Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/254)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Karlovarska 2024 - dvojice muži

Krajské žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 254 | Turnajů: 39

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary3691110 000
Buberle Jan CZE047152ADC Gepardi Karlovy Vary
2.Frei Kamil CZE076487CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov369169 900
Fiala Miroslav CZE062353AFedor Sokolov
3.Fridrich Vladan CZE015650AOlympia Tábor32559 500
Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
4.Imrich Martin CZE066541AFedor Sokolov34778 900
Klemera Petr CZE031296ADC Žíla Chodov
5.Beránek Petr CZE026863BSea Bowling Medáci Karlovy Vary268147 000
Trubač Ladislav CZE063754BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
6.Dvorský Bronislav CZE029180ADC Rybičky Chodov34776 000
Gibiec Karel CZE063589ADC Žíla Chodov
7.Sienko Milan 1961CZE001656ADC Žíla Chodov23555 050
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
8.Fuchs Pavel CZE015611ADC Žíla Chodov23554 950
Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov
9.Jíra Ladislav CZE051264ADC Gepardi Karlovy Vary33664 350
Balouš Zdeněk CZE047147ADC Gepardi Karlovy Vary
10.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor2224 200
Koky Filip CZE020493ADC Žíla Chodov
11.Laskovský Pavel CZE066572CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov15664 150
Sommer Karel CZE066568DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
12.Ševčík Leoš CZE007889ADalovice23553 950
Pospíchal Tomáš CZE000538Karlovy Vary
13.Mäsár Milan CZE053064BDC Republica Bar Karlovy Vary6663 900
Počta Tomáš CZE039745DLvi Karlovy Vary
14.Krejčí Pavel CZE001218ABlack Panthers Luna M. Lázně2223 800
Ulrych Jindřich CZE000540ATachov Tankovna Rubín
14.Fiala Petr 1969CZE030729ALožisková mafie Pšov2223 800
Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov
16.Kuchta Pavel CZE068945CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov14553 600
Reitmeier Tomáš CZE031384CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
17.Rustler Tomáš CZE070716ADC Žíla Chodov14553 500
Bubla Jan CZE061249ANikola Kraslice
18.Kuruc Ondřej CZE010023AHradn( Pani Loket13443 050
Topinka Vladimír CZE068118AHradn( Pani Loket
19.Tupý Petr CZE077520DŠipkaři Oloví12333 000
Gažák Miroslav CZE054854DŠipkaři Oloví
20.Pálko Jan CZE008212AHradn( Pani Loket12332 900
Topinka Vladimír CZE068118AHradn( Pani Loket
21.Gerstner Robert CZE004733ALvi Karlovy Vary12332 700
Ševčík Leoš CZE007889ADalovice
22.Duna Roman CZE049637ANikola Kraslice2222 600
Pliskva Jaroslav CZE037797BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
23.Chmelař Jaroslav CZE001742Kraslice 4442 400
Dobeš Martin CZE012033BNikola Kraslice
23.Volek Tomáš CZE074462CDC Republica Bar Karlovy Vary6662 400
Vondráček Zbyněk CZE042182BŠK Drahomíra K.Vary
25.Daniš Zdeněk CZE062906DTOY Tym Hala Rotava13442 350
Kiss Jiří CZE059720BDC Žíla Chodov
26.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor1112 300
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
26.Grman Karel CZE057192AOtovice4442 300
Biernat Josef CZE019484ADC Žíla Chodov
26.Bartoš Vladimír CZE071948Karlovy Vary6682 300
Kocour Josef CZE001057Karlovy Vary
29.Sommer Miroslav CZE067303DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov13442 250
Laskovský Pavel CZE066572CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
29.Doleček Lukáš CZE072333DŠipkaři Oloví13442 250
Doleček Marek CZE054858DŠipkaři Oloví
29.Krejsa Michal CZE073766Karlovy Vary5552 250
Váňa Pavel CZE071334DU Holanky Jáchymov
32.Balát Jan CZE061795DVendetta Nová Role2222 200
Zazvonil Stanislav CZE038592BDC Paštiky St.Chodovská
32.Biernat Josef CZE019484ADC Žíla Chodov4442 200
Ševčík Leoš CZE007889ADalovice
34.Šťastný Roman CZE078318CDC Republica Bar Karlovy Vary5552 150
Pacourek Karel CZE075939BDC Republica Bar Karlovy Vary
35.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov1112 100
Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov
35.Daniš Dominik CZE079062DC Žíla Chodov14552 100
Strouhal Martin CZE019708DC Žíla Chodov
37.Stariat Jan CZE049249Kraslice2222 000
Neudert Jakub CZE044366Loket
38.Bubla Jan CZE061249ANikola Kraslice11221 950
Fojtík Václav CZE060307ADC Žíla Chodov
39.Hanák Patrik 2010CZE068268DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov22441 900
Hanák Patrik 1987CZE061501CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
40.Pokorný Lubomír CZE069974CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov3331 850
Hamouz Robert CZE066571CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
41.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov12331 800
Beseda Petr CZE072272BOggy a Škodíci Ostrov
41.Wild Petr CZE079061Kynšperk4441 800
Fara Radek CZE079059Kynšperk
43.Beka Jiří CZE073943CDC Republica Bar Karlovy Vary5551 750
Cínek Jiří CZE005280CDC Republica Bar Karlovy Vary
44.Topinka Vladimír CZE068118AHradn( Pani Loket2221 700
Laskovský Pavel CZE066572CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
44.Chymčák Petr 2007CZE074822BDC Žíla Chodov2221 700
Rustler Tomáš CZE070716ADC Žíla Chodov
46.Fiala Petr 1993CZE070803AFedor Sokolov11221 650
Trbušek Jan CZE032100AFedor Sokolov
46.Pliskva Jaroslav CZE037797BSea Bowling Medáci Karlovy Vary11221 650
Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov
46.Rau Petr CZE050296ANikola Kraslice3331 650
Kantor Jaroslav CZE009375ANikola Kraslice
49.Bock Petr CZE015633BNikola Kraslice3331 550
Lambert Jan CZE050139BNikola Kraslice
49.Krudenc Pavel CZE005918DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov3331 550
Fiala Jiří CZE069854AOggy a Škodíci Ostrov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.5.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.5.2024 16:18:40
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement