarý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov 
14:00Hrnčíř Marcel29:18Farská Valérie
16.Ne4.2.2024Rafani Dvůr Králové10:8Černý Sup Starý Rokytník BDvůr Králové Strž sport bar, Dvůr Králové nad Labem 
15:00Bezstarosti Ondřej24:21Hrnčíř Marcel
17.Ne11.2.2024Černý Sup Starý Rokytník B11:7Krakeni Dvůr KrálovéStarý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov 
14:00Hrnčíř Marcel28:20Mencl Dominik
18.Ne25.2.2024HaFani Trutnov10:9Černý Sup Starý Rokytník BTrutnov Na Růžku pivní bar, Trutnov 
15:00Kozák Matěj23:26Hrnčíř Marcel
19.Ne3.3.2024Černý Sup Starý Rokytník B10:8Rally bar VrchlabíStarý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov 
14:00Hrnčíř Marcel23:20Cerman Josef
20.Ne10.3.2024Orli Trutnov C10:8Černý Sup Starý Rokytník BTrutnov Mládežnická sportbar, Trutnov 
14:00Horák Karel24:23Hrnčíř Marcel
21.Ne17.3.2024Černý Sup Starý Rokytník B8:10Továrna ProsečnéStarý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov 
14:00Hrnčíř Marcel21:21Renner Tadeáš
22.Ne24.3.2024JC/DC Jičín13:5Černý Sup Starý Rokytník BJičín Šenk na hrázi, Jičín 
14:00Vojtíšek Jakub29:15Hrnčíř Marcel
23.Ne7.4.2024Černý Sup Starý Rokytník B10:8GTA Sklípek VrchlabíStarý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov 
14:00Hrnčíř Marcel24:22Mottl Jan
24.Ne14.4.2024Grizzly Chotěvice10:8Černý Sup Starý Rokytník BChotěvice Klub přátel myslivosti, Chotěvice 
14:00Šimanovský Miroslav24:19Hrnčíř Marcel
26.Ne12.5.2024Orli Trutnov B5:13Černý Sup Starý Rokytník BTrutnov Formanka Úsvit, Trutnov 
14:00Adámková Arleta13:28Hrnčíř Marcel
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.6.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.6.2024 08:36:00
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement