Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/218)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Karlovarska 2024 - dvojice muži

Krajské žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 218 | Turnajů: 32

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary25787 850
Buberle Jan CZE047152ADC Gepardi Karlovy Vary
2.Frei Kamil CZE076487CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov257127 350
Fiala Miroslav CZE062353AFedor Sokolov
3.Imrich Martin CZE066541AFedor Sokolov23556 450
Klemera Petr CZE031296ADC Žíla Chodov
4.Fridrich Vladan CZE015650AOlympia Tábor21336 050
Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
5.Sienko Milan 1961CZE001656ADC Žíla Chodov23555 050
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
5.Beránek Petr CZE026863BSea Bowling Medáci Karlovy Vary156105 050
Trubač Ladislav CZE063754BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
7.Dvorský Bronislav CZE029180ADC Rybičky Chodov23554 250
Gibiec Karel CZE063589ADC Žíla Chodov
8.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor2224 200
Koky Filip CZE020493ADC Žíla Chodov
9.Fuchs Pavel CZE015611ADC Žíla Chodov22444 100
Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov
10.Ševčík Leoš CZE007889ADalovice23553 950
Pospíchal Tomáš CZE000538Karlovy Vary
11.Krejčí Pavel CZE001218ABlack Panthers Luna M. Lázně2223 800
Ulrych Jindřich CZE000540ATachov Tankovna Rubín
12.Jíra Ladislav CZE051264ADC Gepardi Karlovy Vary23553 650
Balouš Zdeněk CZE047147ADC Gepardi Karlovy Vary
13.Rustler Tomáš CZE070716ADC Žíla Chodov14553 500
Bubla Jan CZE061249ANikola Kraslice
14.Kuruc Ondřej CZE010023AHradn( Pani Loket13443 050
Topinka Vladimír CZE068118AHradn( Pani Loket
14.Laskovský Pavel CZE066572CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov5553 050
Sommer Karel CZE066568DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
16.Kuchta Pavel CZE068945CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov4442 700
Reitmeier Tomáš CZE031384CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
17.Mäsár Milan CZE053064BDC Republica Bar Karlovy Vary4442 500
Počta Tomáš CZE039745DLvi Karlovy Vary
18.Chmelař Jaroslav CZE001742Kraslice 4442 400
Dobeš Martin CZE012033BNikola Kraslice
19.Grman Karel CZE057192AOtovice4442 300
Biernat Josef CZE019484ADC Žíla Chodov
20.Sommer Miroslav CZE067303DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov13442 250
Laskovský Pavel CZE066572CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
21.Balát Jan CZE061795DVendetta Nová Role2222 200
Zazvonil Stanislav CZE038592BDC Paštiky St.Chodovská
21.Biernat Josef CZE019484ADC Žíla Chodov4442 200
Ševčík Leoš CZE007889ADalovice
23.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov1112 100
Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov
24.Bartoš Vladimír CZE071948Karlovy Vary5562 050
Kocour Josef CZE001057Karlovy Vary
25.Stariat Jan CZE049249Kraslice2222 000
Neudert Jakub CZE044366Loket
26.Pálko Jan CZE008212AHradn( Pani Loket11221 950
Topinka Vladimír CZE068118AHradn( Pani Loket
27.Volek Tomáš CZE074462CDC Republica Bar Karlovy Vary5551 850
Vondráček Zbyněk CZE042182BŠK Drahomíra K.Vary
28.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov12331 800
Beseda Petr CZE072272BOggy a Škodíci Ostrov
28.Krejsa Michal CZE073766Karlovy Vary4441 800
Váňa Pavel CZE071334DU Holanky Jáchymov
30.Fiala Petr 1969CZE030729ALožisková mafie Pšov1111 700
Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov
30.Tupý Petr CZE077520DŠipkaři Oloví2221 700
Gažák Miroslav CZE054854DŠipkaři Oloví
30.Topinka Vladimír CZE068118AHradn( Pani Loket2221 700
Laskovský Pavel CZE066572CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
30.Chymčák Petr 2007CZE074822BDC Žíla Chodov2221 700
Rustler Tomáš CZE070716ADC Žíla Chodov
34.Pliskva Jaroslav CZE037797BSea Bowling Medáci Karlovy Vary11221 650
Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov
34.Rau Petr CZE050296ANikola Kraslice3331 650
Kantor Jaroslav CZE009375ANikola Kraslice
36.Bock Petr CZE015633BNikola Kraslice3331 550
Lambert Jan CZE050139BNikola Kraslice
36.Krudenc Pavel CZE005918DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov3331 550
Fiala Jiří CZE069854AOggy a Škodíci Ostrov
38.Gerstner Robert CZE004733ALvi Karlovy Vary2221 400
Ševčík Leoš CZE007889ADalovice
38.Bock Marek CZE078596BNikola Kraslice2221 400
Brandtl Petr CZE046087BNikola Kraslice
38.Pokorný Lubomír CZE069974CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov2221 400
Hamouz Robert CZE066571CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
41.Šťastný Roman CZE078318CDC Republica Bar Karlovy Vary3331 350
Pacourek Karel CZE075939BDC Republica Bar Karlovy Vary
41.Doleček Lukáš CZE072333DŠipkaři Oloví3331 350
Doleček Marek CZE054858DŠipkaři Oloví
43.Chymčák Petr 2007CZE074822BDC Žíla Chodov1111 300
Chymčák Petr 1976CZE074767BDC Žíla Chodov
43.Černý Vlastimil CZE041448Oloví1111 300
Suk Milan CZE018790BŠK Úlet Pšov
43.Rustler Tomáš CZE070716ADC Žíla Chodov2221 300
Fojtík Václav CZE060307ADC Žíla Chodov
43.Daniš Dominik CZE079062DC Žíla Chodov4441 300
Daniš Zdeněk CZE062906DTOY Tym Hala Rotava
47.Wild Petr CZE079061Kynšperk3331 250
Fara Radek CZE079059Kynšperk
48.Krejčí Ondřej CZE068117AVendetta Nová Role2221 200
Waldman Rudolf CZE055461DVendetta Nová Role
48.Hanák Patrik 2010CZE068268DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov12331 200
Hanák Patrik 1987CZE061501CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
48.Mikleš Lukáš CZE075154Kynšperk2221 200
Lippert Lukáš CZE041509Sokolov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 15.4.2024 23:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 15.4.2024 23:38:34
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement