Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-25/25)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Karlovarska 2024 - dvojice ženy

Krajské žebříčky | Dvojice ženy | Dvojic: 25 | Turnajů: 19

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Pliskvová Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary21334 050
Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
2.Ledvinová Petra CZE031843Racek B52 Karlovy Vary23553 250
Ledvinová Pavla CZE030107Racek B52 Karlovy Vary
3.Bauerová Jiřina CZE025806Racek B52 Karlovy Vary2222 600
Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
4.Hrbková Michaela CZE063510CVeselý Obušky Cheb2221 600
Redlová Martina CZE000535CVeselý Obušky Cheb
5.Hanáková Adéla CZE068941DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov1111 100
Dvorská Klára CZE039296ADC Žíla Chodov
5.Peterková Petra CZE046923ALvi Karlovy Vary1111 100
Chalupová Petra CZE033692ADC Texas Cheb
7.Dvorská Klára CZE039296ADC Žíla Chodov3331 050
Feixová Eliška CZE063458DVendetta Nová Role
8.Hlavová Stanislava CZE061429CSokolov111900
Domáčková Karolína CZE054453Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
8.Csemerová Romana CZE074821DC Žíla Chodov111900
Chrastkova Nikola CZE074768Stare sedlo
10.Vetenglová Martina CZE068214CNikola Kraslice333750
Bublová Vladislava CZE054463Rotava
11.Hamouzová Kateřina CZE075193Kraslice111700
Špačková Martina CZE066567Libavské Údolí
11.Derflerová Blažena CZE073717DKTM Staré Sedliště111700
Esková Miroslava CZE060233DOggy a Škodíci Ostrov
11.Polomová Veronika CZE037440BBobři Dasnice111700
Pumrová Michaela CZE036272ADC Žíla Chodov
14.Bublová Veronika CZE074406DVendetta Nová Role111650
Knapová Kateřina CZE070896Sokolov
15.Bublová Veronika CZE074406DVendetta Nová Role111500
Dvorská Klára CZE039296ADC Žíla Chodov
16.Hanáková Petra CZE070469Karlovy Vary111450
Peterková Petra CZE046923ALvi Karlovy Vary
16.Midrlová Michaela CZE074304Karlovy Vary111450
Stratilová Magdalena CZE002953Karlovy Vary
16.Bauerová Jiřina CZE025806Racek B52 Karlovy Vary111450
Ledvinová Pavla CZE030107Racek B52 Karlovy Vary
19.Mäsár Bílská Nikola CZE070299CDC Republica Bar Karlovy Vary111350
Nesnídalová Martina CZE064410Karlovy Vary
19.Jírová Kateřina CZE054899DDC Republica Bar Karlovy Vary111350
Pumrová Michaela CZE036272ADC Žíla Chodov
19.Midrlová Michaela CZE074304Karlovy Vary111350
Peterková Petra CZE046923ALvi Karlovy Vary
19.Šoltésová Zdenka CZE071275111350
Hanáková Adéla CZE068941DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
23.Včeláková Tereza CZE080597Bukovany 92111250
Petrželková Marta CZE008695DC Žíla Chodov
23.Buchtelová Jana CZE075876DDC Čechie Dalovice-Podmosťáci111250
Ledvinová Petra CZE031843Racek B52 Karlovy Vary
23.Bublová Veronika CZE074406DVendetta Nová Role111250
Ledvinová Pavla CZE030107Racek B52 Karlovy Vary
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 15.4.2024 07:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 15.4.2024 07:18:49
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement