Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Výsledková listina turnaje (1-25/25)
 NáhledTiskNahoru
Double Open PWS dvojic

15.7.2023| Vítězná - Sportcentrum| Dvojice smíšené| Rozhodčí: Bubaň Pavel| Dvojic: 25| Žebříčků: 12

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Pilař Lukáš CZE071750AAvengers Dašice
Vašulín Miloš CZE045567A40+ Trutnov
2.Bubaň Pavel CZE011871AČerný Sup Starý Rokytník
Weintrager Marian CZE032460AČerný Sup Starý Rokytník
3.Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník
Sucharda Petr CZE000176A40+ Trutnov
4.Rezek Petr CZE042652ADC Prima Česká Skalice
Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)
5.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
5.Tomcsányi Aleš CZE047362ATornádo Vlčice
Svoboda Libor CZE026803ATrutnov
7.Müller Antonín CZE043807CGrizzly Chotěvice
Dufka Martin CZE000232AKobry od Soudku Arnultovice
7.Pavlista Zdeněk CZE040444Náchod
Pozděna Petr CZE071061CTJ Sokol Horní Radechová
9.Nowaczyk Rafal CZE068071D133 Královec
Miščuk Ladislav CZE041598D133 Královec
9.Regner David CZE056777BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
Tišler Matěj CZE054746BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
9.Šaman Radek CZE057329BRafani Dvůr Králové
Dusbaba Tomáš CZE074552DC Červený Kostelec
9.Vokounová Simona CZE050770AOrli Trutnov
Janku Jiří CZE031947BLumírkovci Úpice
13.Lár Jakub CZE062904BVo tečku Vítězná
Unger Lukáš CZE050718APivaři Habřina
13.Svobodová Andrea CZE026800CTrutnov
Mannová Alena CZE053232CKlikaři z Podskalky Úpice
13.Téra Marek CZE049748BČerný Sup Hajnice
Semerák Jan CZE052126ADarts Brothers Červený Kostelec
13.Tlustý Ladislav CZE014137Trutnov
Štěpán Petr CZE021967COrli Trutnov
17.Dudáček Martin CZE002030BSKKS Cukrárna Náchod
Škývara Vladimír CZE052510BSKKS Cukrárna Náchod
17.Farská Valérie CZE062839CNa pohodu Vítězná
Svoboda Stanislav CZE039561CNa pohodu Vítězná
17.Frimlová Pavla CZE063215DPartyzánky z Chmelnice Úpice
Němcová Tereza CZE028638CSkarabeus Slatiňany
17.Klepáček Radim CZE071932DC Červený Kostelec
Řezáč Michal CZE075962Červený Kostelec
17.Kordová Romana 1969CZE038396CKlikaři z Podskalky Úpice
Mach Miloš CZE002095AŠK Republika Úpice
17.Kordová Romana 1995CZE051260CKlikaři z Podskalky Úpice
Poláček David CZE057930CKlikaři z Podskalky Úpice
17.Kynčl Jakub CZE044116BOrli Trutnov
Suk Stanislav CZE036843Trutnov
17.Václavík Michal CZE077330CKrakeni Dvůr Králové
Trejtnar Radovan CZE072252CKrakeni Dvůr Králové
25.Kuneš Radomír CZE000233Horní Maršov
Mindžák Milan CZE001635AČerný Sup Starý Rokytník
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.6.2024 21:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.6.2024 21:17:51
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement