Započítané turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Započítané turnaje (1-40/40)
 NáhledTiskNahoru
2022/23 - Pohár W-Sportu - DVOJICE

Archiv | Dvojice smíšené | Dvojic: 360 | Turnajů: 40

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
17.11.20230Open KHK-S dvojiceVylíčil OndřejArnultovice - U Soudku159C
11.11.20230Double Open PWS dvojicMlejnek MiloslavChyjice - Obecní hospoda249B
28.10.20230Úpické dvojiceGoldmannová Anna30Úpice - Apríl bar1811C
30.9.20230Double Open PWS dvojicBubaň PavelVlčice - Obecní sál2510B
16.9.20230Úpické dvojiceMach Miloš30Úpice - Pod Skalkou1112C
5.8.20230Double Open PWS dvojicMach MilošVelké Svatoňovice - Na Puškvorci2610B
5.8.20230Úpické dvojiceGoldmannová Anna30Úpice - Apríl bar510C
22.7.20230Úpické dvojiceGoldmannová Anna30Úpice - Pod Skalkou1312C
15.7.20230Double Open PWS dvojicBubaň PavelVítězná - Sportcentrum2512B
8.7.20230Úpické dvojiceMach Miloš30Úpice - Apríl bar1110C
1.7.20230Open KHK-S doplňkový dvojiceBubaň PavelProsečné - Na Hřišti710C
24.6.20230Úpické dvojiceGoldmannová Anna30Úpice - Pod Skalkou1111C
10.6.20230Úpické dvojiceGoldmannová Anna30Úpice - Apríl bar99C
26.5.20230Open KHK-S dvojiceVylíčil OndřejNesytá u Kohoutova - Tábořiště337C
20.5.20230Double Open PWS dvojicMlejnek MiloslavChyjice - Obecní hospoda247B
13.5.20230Úpické dvojiceTrdlikát Libor30Úpice - Apríl bar136C
29.4.20230Úpické dvojiceGoldmannová Anna30Úpice - Pod Skalkou167C
15.4.20235Úpické dvojiceGoldmannová Anna30Úpice - Apríl bar197C
7.4.20230Vagon dvojiceFormanová Monika06Velký Třebešov - U Vagonu86C
1.4.20230Double Open PWS dvojicTéra MarekHajnice - Motorest Na Výšince327B
17.3.20230Úpické dvojiceGoldmannová Anna30Úpice - Apríl bar117C
11.3.20230Double Open PWS dvojicFormanová MonikaVelký Třebešov - U Vagonu347B
4.3.20230Úpické dvojiceGoldmannová Anna30Úpice - Pod Skalkou137C
11.2.20230Open KHK-S doplňkový dvojiceMannová Alena22Úpice - Pod Skalkou76C
4.2.20230Úpické dvojiceMach Miloš30Úpice - Pod Skalkou77C
21.1.20230Open KHK-S doplňkový dvojiceMannová Alena22Úpice - Apríl bar66C
7.1.20230Úpické dvojiceGoldmannová Anna30Úpice - Pod Skalkou97C
30.12.20220Open KHK-S doplňkový dvojiceHejna LubošVýšinka - Motorest Výšinka187C
27.12.20220Open KHK-S doplňkový dvojiceFormanová Monika06Velký Třebešov - U Vagonu307C
25.12.20220Open KHK-S doplňkový dvojiceBubaň PavelProsečné - Na Hřišti116C
17.12.20220Open KHK-S doplňkový dvojiceKnap MartinVelké Svatoňovice - Na Puškvorci137C
9.12.20220Open KHK-S dvojiceVylíčil OndřejÚpice - Městský sál96C
19.11.20220Double Open PWS dvojicVylíčil OndřejMalé Svatoňovice - IDA jídelna294B
12.11.20220Úpické dvojiceGoldmannová Anna30Úpice - Pod Skalkou94C
7.11.20220Open KHK-S doplňkový dvojiceMannová Alena22Úpice - Pod Skalkou64C
22.10.20220Pohár W-Sportu dvojicVylíčil OndřejRadvanice - Sportovní hala167C
15.10.20220Úpické dvojiceGoldmannová Anna30Úpice - Apríl bar117C
1.10.20220Double Open PWS dvojicTéra MarekHajnice-Výšinka - Motorest297B
17.9.20220Úpické dvojiceBedlivý Pavel30Úpice - Pod Skalkou55C
27.8.20220Pohár W-Sportu dvojicVylíčil OndřejJaroměř - Důstojnická beseda157C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 16.6.2024 09:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 16.6.2024 09:56:42
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement