Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Výsledková listina turnaje (1-15/15)
 NáhledTiskNahoru
Master KHK-S&J dvojice ženy

17.2.2024| Velké Poříčí - Sokolovna| Dvojice ženy| Rozhodčí: Vylíčil Ondřej| Dvojic: 15| Žebříčků: 11

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov
Rychetská Formanová Denisa CZE056395AŠK Medvědi Velký Třebešov
2.Raková Renáta CZE048711BTJ Sparta Úpice
Šildbergerová Kateřina CZE059131AŠK Bubo Hradec Králové
3.Němcová Tereza CZE028638CSkarabeus Slatiňany
Térová Rozálie CZE068893CLumírkovci Úpice
4.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
Wolfová Lenka CZE039951BDřevěnka Broumov
5.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov
Kocianová Pavlína CZE059336AOrli Trutnov
5.Kousalová Saša CZE011143Broumov
Steinerová Lenka CZE040643CDřevěnka Broumov
7.Macečková Hana CZE039590CPodskaláci Úpice
Rychetská Jana CZE068736CZifčák Úpice
7.Marksová Blanka CZE003507DBlatecký Rebelové Mělník
Tůmová Barbora CZE075024COrli Trutnov
9.Krtičková Lucie CZE047025BDřevěnka Broumov
Šimerová Lenka CZE079073Police nad Metují
9.Mannová Alena CZE053232CKlikaři z Podskalky Úpice
Frimlová Pavla CZE063215DPartyzánky z Chmelnice Úpice
9.Sedláčková Martina CZE059130DOmnirecord Hradec Králové
Šklíbová Dana CZE071018DOmnirecord Hradec Králové
9.Vokounová Simona CZE050770AOrli Trutnov
Adámková Arleta CZE069396COrli Trutnov
13.Jirků Elen CZE044613BŠK Medvědi Velký Třebešov
Jarošová Kamila CZE073030Suchý Důl
13.Kropáčková Natálie CZE060448CŠK Medvědi Velký Třebešov
Valterová Marie CZE060815Velký Třebešov
13.Šimková Dominika CZE059559BFerbek Hradec Králové
Jiříčková Valentová Anna CZE059760CPanteři Pohřebačka
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 22.5.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 22.5.2024 03:57:32
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement