Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/469)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Karlovarska 2024 - MUŽI abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 469 | Turnajů: 212

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov212142318 700
2.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor212142318 300
3.Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov212142015 700
4.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor212141615 600
5.Gibiec Karel CZE063589ADC Žíla Chodov212144615 400
6.Fiala Miroslav CZE062353AFedor Sokolov212144815 100
6.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary212142115 100
8.Trubač Ladislav CZE063754BSea Bowling Medáci Karlovy Vary212142814 700
9.Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov212143113 800
10.Jíra Ladislav CZE051264ADC Gepardi Karlovy Vary212142413 600
11.Rustler Tomáš CZE070716ADC Žíla Chodov112132913 200
12.Krudenc Pavel CZE005918DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov212142413 100
12.Ševčík Leoš CZE007889ADalovice212143513 100
14.Laskovský Pavel CZE066572CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov212145112 900
15.Dvorský Bronislav CZE029180ADC Rybičky Chodov212145012 500
16.Frei Kamil CZE076487CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov212144712 100
17.Zazvonil Stanislav CZE038592BDC Paštiky St.Chodovská212142111 900
17.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov28101011 900
19.Kuruc Ondřej CZE010023AHradn( Pani Loket110111111 400
20.Sommer Karel CZE066568DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov212142611 300
21.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov212143211 100
22.Štěpánek Zdeněk CZE047180DDC Švihaci Jáchymov12121710 800
22.Chymčák Petr 1976CZE074767BDC Žíla Chodov112131410 800
24.Topinka Vladimír CZE068118AHradn( Pani Loket112133310 600
25.Fojtík Václav CZE060307ADC Žíla Chodov12121410 500
26.Loučim René CZE038671AOggy a Škodíci Ostrov12122210 200
27.Počta Tomáš CZE039745DLvi Karlovy Vary112134110 100
27.Bubla Jan CZE061249ANikola Kraslice212142710 100
29.Machota Jiří CZE017550BDC Alex Sokolov1212199 700
30.Benedikt Milan CZE071338DDC Žíla Chodov1212309 600
31.Reitmeier Tomáš CZE031384CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov11213329 400
31.Eis Jakub CZE069971AOggy a Škodíci Ostrov11213239 400
31.Vetchý Tomáš CZE019403ABoční Vítr Lomnice1212189 400
34.Spruzsanský Tomáš CZE008245BOggy a Škodíci Ostrov1212129 300
35.Urban Luděk CZE066095CDC Žíla Chodov11213179 200
36.Buberle Jan CZE047152ADC Gepardi Karlovy Vary17888 950
37.Bartoš Ladislav CZE046136AFedor Sokolov21214368 900
37.Stariat Jan CZE049249Kraslice21214158 900
39.Koldinský David CZE075189Cheb11213218 800
40.Grman Karel CZE057192AOtovice1212148 700
41.Cenek Zbyněk CZE031299BDC Žíla Chodov11213188 600
42.Trbušek Jan CZE032100AFedor Sokolov1910108 550
43.Frélich Jiří CZE016835BDC Žíla Chodov1212238 500
43.Ulaga Milan CZE074902DOggy a Škodíci Ostrov21214438 500
43.Hochmann František CZE039717AOggy a Škodíci Ostrov11213168 500
46.Redeker David CZE070435AHradn( Pani Loket11213178 400
47.Zelenka Michal CZE039807AOggy a Škodíci Ostrov1212208 300
48.Brandtl Petr CZE046087BNikola Kraslice11213148 200
48.Kuchta Pavel CZE068945CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov11213148 200
50.Bodnarik Jiří CZE010461BNikola Kraslice11213138 100
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 17.4.2024 23:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 17.4.2024 23:39:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement