Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Výsledková listina turnaje (1-25/25)
 NáhledTiskNahoru
Double Open PWS dvojic

30.9.2023| Vlčice - Obecní sál| Dvojice smíšené| Rozhodčí: Bubaň Pavel| Dvojic: 25| Žebříčků: 10

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)
Bubaň Pavel CZE011871AČerný Sup Starý Rokytník
2.Pecina Jiří CZE054216Pilníkov
Petr Martin CZE008426ATornádo Vlčice
3.Benecký Roman CZE036936AKobry od Soudku Arnultovice
Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník
4.Tomcsányi Aleš CZE047362ATornádo Vlčice
Svoboda Libor CZE026803ATrutnov
5.Kozaňák Michal 1969CZE067733ATornádo Vlčice
Kozaňák Michal 1992CZE055781ATornádo Vlčice
5.Mikunda Tomáš CZE043085BOrli Trutnov
Janku Jiří CZE031947BLumírkovci Úpice
7.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
Pospíšil Pavel CZE009539ALegie Praha
7.Sucharda Petr CZE000176A40+ Trutnov
Šilar David CZE001122AČerný Sup Starý Rokytník
9.Čírtek Tomáš CZE074303DC Červený Kostelec
Dusbaba Tomáš CZE074552DC Červený Kostelec
9.Košťál Robert CZE000552BVo tečku Vítězná
Lár Jakub CZE062904BVo tečku Vítězná
9.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov
Kocianová Pavlína CZE059336AOrli Trutnov
9.Kuneš Radomír CZE000233Horní Maršov
Mindžák Milan CZE001635AČerný Sup Starý Rokytník
13.Dufka Martin CZE000232AKobry od Soudku Arnultovice
Štěpán Petr CZE021967COrli Trutnov
13.Kordová Romana 1969CZE038396CKlikaři z Podskalky Úpice
Kordová Romana 1995CZE051260CKlikaři z Podskalky Úpice
13.Rychetská Formanová Denisa CZE056395AŠK Medvědi Velký Třebešov
Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov
13.Téra Marek CZE049748BČerný Sup Hajnice
Semerák Jan CZE052126ADarts Brothers Červený Kostelec
17.Borůvka Lukáš CZE031111COrli Trutnov
Görner Vít CZE001596BTJ Baník Žacléř
17.Frimlová Pavla CZE063215DPartyzánky z Chmelnice Úpice
Ducháčová Renata CZE004659DPartyzánky z Chmelnice Úpice
17.Hofman Petr CZE050491BDoubleTrouble Hradec Králové
Hofman Martin CZE006587BDoubleTrouble Hradec Králové
17.Klepáček Radim CZE071932DC Červený Kostelec
Mikeš Adam CZE075000Červený Kostelec
17.Krouželová Viola CZE039591CKlikaři z Podskalky Úpice
Svobodová Andrea CZE026800CTrutnov
17.Tlustý Ladislav CZE014137Trutnov
Suk Stanislav CZE036843Trutnov
17.Valterová Marie CZE060815Velký Třebešov
Kropáčková Natálie CZE060448CŠK Medvědi Velký Třebešov
17.Vokounová Simona CZE050770AOrli Trutnov
Adámková Arleta CZE069396COrli Trutnov
25.Šimanovská Lucie CZE062208CŽraloci Trutnov
Goldšmídová Tereza CZE063099Vítězná
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 16.6.2024 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 16.6.2024 07:41:58
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement