Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/104)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Karlovarska 2024 - ŽENY abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 104 | Turnajů: 187

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice212142512 400
2.Peterková Petra CZE046923ALvi Karlovy Vary212143910 600
3.Polomová Veronika CZE037440BBobři Dasnice212141910 100
4.Redlová Martina CZE000535CVeselý Obušky Cheb21214249 400
5.Hrbková Michaela CZE063510CVeselý Obušky Cheb21214158 500
6.Csemerová Romana CZE074821DC Žíla Chodov21214287 800
7.Ledvinová Pavla CZE030107Racek B52 Karlovy Vary21214167 000
8.Dvorská Klára CZE039296ADC Žíla Chodov21214496 800
8.Benediktová Tatiana CZE071418DDC Žíla Chodov1212306 800
10.Hanáková Adéla CZE068941DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov11213366 600
10.Hlavová Stanislava CZE061429CSokolov21214156 600
12.Srnková Jana CZE064562CVeselý Obušky Cheb1212216 300
13.Ledvinová Petra CZE031843Racek B52 Karlovy Vary21012125 900
14.Sieglová Lucie CZE070296DLvi Karlovy Vary11213245 800
15.Bublová Veronika CZE074406DVendetta Nová Role11213285 700
16.Pliskvová Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary24665 400
17.Hanáková Petra CZE070469Karlovy Vary1212145 000
17.Midrlová Michaela CZE074304Karlovy Vary1212155 000
19.Klinerová Martina CZE061492Rotava1212154 800
19.Novotná Žaneta CZE052058CVendetta Nová Role1212144 800
21.Prajková Sabina CZE068481CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov1212144 400
22.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary21334 350
23.Esková Miroslava CZE060233DOggy a Škodíci Ostrov11213154 100
24.Vetenglová Martina CZE068214CNikola Kraslice1212153 900
25.Trpková Gabriela CZE075590Cheb1212153 800
25.Chalupová Petra CZE033692ADC Texas Cheb2223 800
27.Besperátová Marie CZE066639Ostrov1010103 600
28.Hamouzová Kateřina CZE075193Kraslice18993 400
29.Bauerová Jiřina CZE025806Racek B52 Karlovy Vary22443 300
29.Mäsár Bílská Nikola CZE070299CDC Republica Bar Karlovy Vary1010103 300
31.Pumrová Michaela CZE036272ADC Žíla Chodov14553 200
32.Petrželková Marta CZE008695DC Žíla Chodov1010103 100
32.Krausová Helena CZE071735Sokolov8883 100
34.Křivková Lenka CZE053767Lomnice1010103 000
35.Podzimková Michaela CZE039805Karlovy Vary7772 950
36.Šebková Klára CZE063397DU Holanky Jáchymov9992 750
37.Stratilová Magdalena CZE002953Karlovy Vary 5552 550
38.Klepsa Lucie CZE069080Krásno6662 300
38.Jírová Kateřina CZE054899DDC Republica Bar Karlovy Vary6662 300
40.Chrastkova Nikola CZE074768Stare sedlo15662 250
40.Slovjáková Kamila CZE076520DRakev Sokolov21332 250
42.Ježková Iveta CZE064371BDC Alex Sokolov6661 900
43.Laversová Nikola CZE074654DDC Čechie Dalovice-Podmosťáci6661 600
44.Bublová Vladislava CZE054463Rotava5551 450
44.Heroldová Petra CZE059554Karlovy Vary3331 450
46.Gazarková Terezie CZE070464Velichov4441 400
47.Plzáková Andrea CZE052099DRakev Sokolov21331 350
48.Doleželová Monika CZE067615DDC Žíla Chodov4441 300
49.Dušková Zdeňka CZE061746DDC Albi Jáchymov4441 200
50.Čermáková Daniela CZE070317DDC Přístav Sokolov3331 150
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 15.4.2024 23:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 15.4.2024 23:56:37
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement