Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Výsledková listina turnaje (1-29/29)
 NáhledTiskNahoru
Double Open PWS dvojic

1.10.2022| Hajnice-Výšinka - Motorest| Dvojice smíšené| Rozhodčí: Téra Marek| Dvojic: 29| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Sucharda Petr CZE000176A40+ Trutnov
XXXSvatý Martin
2.Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník
Benecký Roman CZE036936AKobry od Soudku Arnultovice
3.Svoboda Libor CZE026803ATrutnov
Tomcsányi Aleš CZE047362ATornádo Vlčice
4.Lár Jakub CZE062904BVo tečku Vítězná
Unger Lukáš CZE050718APivaři Habřina
5.Bubaň Pavel CZE011871AČerný Sup Starý Rokytník
Tišler Matěj CZE054746BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
5.Téra Marek CZE049748BČerný Sup Hajnice
Semerák Jan CZE052126ADarts Brothers Červený Kostelec
7.Dufka Martin CZE000232AKobry od Soudku Arnultovice
Šilar David CZE001122AČerný Sup Starý Rokytník
7.Koščál Daniel CZE057097BŽraloci Trutnov
XXXBílek Jiří
9.Dudáček Martin CZE002030BSKKS Cukrárna Náchod
Kábrt Michal CZE053920BSKKS Cukrárna Náchod
9.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov
Brož Marcel CZE063925Trutnov
9.Kreml Radek CZE062507Pardubice
Šidáková Marcela CZE070656Pardubice
9.Mindžák Milan CZE001635AČerný Sup Starý Rokytník
Kuneš Radomír CZE000233Horní Maršov
13.Görner Vít CZE001596BTJ Baník Žacléř
Bittner Jaroslav CZE063916BTJ Baník Žacléř
13.Mannová Alena CZE053232CKlikaři z Podskalky Úpice
Mann Josef CZE038392Úpice
13.Petr Martin CZE008426ATornádo Vlčice
Zumr Petr CZE045193ATornádo Vlčice
13.Poláček David CZE057930CKlikaři z Podskalky Úpice
Kordová Romana CZE038396CKlikaři z Podskalky Úpice
17.Borůvka Lukáš CZE031111COrli Trutnov
Adámková Arleta CZE069396COrli Trutnov
17.Demuth Petr CZE030467Horní Maršov
XXXMíl Jindřich
17.Hampl Milan CZE056398BČerný Sup Hajnice
Huťka Aleš CZE012473BČerný Sup Hajnice
17.Kocianová Pavlína CZE059336AOrli Trutnov
Košťálová Eva CZE000210Pilníkov
17.Šimanovská Lucie CZE062208CŽraloci Trutnov
Goldšmídová Tereza CZE063099Vítězná
17.Štěpán Petr CZE021967COrli Trutnov
Bartoš Otakar CZE066538BTJ Sparta Úpice
17.Tlustý Ladislav CZE014137Trutnov
Marksová Blanka CZE003507DBlatecký Rebelové Mělník
17.Včeliš Miroslav CZE067639BPiráti Paluba Dvůr Králové
Sobolík Miloš CZE001542BPiráti Paluba Dvůr Králové
25.Buřvalová Veronika CZE069370Hajnice
Buřval Filip CZE069362Hajnice
25.Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice
Frimlová Pavla CZE063215DPartyzánky z Chmelnice Úpice
25.Hofman Petr CZE050491BDoubleTrouble Hradec Králové
Hofman Martin CZE006587BDoubleTrouble Hradec Králové
25.Kropáčková Natálie CZE060448CŠK Medvědi Velký Třebešov
Valterová Marie CZE060815Velký Třebešov
25.Svobodová Andrea CZE026800CTrutnov
Jirák Petr CZE000619Trutnov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 16.6.2024 19:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 16.6.2024 19:46:23
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement