Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Výsledková listina turnaje (1-38/38)
 NáhledTiskNahoru
Master KHK-S&J dvojice muži

20.4.2024| Jaroměř - Důstojnická beseda| Dvojice muži| Rozhodčí: Vylíčil Ondřej| Dvojic: 38| Žebříčků: 18

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Genik Michal CZE000092ATruhles Hradec Králové
Klika Josef CZE012691ATruhles Hradec Králové
2.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
3.Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník
Chvojka Martin CZE070831ANáchod
4.Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
Chrt Peter CZE055606AZippo team Štít
5.Drtil Pavel 1973CZE000003A(Čerti na Ještědu)
Šilar David CZE001122AČerný Sup Starý Rokytník
5.Hampl Matěj CZE040080BOrli Trutnov
Koščál Daniel CZE057097BŽraloci Trutnov
7.Hrazdíra Bronislav CZE000920BŠK Paletáři Hradec Králové
Halíř Radek CZE037748Hradec Králové
7.Kousal Zdenek CZE010880BDřevěnka Broumov
Pirkl Marian CZE047572BDřevěnka Broumov
9.Dvořáček Jan CZE021684ADC Prima Česká Skalice
Plíšek Jakub CZE050158ADC Prima Česká Skalice
9.Hofman Martin CZE006587BDoubleTrouble Hradec Králové
Hofman Petr CZE050491BDoubleTrouble Hradec Králové
9.Kuneš Radomír CZE000233Horní Maršov
Mindžák Milan CZE001635AČerný Sup Starý Rokytník
9.Petr Martin CZE008426ATornádo Vlčice
Pecina Jiří CZE054216Pilníkov
13.Drtil Pavel 2001CZE053159Vrbno pod Pradědem
Prouza Jiří CZE058288BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
13.Kůžel Jan CZE041121BOmnirecord Hradec Králové
Kujal Josef CZE056720AKocouři Hradec Králové
13.Pitro Ondřej CZE039278Dvůr Králové n. L.
Jiránek Lukáš CZE077457BDvůr Králové nad Labem
13.Šeda Zdeněk 1967CZE016597CKremlíci Josefov
Kohout Jaroslav CZE062649CRafani Dvůr Králové
17.Hošek Josef CZE029487ATruhles Hradec Králové
Šanda Adam CZE072766DŠK Paletáři Hradec Králové
17.Jiříček Ladislav CZE045982DPanteři Pohřebačka
Zahoř Lukáš CZE070632DLos Dartmigos Hradec Králové
17.Ságner Luděk CZE058213CKremlíci Josefov
Šeda Zdeněk 2002CZE060984CKremlíci Josefov
17.Sedláček Miroslav CZE008453AHradec Králové 6
Hodyc Jan CZE029875Hradec Králové
17.Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
Hübner David CZE020124AZákeřňáci DC Praha
17.Sucharda Petr CZE000176A40+ Trutnov
Weintrager Marian CZE032460AČerný Sup Starý Rokytník
17.Téra Marek CZE049748BČerný Sup Hajnice
Semerák Jan CZE052126ADarts Brothers Červený Kostelec
17.Tišler Matěj CZE054746BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
Regner David CZE056777BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
25.Borůvka Lukáš CZE031111COrli Trutnov
Drahonínský Martin CZE075026COrli Trutnov
25.Demuth Petr CZE030467Horní Maršov
Šveňha Josef CZE080654Horní Maršov
25.Dudáček Martin CZE002030BSKKS Cukrárna Náchod
Kábrt Michal CZE053920BSKKS Cukrárna Náchod
25.Miščuk Ladislav CZE041598D133 Královec
Bittner Jaroslav CZE063916BTJ Baník Žacléř
25.Moronga Jiří CZE046637CDřevěnka Broumov
Krtička Jakub CZE062933Dřevěnka Broumov
25.Petráš Filip CZE076363D133 Královec
Borys Dawid CZE077114D133 Královec
25.Tlustý Ladislav CZE014137Trutnov
Štěpán Petr CZE021967COrli Trutnov
25.Vondráček Adam CZE046931Velký Třebešov
Mervart Tomáš CZE080941Česká Skalice
33.Bartoš Stanislav CZE010419CDřevěnka Broumov
Frinta Radek CZE045424Trutnov
33.Demuth Patrik CZE072164Horní Maršov
Křížek Adam CZE077563Horni marsov
33.Horký Tomáš CZE061186CPodskaláci Úpice
Šrůtek Ladislav CZE077714CSuchovršice
33.Kubeček Jan CZE004009CŠK Stolinka Nový Bydžov
Vaníček Lukáš CZE077574CDC Kobylice
33.Lorenc David CZE007830CKlikaři z Podskalky Úpice
Černý Jaroslav CZE008322CPodskaláci Úpice
33.Ševčík Petr CZE010262CRafani Dvůr Králové
Bezstarosti Ondřej CZE057150CRafani Dvůr Králové
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.7.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 20.7.2024 05:51:32
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement