Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/254)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Karlovarska 2024 - dvojice muži

Krajské žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 254 | Turnajů: 38

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary3691110 000
Buberle Jan CZE047152ADC Gepardi Karlovy Vary
2.Frei Kamil CZE076487CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov369169 900
Fiala Miroslav CZE062353AFedor Sokolov
5.Beránek Petr CZE026863BSea Bowling Medáci Karlovy Vary268136 800
Trubač Ladislav CZE063754BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
25.Bartoš Vladimír CZE071948Karlovy Vary6672 300
Kocour Josef CZE001057Karlovy Vary
11.Laskovský Pavel CZE066572CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov15664 150
Sommer Karel CZE066568DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
17.Mäsár Milan CZE053064BDC Republica Bar Karlovy Vary5553 250
Počta Tomáš CZE039745DLvi Karlovy Vary
28.Krejsa Michal CZE073766Karlovy Vary5552 250
Váňa Pavel CZE071334DU Holanky Jáchymov
39.Volek Tomáš CZE074462CDC Republica Bar Karlovy Vary5551 850
Vondráček Zbyněk CZE042182BŠK Drahomíra K.Vary
48.Daniš Dominik CZE079062DC Žíla Chodov5551 550
Daniš Zdeněk CZE062906DTOY Tym Hala Rotava
4.Imrich Martin CZE066541AFedor Sokolov34778 900
Klemera Petr CZE031296ADC Žíla Chodov
6.Dvorský Bronislav CZE029180ADC Rybičky Chodov34776 000
Gibiec Karel CZE063589ADC Žíla Chodov
15.Kuchta Pavel CZE068945CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov14553 600
Reitmeier Tomáš CZE031384CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
16.Rustler Tomáš CZE070716ADC Žíla Chodov14553 500
Bubla Jan CZE061249ANikola Kraslice
23.Chmelař Jaroslav CZE001742Kraslice 4442 400
Dobeš Martin CZE012033BNikola Kraslice
25.Grman Karel CZE057192AOtovice4442 300
Biernat Josef CZE019484ADC Žíla Chodov
31.Biernat Josef CZE019484ADC Žíla Chodov4442 200
Ševčík Leoš CZE007889ADalovice
33.Daniš Dominik CZE079062DC Žíla Chodov14552 100
Strouhal Martin CZE019708DC Žíla Chodov
37.Šťastný Roman CZE078318CDC Republica Bar Karlovy Vary4441 900
Pacourek Karel CZE075939BDC Republica Bar Karlovy Vary
41.Wild Petr CZE079061Kynšperk4441 800
Fara Radek CZE079059Kynšperk
56.Beka Jiří CZE073943CDC Republica Bar Karlovy Vary4441 300
Cínek Jiří CZE005280CDC Republica Bar Karlovy Vary
7.Sienko Milan 1961CZE001656ADC Žíla Chodov23555 050
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
8.Fuchs Pavel CZE015611ADC Žíla Chodov23554 950
Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov
9.Jíra Ladislav CZE051264ADC Gepardi Karlovy Vary33664 350
Balouš Zdeněk CZE047147ADC Gepardi Karlovy Vary
12.Ševčík Leoš CZE007889ADalovice23553 950
Pospíchal Tomáš CZE000538Karlovy Vary
18.Kuruc Ondřej CZE010023AHradn( Pani Loket13443 050
Topinka Vladimír CZE068118AHradn( Pani Loket
24.Daniš Zdeněk CZE062906DTOY Tym Hala Rotava13442 350
Kiss Jiří CZE059720BDC Žíla Chodov
28.Sommer Miroslav CZE067303DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov13442 250
Laskovský Pavel CZE066572CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
28.Doleček Lukáš CZE072333DŠipkaři Oloví13442 250
Doleček Marek CZE054858DŠipkaři Oloví
39.Pokorný Lubomír CZE069974CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov3331 850
Hamouz Robert CZE066571CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
45.Rau Petr CZE050296ANikola Kraslice3331 650
Kantor Jaroslav CZE009375ANikola Kraslice
48.Bock Petr CZE015633BNikola Kraslice3331 550
Lambert Jan CZE050139BNikola Kraslice
48.Krudenc Pavel CZE005918DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov3331 550
Fiala Jiří CZE069854AOggy a Škodíci Ostrov
55.Javorský Jiří CZE010752CDC Žíla Chodov3331 350
Javorský Alex CZE075196CDC Žíla Chodov
62.Sirůček Jakub CZE078559Habartov3331 150
Zapf Tomáš CZE068783DLion Habartov
72.Ulaga Milan CZE074902DOggy a Škodíci Ostrov3331 050
Beseda Petr CZE072272BOggy a Škodíci Ostrov
3.Fridrich Vladan CZE015650AOlympia Tábor32559 500
Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
19.Tupý Petr CZE077520DŠipkaři Oloví12333 000
Gažák Miroslav CZE054854DŠipkaři Oloví
20.Pálko Jan CZE008212AHradn( Pani Loket12332 900
Topinka Vladimír CZE068118AHradn( Pani Loket
21.Gerstner Robert CZE004733ALvi Karlovy Vary12332 700
Ševčík Leoš CZE007889ADalovice
37.Hanák Patrik 2010CZE068268DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov22441 900
Hanák Patrik 1987CZE061501CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
41.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov12331 800
Beseda Petr CZE072272BOggy a Škodíci Ostrov
43.Topinka Vladimír CZE068118AHradn( Pani Loket2221 700
Laskovský Pavel CZE066572CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
43.Chymčák Petr 2007CZE074822BDC Žíla Chodov2221 700
Rustler Tomáš CZE070716ADC Žíla Chodov
51.Bartl Petr CZE073124DSokolov12331 500
Čech Jakub CZE073123CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
53.Bock Marek CZE078596BNikola Kraslice2221 400
Brandtl Petr CZE046087BNikola Kraslice
53.Maršík Josef CZE049674ADC Žíla Chodov2221 400
Cenek Zbyněk CZE031299BDC Žíla Chodov
56.Rustler Tomáš CZE070716ADC Žíla Chodov2221 300
Fojtík Václav CZE060307ADC Žíla Chodov
60.Mikleš Lukáš CZE075154Kynšperk2221 200
Lippert Lukáš CZE041509Sokolov
64.Pravda Vladimír CZE061796BSea Bowling Medáci Karlovy Vary2221 100
Holub Miroslav CZE064756BŠK Drahomíra K.Vary
77.Herčík Roman CZE078251Kraslice222900
Obruča Jaroslav CZE071038ANikola Kraslice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.5.2024 20:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.5.2024 20:18:17
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement