Rozpis ligových utkání
UŠO > Karlovarský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
EXTRALIGA UŠO Karlovarsko
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.So2.9.2023Boční vítr Lomnice1:17Fedorheads A SokolovSokolov Fedor, Sokolov 
17:00Polák Jiří7:35Trbušek Jan
1.So2.9.2023Tipáč Nejdek6:12Vokurky XXL M.LázněNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
18:00Hošek Pavel16:28Hojda Michal
1.Ne3.9.2023Hradní páni Loket12:6Nikola A KrasliceLoket U Gardnera, Loket 
14:00Kuruc Ondřej27:17Trnka Jiří
1.Ne3.9.2023Žíla Chodov D7:11Žíla Chodov AChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
16:30Fojtík Václav17:25Steidl František
1.8.9.2023DC Gepardi Karlovy Vary13:5Kolečko Škodíci B OstrovK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová 
18:00Buberle Jan30:13Fiala Jiří
2.So16.9.2023Nikola A Kraslice13:5Tipáč NejdekKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Rau Petr30:14Hošek Pavel
2.So16.9.2023Fedorheads A Sokolov11:7DC Gepardi Karlovy VarySokolov Fedor, Sokolov 
14:00Trbušek Jan28:18Buberle Jan
2.So16.9.2023Žíla Chodov A14:4Vokurky XXL M.LázněChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
17:00Steidl František31:14Hojda Michal
2.So16.9.2023Kolečko Škodíci B Ostrov6:12Hradní páni LoketOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
18:00Fiala Jiří16:27Kuruc Ondřej
2.Ne17.9.2023Žíla Chodov D13:5Boční vítr LomniceChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
16:30Fojtík Václav28:13Polák Jiří
3.29.9.2023DC Gepardi Karlovy Vary8:10Žíla Chodov DK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová 
18:00Buberle Jan21:22Fojtík Václav
3.So30.9.2023Boční vítr Lomnice4:14Žíla Chodov ASokolov Fedor, Sokolov 
17:00Polák Jiří11:31Poživil František
3.So30.9.2023Tipáč Nejdek8:10Kolečko Škodíci B OstrovNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
18:00Hošek Pavel18:25Hochmann František
3.Ne1.10.2023Hradní páni Loket6:12Fedorheads A SokolovLoket U Gardnera, Loket 
14:00Kuruc Ondřej17:27Trbušek Jan
3.Ne1.10.2023Vokurky XXL M.Lázně13:5Nikola A KrasliceMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:00Hojda Michal29:15Rau Petr
4.6.10.2023DC Gepardi Karlovy Vary13:5Boční vítr LomniceK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová 
18:00Buberle Jan29:14Polák Jiří
4.So7.10.2023Fedorheads A Sokolov15:3Tipáč NejdekSokolov Fedor, Sokolov 
14:00Trbušek Jan33:8Hošek Pavel
4.So7.10.2023Žíla Chodov A13:5Nikola A KrasliceChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
17:00Steidl František28:13Trnka Jiří
4.So7.10.2023Kolečko Škodíci B Ostrov10:8Vokurky XXL M.LázněOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
18:00Fiala Jiří24:24Malinovský Jiří
4.Ne8.10.2023Žíla Chodov D11:7Hradní páni LoketChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
16:30Fojtík Václav25:19Kuruc Ondřej
5.So14.10.2023Nikola A Kraslice7:11Kolečko Škodíci B OstrovKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Rau Petr20:23Hochmann František
5.So14.10.2023Žíla Chodov A13:5DC Gepardi Karlovy VaryChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
17:00Steidl František27:15Buberle Jan
5.So14.10.2023Boční vítr Lomnice5:13Hradní páni LoketSokolov Fedor, Sokolov 
17:00Polák Jiří13:29Kuruc Ondřej
5.So14.10.2023Tipáč Nejdek8:10Žíla Chodov DNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
18:00Hošek Pavel21:23Eliáš Jan
5.Ne15.10.2023Vokurky XXL M.Lázně7:11Fedorheads A SokolovMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:00Hojda Michal22:26Trbušek Jan
6.27.10.2023DC Gepardi Karlovy Vary10:8Hradní páni LoketK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová 
18:00Buberle Jan22:20Kuruc Ondřej
6.So28.10.2023Fedorheads A Sokolov10:8Nikola A KrasliceSokolov Fedor, Sokolov 
14:00Trbušek Jan24:22Králič Milan
6.So28.10.2023Tipáč Nejdek8:10Boční vítr LomniceNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
18:00Hošek Pavel21:26Polák Jiří
6.So28.10.2023Kolečko Škodíci B Ostrov4:14Žíla Chodov AOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
18:00Fiala Jiří12:31Steidl František
6.Ne29.10.2023Žíla Chodov D10:8Vokurky XXL M.LázněChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
16:30Fojtík Václav26:19Malinovský Jiří
7.So11.11.2023Nikola A Kraslice10:9Žíla Chodov DKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Rau Petr23:25Fojtík Václav
7.So11.11.2023Boční vítr Lomnice4:14Vokurky XXL M.LázněSokolov Fedor, Sokolov 
17:00Polák Jiří13:30Malinovský Jiří
7.So11.11.2023Kolečko Škodíci B Ostrov5:13Fedorheads A SokolovOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
18:00Fiala Jiří14:29Trbušek Jan
7.Ne12.11.2023Hradní páni Loket3:15Žíla Chodov ALoket U Gardnera, Loket 
14:00Kuruc Ondřej11:32Poživil František
8.17.11.2023DC Gepardi Karlovy Vary8:10Vokurky XXL M.LázněK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová 
18:00Buberle Jan22:25Malinovský Jiří
8.So18.11.2023Boční vítr Lomnice5:13Nikola A KrasliceSokolov Fedor, Sokolov 
17:00Polák Jiří16:29Rau Petr
8.So18.11.2023Žíla Chodov A12:6Fedorheads A SokolovChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
17:00Steidl František26:16Trbušek Jan
8.Ne19.11.2023Hradní páni Loket14:4Tipáč NejdekLoket U Gardnera, Loket 
14:00Kuruc Ondřej29:12Jílek Karel
8.Ne19.11.2023Žíla Chodov D10:8Kolečko Škodíci B OstrovChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
16:30Fojtík Václav26:18Fiala Jiří
9.So25.11.2023Nikola A Kraslice8:10DC Gepardi Karlovy VaryKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Rau Petr23:22Buberle Jan
9.So25.11.2023Fedorheads A Sokolov10:8Žíla Chodov DSokolov Fedor, Sokolov 
14:00Trbušek Jan25:19Fojtík Václav
9.So25.11.2023Tipáč Nejdek5:13Žíla Chodov ANejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
18:00Hošek Pavel15:30Steidl František
9.So25.11.2023Kolečko Škodíci B Ostrov9:10Boční vítr LomniceOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
18:00Fiala Jiří22:22Polák Jiří
9.Ne26.11.2023Vokurky XXL M.Lázně8:10Hradní páni LoketMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:00Hojda Michal18:26Kuruc Ondřej
7.So2.12.2023Tipáč Nejdek5:13DC Gepardi Karlovy VaryNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
18:00Hošek Pavel16:30Buberle Jan
10.So3.2.2024Nikola A Kraslice13:5Hradní páni LoketKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Rau Petr28:19Kuruc Ondřej
10.So3.2.2024Fedorheads A Sokolov16:2Boční vítr LomniceSokolov Fedor, Sokolov 
14:00Trbušek Jan33:12Polák Jiří
10.So3.2.2024Žíla Chodov A10:8Žíla Chodov DChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
17:00Steidl František24:19Fojtík Václav
10.So3.2.2024Kolečko Škodíci B Ostrov8:10DC Gepardi Karlovy VaryOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
18:00Fiala Jiří19:23Buberle Jan
10.Ne4.2.2024Vokurky XXL M.Lázně12:6Tipáč NejdekMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:00Malinovský Jiří30:19Hošek Pavel
11.So10.2.2024Boční vítr Lomnice4:14Žíla Chodov DSokolov Fedor, Sokolov 
17:00Polák Jiří12:29Fojtík Václav
11.So10.2.2024Tipáč Nejdek5:13Nikola A KrasliceNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
18:00Hošek Pavel16:27Rau Petr
11.Ne11.2.2024Hradní páni Loket11:7Kolečko Škodíci B OstrovLoket U Gardnera, Loket 
14:00Kuruc Ondřej25:19Fiala Jiří
11.Ne11.2.2024Vokurky XXL M.Lázně5:13Žíla Chodov AMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:00Malinovský Jiří16:29Steidl František
12.Ne11.2.2024Žíla Chodov D11:7DC Gepardi Karlovy VaryChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
16:30Fojtík Václav26:16Buberle Jan
11.16.2.2024DC Gepardi Karlovy Vary7:11Fedorheads A SokolovK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová 
18:00Buberle Jan21:24Trbušek Jan
12.So24.2.2024Nikola A Kraslice11:7Vokurky XXL M.LázněKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Rau Petr25:18Andresik Radek
12.So24.2.2024Fedorheads A Sokolov16:2Hradní páni LoketSokolov Fedor, Sokolov 
14:00Fiala Petr33:10Kuruc Ondřej
12.So24.2.2024Žíla Chodov A11:7Boční vítr LomniceChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
17:00Steidl František27:16Polák Jiří
12.So24.2.2024Kolečko Škodíci B Ostrov4:14Tipáč NejdekOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
18:00Fiala Jiří10:29Hošek Pavel
13.So2.3.2024Nikola A Kraslice5:13Žíla Chodov AKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Rau Petr15:29Steidl František
13.So2.3.2024Boční vítr Lomnice10:8DC Gepardi Karlovy VarySokolov Fedor, Sokolov 
17:00Polák Jiří23:21Buberle Jan
13.So2.3.2024Tipáč Nejdek3:15Fedorheads A SokolovNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
18:00Hošek Pavel10:32Fiala Petr
13.Ne3.3.2024Hradní páni Loket6:12Žíla Chodov DLoket U Gardnera, Loket 
14:00Kuruc Ondřej17:28Fojtík Václav
13.Ne3.3.2024Vokurky XXL M.Lázně10:8Kolečko Škodíci B OstrovMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:00Andresik Radek24:18Fiala Jiří
14.8.3.2024DC Gepardi Karlovy Vary10:9Žíla Chodov AK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová 
18:00Buberle Jan22:26Steidl František
14.So9.3.2024Fedorheads A Sokolov12:6Vokurky XXL M.LázněSokolov Fedor, Sokolov 
14:00Trbušek Jan26:15Malinovský Jiří
14.So9.3.2024Kolečko Škodíci B Ostrov5:13Nikola A KrasliceOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
18:00Hochmann František17:29Horská Lenka
14.Ne10.3.2024Hradní páni Loket14:4Boční vítr LomniceLoket U Gardnera, Loket 
14:00Pálko Jan31:15Polák Jiří
14.Ne10.3.2024Žíla Chodov D15:3Tipáč NejdekChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
16:30Fojtík Václav32:14Zika Pavel
15.So16.3.2024Boční vítr Lomnice10:9Tipáč NejdekSokolov Fedor, Sokolov 
17:00Polák Jiří25:21Zika Pavel
15.So16.3.2024Žíla Chodov A14:4Kolečko Škodíci B OstrovChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
17:00Steidl František32:12Zelenka Michal
15.Ne17.3.2024Hradní páni Loket11:7DC Gepardi Karlovy VaryLoket U Gardnera, Loket 
14:00Kuruc Ondřej26:16Buberle Jan
15.Ne17.3.2024Vokurky XXL M.Lázně10:8Žíla Chodov DMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:00Malinovský Jiří24:21Fojtík Václav
15.Ne17.3.2024Nikola A Kraslice7:11Fedorheads A SokolovKraslice Nikola, Kraslice 
15:00Rau Petr19:25Trnka Jiří
16.5.4.2024DC Gepardi Karlovy Vary10:8Tipáč NejdekK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová 
18:00Buberle Jan25:22Hošek Pavel
16.So6.4.2024Fedorheads A Sokolov17:1Kolečko Škodíci B OstrovSokolov Fedor, Sokolov 
14:00Trbušek Jan35:8Fiala Jiří
16.Ne7.4.2024Žíla Chodov A15:3Hradní páni LoketChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
13:00Steidl František32:9Kuruc Ondřej
16.Ne7.4.2024Vokurky XXL M.Lázně12:6Boční vítr LomniceMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:00Hojda Michal27:19Polák Jiří
16.Ne7.4.2024Žíla Chodov D11:7Nikola A KrasliceChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
16:30Fojtík Václav26:21Rau Petr
17.So13.4.2024Nikola A Kraslice15:3Boční vítr LomniceKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Rau Petr32:11Polák Jiří
17.So13.4.2024Fedorheads A Sokolov8:10Žíla Chodov ASokolov Fedor, Sokolov 
14:00Trbušek Jan21:25Steidl František
17.So13.4.2024Kolečko Škodíci B Ostrov8:10Žíla Chodov DOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
18:00Fiala Jiří23:23Fojtík Václav
17.So13.4.2024Tipáč Nejdek4:14Hradní páni LoketNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
18:00Hošek Pavel15:28Kuruc Ondřej
17.Ne14.4.2024Vokurky XXL M.Lázně4:14DC Gepardi Karlovy VaryMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:00Hojda Michal12:30Balouš Zdeněk
18.26.4.2024DC Gepardi Karlovy VaryNikola A KrasliceK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová
18:00
18.So27.4.2024Žíla Chodov ATipáč NejdekChodov - Club Bar U Žíly, Chodov
17:00
18.So27.4.2024Boční vítr LomniceKolečko Škodíci B OstrovSokolov Fedor, Sokolov
17:00
18.Ne28.4.2024Hradní páni LoketVokurky XXL M.LázněLoket U Gardnera, Loket
14:00
18.Ne28.4.2024Žíla Chodov DFedorheads A SokolovChodov - Club Bar U Žíly, Chodov
16:30

1. A LIGA UŠO Karlovarsko
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.1.9.2023Bacardi A K.Vary8:10Panteři Maršovy Chody AK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary 
18:00Krása Roman19:21Oktábec Petr
1.So2.9.2023DC Alex Sokolov12:6Bobři DasniceSokolov Alex, Sokolov 
13:00Ježková Iveta26:15Altšmíd Petr
1.So2.9.2023Drápalíci s.r.o. Planá6:12Straky z Dyleně M.L.Mariánské Lázně Lucky Joker, Mariánské Lázně 
14:00Krupička Miroslav19:26Businská Lenka
1.So2.9.2023Paštiky Stará Chodovská A8:10Žíla Chodov BStará Chodovská U JOKYHO, Chodov 
15:00Ježek Michal19:21Šimůnek Milan
1.So9.9.2023Drahomíra Karlovy Vary10:9Žíla Chodov CK. Vary Pivnice Drahomíra, Karlovy Vary 
17:00Černý Lubomír22:23Urys František
2.So16.9.2023DC Alex Sokolov12:6Drápalíci s.r.o. PlanáSokolov Alex, Sokolov 
13:00Ježková Iveta28:17Krupička Miroslav
2.So16.9.2023Straky z Dyleně M.L.12:6Panteři Maršovy Chody AMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:30Businská Lenka26:18Oktábec Petr
2.So16.9.2023Drahomíra Karlovy Vary8:10Bacardi A K.VaryK. Vary Pivnice Drahomíra, Karlovy Vary 
17:00Sasák Tomáš22:23Krása Roman
2.Ne17.9.2023Žíla Chodov B10:8Žíla Chodov CChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
13:30Šimůnek Milan24:20Urys František
2.So23.9.2023Bobři Dasnice10:8Paštiky Stará Chodovská ADasnice U Bobra, Dasnice 
13:00Altšmíd Petr26:22Ježek Michal
3.29.9.2023Žíla Chodov C11:7Paštiky Stará Chodovská AChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
18:00Frélich Jiří23:19Ježek Michal
3.29.9.2023Bacardi A K.Vary6:12Žíla Chodov BK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary 
18:00Krása Roman17:28Šimůnek Milan
3.So30.9.2023Drápalíci s.r.o. Planá15:3Bobři DasniceMariánské Lázně Lucky Joker, Mariánské Lázně 
14:00Krupička Miroslav30:12Altšmíd Petr
3.So30.9.2023Panteři Maršovy Chody A10:9DC Alex SokolovMaršovy Chody Na Hřišti, Maršovy Chody 
16:00Oktábec Petr24:22Ježková Iveta
3.So30.9.2023Drahomíra Karlovy Vary7:11Straky z Dyleně M.L.K. Vary Pivnice Drahomíra, Karlovy Vary 
17:30Černý Lubomír17:25Šír Pavel
4.So7.10.2023Bobři Dasnice10:8Žíla Chodov CDasnice U Bobra, Dasnice 
13:00Altšmíd Petr22:18Urys František
4.So7.10.2023DC Alex Sokolov10:9Drahomíra Karlovy VarySokolov Alex, Sokolov 
13:00Ježková Iveta24:24Černý Lubomír
4.So7.10.2023Drápalíci s.r.o. Planá11:7Panteři Maršovy Chody AMariánské Lázně Lucky Joker, Mariánské Lázně 
14:00Krupička Miroslav26:21Oktábec Petr
4.So7.10.2023Paštiky Stará Chodovská A2:16Bacardi A K.VaryStará Chodovská U JOKYHO, Chodov 
15:00Ježek Michal9:34Krása Roman
4.Ne8.10.2023Žíla Chodov B10:8Straky z Dyleně M.L.Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
13:30Šimůnek Milan23:21Businská Lenka
5.So14.10.2023Straky z Dyleně M.L.11:7Paštiky Stará Chodovská AMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:30Businská Lenka27:18Ježek Michal
5.So14.10.2023Panteři Maršovy Chody A9:10Bobři DasniceMaršovy Chody Na Hřišti, Maršovy Chody 
16:00Oktábec Petr21:24Altšmíd Petr
5.So14.10.2023Drahomíra Karlovy Vary10:8Drápalíci s.r.o. PlanáK. Vary Pivnice Drahomíra, Karlovy Vary 
17:00Černý Lubomír25:20Krupička Miroslav
5.Ne15.10.2023Žíla Chodov B11:7DC Alex SokolovChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
13:30Šimůnek Milan25:18Ježková Iveta
5.Ne22.10.2023Žíla Chodov C7:11Bacardi A K.VaryChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
14:00Urys František17:25Krása Roman
6.27.10.2023Bacardi A K.Vary15:3Bobři DasniceK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary 
18:00Krása Roman32:14Altšmíd Petr
6.So28.10.2023DC Alex Sokolov15:3Paštiky Stará Chodovská ASokolov Alex, Sokolov 
13:00Ježková Iveta32:8Ježek Michal
6.So28.10.2023Drápalíci s.r.o. Planá10:8Žíla Chodov BMariánské Lázně Lucky Joker, Mariánské Lázně 
14:00Krupička Miroslav23:19Šimůnek Milan
7.So11.11.2023DC Alex Sokolov5:13Žíla Chodov CSokolov Alex, Sokolov 
13:00Ježková Iveta17:29Urys František
7.So11.11.2023Paštiky Stará Chodovská A6:12Drápalíci s.r.o. PlanáStará Chodovská U JOKYHO, Chodov 
15:00Ježek Michal16:27Krupička Miroslav
7.So11.11.2023Straky z Dyleně M.L.10:8Bacardi A K.VaryMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:30Businská Lenka24:18Krása Roman
7.So11.11.2023Drahomíra Karlovy Vary7:11Bobři DasniceK. Vary Pivnice Drahomíra, Karlovy Vary 
17:00Löffler Matouš20:24Altšmíd Petr
7.Ne12.11.2023Žíla Chodov B12:6Panteři Maršovy Chody AChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
13:30Šimůnek Milan28:16Oktábec Petr
8.17.11.2023Bacardi A K.Vary13:5DC Alex SokolovK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary 
18:00Krása Roman30:13Ježková Iveta
8.So18.11.2023Bobři Dasnice7:11Straky z Dyleně M.L.Dasnice U Bobra, Dasnice 
13:00Altšmíd Petr17:27Šír Pavel
8.So18.11.2023Drápalíci s.r.o. Planá5:13Žíla Chodov CMariánské Lázně Lucky Joker, Mariánské Lázně 
14:00Krupička Miroslav15:28Frélich Jiří
8.So18.11.2023Paštiky Stará Chodovská A7:11Panteři Maršovy Chody AStará Chodovská U JOKYHO, Chodov 
15:00Ježek Michal17:26Oktábec Petr
8.So18.11.2023Drahomíra Karlovy Vary10:8Žíla Chodov BK. Vary Pivnice Drahomíra, Karlovy Vary 
17:00Dobiáš Petr22:21Šimůnek Milan
9.24.11.2023Bacardi A K.Vary14:4Drápalíci s.r.o. PlanáK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary 
18:00Krása Roman30:14Krupička Petr
9.24.11.2023Žíla Chodov C13:5Panteři Maršovy Chody AChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
18:00Urys František27:17Oktábec Petr
9.So25.11.2023Drahomíra Karlovy Vary10:8Paštiky Stará Chodovská AK. Vary Pivnice Drahomíra, Karlovy Vary 
17:00Löffler Matouš23:21Zazvonil Stanislav
9.Ne26.11.2023Žíla Chodov B10:8Bobři DasniceChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
13:30Šimůnek Milan25:20Altšmíd Petr
6.So2.12.2023Panteři Maršovy Chody A10:8Drahomíra Karlovy VaryMaršovy Chody Na Hřišti, Maršovy Chody 
15:00Oktábec Petr22:24Holub Miroslav
6.Ne3.12.2023Žíla Chodov C10:8Straky z Dyleně M.L.Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
14:00Urys František24:20Šír Pavel
9.So9.12.2023Straky z Dyleně M.L.12:6DC Alex SokolovMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:30Businská Lenka27:19Ježková Iveta
10.2.2.2024Žíla Chodov C13:5Drahomíra Karlovy VaryChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
18:00Urys František28:15Černý Lubomír
10.So3.2.2024Bobři Dasnice7:11DC Alex SokolovDasnice U Bobra, Dasnice 
13:00Altšmíd Petr19:24Ježková Iveta
10.So3.2.2024Straky z Dyleně M.L.13:5Drápalíci s.r.o. PlanáMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:30Businská Lenka30:15Krupička Miroslav
10.So3.2.2024Panteři Maršovy Chody A13:5Bacardi A K.VaryMaršovy Chody Na Hřišti, Maršovy Chody 
16:00Oktábec Petr27:16Křivohlávek Karel
10.Ne4.2.2024Žíla Chodov B12:6Paštiky Stará Chodovská AChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
13:30Šimůnek Milan26:16Ježek Michal
11.9.2.2024Bacardi A K.Vary11:7Drahomíra Karlovy VaryK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary 
18:00Krása Roman23:17Dobiáš Petr
11.9.2.2024Žíla Chodov C10:8Žíla Chodov BChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
18:00Urys František26:22Šimůnek Milan
11.So10.2.2024Drápalíci s.r.o. Planá10:9DC Alex SokolovMariánské Lázně Lucky Joker, Mariánské Lázně 
14:00Krupička Miroslav24:25Ježková Iveta
11.So10.2.2024Paštiky Stará Chodovská A9:10Bobři DasniceStará Chodovská U JOKYHO, Chodov 
15:00Ježek Michal21:23Gubran Stanislav
11.So10.2.2024Panteři Maršovy Chody A4:14Straky z Dyleně M.L.Maršovy Chody Na Hřišti, Maršovy Chody 
16:00Oktábec Petr14:30Businská Lenka
12.So24.2.2024DC Alex Sokolov7:11Panteři Maršovy Chody ASokolov Alex, Sokolov 
13:00Kalkuš Petr17:24Oktábec Petr
12.So24.2.2024Bobři Dasnice6:12Drápalíci s.r.o. PlanáDasnice U Bobra, Dasnice 
13:00Altšmíd Petr17:27Krupička Miroslav
12.So24.2.2024Paštiky Stará Chodovská A7:11Žíla Chodov CStará Chodovská U JOKYHO, Chodov 
15:00Ježek Michal18:26Urys František
12.So24.2.2024Straky z Dyleně M.L.13:5Drahomíra Karlovy VaryMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:30Businská Lenka30:17Černý Lubomír
12.Ne25.2.2024Žíla Chodov B11:7Bacardi A K.VaryChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
13:30Šimůnek Milan25:17Křivohlávek Karel
13.1.3.2024Žíla Chodov C13:5Bobři DasniceChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
18:00Urys František29:17Altšmíd Petr
13.1.3.2024Bacardi A K.Vary11:7Paštiky Stará Chodovská AK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary 
18:00Fujerík Tomáš27:17Ježek Michal
13.So2.3.2024Straky z Dyleně M.L.10:9Žíla Chodov BMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:30Šír Pavel22:21Šimůnek Milan
13.So2.3.2024Panteři Maršovy Chody A9:10Drápalíci s.r.o. PlanáMaršovy Chody Na Hřišti, Maršovy Chody 
16:00Oktábec Petr19:23Krupička Miroslav
13.So2.3.2024Drahomíra Karlovy Vary12:6DC Alex SokolovK. Vary Pivnice Drahomíra, Karlovy Vary 
17:00Černý Lubomír26:16Ježková Iveta
14.8.3.2024Bacardi A K.Vary6:12Žíla Chodov CK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary 
18:00Fujerík Tomáš14:26Urys František
14.So9.3.2024DC Alex Sokolov8:10Žíla Chodov BSokolov Alex, Sokolov 
13:00Ježková Iveta22:24Šimůnek Milan
14.So9.3.2024Bobři Dasnice7:11Panteři Maršovy Chody ADasnice U Bobra, Dasnice 
13:00Altšmíd Petr17:24Voleský Zdeněk
14.So9.3.2024Paštiky Stará Chodovská A7:11Straky z Dyleně M.L.Stará Chodovská U JOKYHO, Chodov 
15:00Ježek Michal17:28Businská Lenka
15.So16.3.2024Bobři Dasnice8:10Bacardi A K.VaryDasnice U Bobra, Dasnice 
13:00Truhlář František22:24Fujerík Tomáš
15.So16.3.2024Straky z Dyleně M.L.10:8Žíla Chodov CMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:30Businská Lenka25:20Urys František
15.So16.3.2024Drahomíra Karlovy Vary6:12Panteři Maršovy Chody AK. Vary Pivnice Drahomíra, Karlovy Vary 
17:00Černý Lubomír17:27Šoul Ladislav
15.Ne17.3.2024Žíla Chodov B10:9Drápalíci s.r.o. PlanáChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
13:30Šimůnek Milan23:20Krupička Petr
14.So23.3.2024Drápalíci s.r.o. Planá15:3Drahomíra Karlovy VaryMariánské Lázně Lucky Joker, Mariánské Lázně 
14:00Krupička Miroslav32:12Černý Lubomír
15.So23.3.2024Paštiky Stará Chodovská A10:9DC Alex SokolovStará Chodovská U JOKYHO, Chodov 
15:00Ježek Michal20:24Ježková Iveta
16.5.4.2024Bacardi A K.Vary6:12Straky z Dyleně M.L.K. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary 
18:00Křivohlávek Karel18:27Businská Lenka
16.5.4.2024Žíla Chodov C16:2DC Alex SokolovChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
18:00Urys František33:10Ježková Iveta
16.So6.4.2024Bobři Dasnice12:6Drahomíra Karlovy VaryDasnice U Bobra, Dasnice 
13:00Altšmíd Petr28:19Černý Lubomír
16.So6.4.2024Drápalíci s.r.o. Planá14:4Paštiky Stará Chodovská AMariánské Lázně Lucky Joker, Mariánské Lázně 
14:00Krupička Miroslav31:14Ježek Michal
16.So6.4.2024Panteři Maršovy Chody A6:12Žíla Chodov BMaršovy Chody Na Hřišti, Maršovy Chody 
16:00Oktábec Petr17:26Šimůnek Milan
17.So13.4.2024DC Alex Sokolov10:8Bacardi A K.VarySokolov Alex, Sokolov 
13:00Machota Jiří24:21Fujerík Tomáš
17.So13.4.2024Žíla Chodov C10:8Drápalíci s.r.o. PlanáChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
15:00Urys František25:24Krupička Miroslav
17.So13.4.2024Straky z Dyleně M.L.12:6Bobři DasniceMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:30Businská Lenka25:19Fischer Robert
17.So13.4.2024Panteři Maršovy Chody A12:6Paštiky Stará Chodovská AMaršovy Chody Na Hřišti, Maršovy Chody 
16:00Oktábec Petr29:19Ježek Michal
17.Ne14.4.2024Žíla Chodov B15:3Drahomíra Karlovy VaryChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
13:30Šimůnek Milan33:13Černý Lubomír
18.So27.4.2024DC Alex SokolovStraky z Dyleně M.L.Sokolov Alex, Sokolov
13:00
18.So27.4.2024Bobři DasniceŽíla Chodov BDasnice U Bobra, Dasnice
13:00
18.So27.4.2024Drápalíci s.r.o. PlanáBacardi A K.VaryMariánské Lázně Lucky Joker, Mariánské Lázně
14:00
18.So27.4.2024Paštiky Stará Chodovská ADrahomíra Karlovy VaryStará Chodovská U JOKYHO, Chodov
15:00
18.So27.4.2024Panteři Maršovy Chody AŽíla Chodov CMaršovy Chody Na Hřišti, Maršovy Chody
16:00

1. B LIGA UŠO Karlovarsko
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.1.9.2023Republica A Karlovy Vary10:8DC Sporťáci Texas ChebK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
19:00Mäsár Milan26:19Císler Michal
1.So2.9.2023Nikola B Kraslice9:10Nikola C KrasliceKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Bubla Tomáš22:26Dobeš Martin
1.So2.9.2023Papírák A CHEB4:14Bakaláři z AšeCheb Bar Monako, Cheb 
13:30Fukar Jan12:30Honzík Karel
1.So2.9.2023Kolečko Škodíci A Ostrov7:11Úlet Spirála PšovOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
14:00Mrenica Jan19:26Suk Milan
1.Ne10.9.2023Medáci SeaBowl Karlovy Vary8:10AC Star-Arena ChodovK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
14:00Pliskva Jaroslav18:23Káca Libor
2.So16.9.2023Bakaláři z Aše14:4Kolečko Škodíci A OstrovAš Hospůdka u Jirky, Aš 
13:00Honzík Karel30:11Peterka Michal
2.So16.9.2023DC Sporťáci Texas Cheb9:10Úlet Spirála PšovCheb Sportbar Texas, Cheb 
15:00Císler Michal22:23Suk Milan
2.So16.9.2023Nikola C Kraslice8:10Republica A Karlovy VaryKraslice Nikola, Kraslice 
16:30Dobeš Martin20:23Mäsár Milan
2.So16.9.2023Medáci SeaBowl Karlovy Vary16:2Nikola B KrasliceK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
18:00Trubač Ladislav33:9Tauber Jan
3.29.9.2023Republica A Karlovy Vary5:13Medáci SeaBowl Karlovy VaryK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
19:00Mäsár Milan14:29Pliskvová Havlíková Andrea
3.So30.9.2023Nikola B Kraslice7:11Papírák A CHEBKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Bubla Tomáš18:25Syřiště Pavel
3.So30.9.2023Kolečko Škodíci A Ostrov5:13AC Star-Arena ChodovOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
14:00Mrenica Jan13:31Kirchner Josef
3.So30.9.2023Úlet Spirála Pšov13:5Bakaláři z AšeNovosedly Club, Novosedly 
14:00Suk Milan29:18Honzík Karel
3.So30.9.2023DC Sporťáci Texas Cheb12:6Nikola C KrasliceCheb Sportbar Texas, Cheb 
15:00Císler Michal27:20Dobeš Martin
4.6.10.2023Republica A Karlovy Vary10:8Papírák A CHEBK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
19:00Mäsár Milan26:18Kubále Jiří
4.So7.10.2023Nikola B Kraslice9:10Kolečko Škodíci A OstrovKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Tauber Jan21:23Mrenica Jan
4.So7.10.2023Bakaláři z Aše8:10DC Sporťáci Texas ChebAš Hospůdka u Jirky, Aš 
13:00Honzík Karel20:26Ekl Jiří
4.So7.10.2023Nikola C Kraslice4:14Medáci SeaBowl Karlovy VaryKraslice Nikola, Kraslice 
16:30Dobeš Martin11:32Pliskva Jaroslav
4.Ne8.10.2023AC Star-Arena Chodov15:3Úlet Spirála PšovChodov Star Arena, Chodov 
15:00Kirchner Josef31:13Suk Milan
5.So14.10.2023Bakaláři z Aše6:12AC Star-Arena ChodovAš Hospůdka u Jirky, Aš 
13:00Honzík Karel15:25Brož Zdeněk
5.So14.10.2023Papírák A CHEB8:10Nikola C KrasliceCheb Bar Monako, Cheb 
13:30Syřiště Pavel20:24Dobeš Martin
5.So14.10.2023Kolečko Škodíci A Ostrov9:10Republica A Karlovy VaryOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
14:00Mrenica Jan22:25Mäsár Milan
5.So14.10.2023Úlet Spirála Pšov13:5Nikola B KrasliceNovosedly Club, Novosedly 
14:00Suk Milan29:16Bubla Tomáš
5.So14.10.2023Medáci SeaBowl Karlovy Vary12:6DC Sporťáci Texas ChebK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
18:00Trubač Ladislav29:17Císler Michal
2.So21.10.2023AC Star-Arena Chodov12:6Papírák A CHEBChodov Star Arena, Chodov 
17:00Brož Zdeněk26:15Syřiště Pavel
6.So28.10.2023Republica A Karlovy Vary9:10Úlet Spirála PšovK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
13:00Mäsár Milan21:22Suk Milan
6.So28.10.2023Nikola B Kraslice9:10Bakaláři z AšeKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Bubla Tomáš21:23Honzík Karel
6.So28.10.2023DC Sporťáci Texas Cheb7:11AC Star-Arena ChodovCheb Sportbar Texas, Cheb 
15:00Císler Michal19:28Kirchner Josef
6.So28.10.2023Nikola C Kraslice8:10Kolečko Škodíci A OstrovKraslice Nikola, Kraslice 
16:30Dobeš Martin19:25Mrenica Jan
6.So28.10.2023Medáci SeaBowl Karlovy Vary12:6Papírák A CHEBK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
18:00Trubač Ladislav27:15Syřiště Pavel
7.So11.11.2023Bakaláři z Aše7:11Republica A Karlovy VaryAš Hospůdka u Jirky, Aš 
13:00Honzík Karel19:24Mäsár Milan
7.So11.11.2023Papírák A CHEB8:10DC Sporťáci Texas ChebCheb Bar Monako, Cheb 
13:30Vavřín Miroslav20:25Císler Michal
7.So11.11.2023Kolečko Škodíci A Ostrov6:12Medáci SeaBowl Karlovy VaryOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
14:00Mrenica Jan16:28Pliskvová Havlíková Andrea
7.So11.11.2023Úlet Spirála Pšov8:10Nikola C KrasliceNovosedly Club, Novosedly 
14:00Kray Michal22:27Dobeš Martin
7.Ne12.11.2023AC Star-Arena Chodov11:7Nikola B KrasliceChodov Star Arena, Chodov 
15:00Brož Zdeněk25:16Bubla Tomáš
8.17.11.2023Republica A Karlovy Vary10:8AC Star-Arena ChodovK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
19:00Mäsár Milan23:21Nehasilová Diana
8.So18.11.2023Nikola B Kraslice7:11DC Sporťáci Texas ChebKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Bock Petr21:25Ekl Jiří
8.So18.11.2023Papírák A CHEB10:8Kolečko Škodíci A OstrovCheb Bar Monako, Cheb 
13:30Syřiště Pavel20:20Mrenica Jan
8.So18.11.2023Medáci SeaBowl Karlovy Vary15:3Úlet Spirála PšovK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
18:00Pliskva Jaroslav30:11Suk Milan
9.24.11.2023Republica A Karlovy Vary12:6Nikola B KrasliceK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
19:00Mäsár Milan27:15Bubla Tomáš
9.So25.11.2023Bakaláři z Aše5:13Medáci SeaBowl Karlovy VaryAš Hospůdka u Jirky, Aš 
13:00Honzík Karel16:26Pliskvová Havlíková Andrea
9.So25.11.2023Kolečko Škodíci A Ostrov6:12DC Sporťáci Texas ChebOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
14:00Mrenica Jan18:26Císler Michal
9.So25.11.2023Úlet Spirála Pšov10:8Papírák A CHEBNovosedly Club, Novosedly 
14:00Suk Milan26:20Syřiště Pavel
9.Ne26.11.2023AC Star-Arena Chodov10:8Nikola C KrasliceChodov Star Arena, Chodov 
15:00Nehasilová Diana21:21Dobeš Martin
8.So9.12.2023Nikola C Kraslice10:8Bakaláři z AšeKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Dobeš Martin23:21Andráši Radoslav
11.So27.1.2024Nikola B Kraslice7:11Medáci SeaBowl Karlovy VaryKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Bubla Tomáš17:26Pliskva Jaroslav
10.So3.2.2024Bakaláři z Aše10:8Papírák A CHEBAš Hospůdka u Jirky, Aš 
13:00Honzík Karel23:21Syřiště Pavel
10.So3.2.2024Úlet Spirála Pšov10:9Kolečko Škodíci A OstrovNovosedly Club, Novosedly 
14:00Suk Milan24:22Mrenica Jan
10.So3.2.2024DC Sporťáci Texas Cheb10:8Republica A Karlovy VaryCheb Sportbar Texas, Cheb 
15:00Císler Michal23:22Mäsár Milan
10.So3.2.2024Nikola C Kraslice16:2Nikola B KrasliceKraslice Nikola, Kraslice 
16:30Dobeš Martin33:13Bubla Tomáš
10.Ne4.2.2024AC Star-Arena Chodov3:15Medáci SeaBowl Karlovy VaryChodov Star Arena, Chodov 
15:00Mičík Radek12:31Pliskvová Havlíková Andrea
11.So10.2.2024Papírák A CHEB9:10AC Star-Arena ChodovCheb Bar Monako, Cheb 
13:30Syřiště Pavel23:23Gongor Miroslav
11.So10.2.2024Kolečko Škodíci A Ostrov10:8Bakaláři z AšeOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
14:00Mrenica Jan25:22Honzík Karel
11.So10.2.2024Úlet Spirála Pšov12:6DC Sporťáci Texas ChebNovosedly Club, Novosedly 
14:00Suk Milan26:18Císler Michal
11.So17.2.2024Republica A Karlovy Vary11:7Nikola C KrasliceK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
18:00Mäsár Milan24:20Dobeš Martin
12.So24.2.2024Bakaláři z Aše6:12Úlet Spirála PšovAš Hospůdka u Jirky, Aš 
13:00Honzík Karel19:26Suk Milan
12.So24.2.2024Papírák A CHEB11:7Nikola B KrasliceCheb Bar Monako, Cheb 
13:30Syřiště Pavel25:17Bubla Tomáš
12.So24.2.2024Nikola C Kraslice10:8DC Sporťáci Texas ChebKraslice Nikola, Kraslice 
16:30Brandtl Petr21:22Volek Lukáš
12.So24.2.2024Medáci SeaBowl Karlovy Vary12:6Republica A Karlovy VaryK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
18:00Pliskva Jaroslav27:18Mäsár Milan
12.Ne25.2.2024AC Star-Arena Chodov13:5Kolečko Škodíci A OstrovChodov Star Arena, Chodov 
15:00Gongor Miroslav27:16Mrenica Jan
13.So2.3.2024Papírák A CHEB9:10Republica A Karlovy VaryCheb Bar Monako, Cheb 
13:30Syřiště Pavel22:24Mäsár Milan
13.So2.3.2024Úlet Spirála Pšov7:11AC Star-Arena ChodovNovosedly Club, Novosedly 
14:00Suk Milan18:24Nehasilová Diana
13.So2.3.2024Kolečko Škodíci A Ostrov11:7Nikola B KrasliceOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
14:00Mrenica Jan27:21Bubla Jan
13.So2.3.2024DC Sporťáci Texas Cheb7:11Bakaláři z AšeCheb Sportbar Texas, Cheb 
15:00Císler Michal18:25Honzík Karel
13.So2.3.2024Medáci SeaBowl Karlovy Vary12:6Nikola C KrasliceK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
18:00Pliskva Jaroslav26:16Dobeš Martin
14.8.3.2024Republica A Karlovy Vary7:11Kolečko Škodíci A OstrovK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
19:00Mäsár Milan18:26Mrenica Jan
14.So9.3.2024Nikola B Kraslice4:14Úlet Spirála PšovKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Bubla Tomáš13:29Suk Milan
14.So9.3.2024Nikola C Kraslice10:8Papírák A CHEBKraslice Nikola, Kraslice 
16:30Dobeš Martin25:20Syřiště Pavel
14.So9.3.2024DC Sporťáci Texas Cheb11:7Medáci SeaBowl Karlovy VaryCheb Sportbar Texas, Cheb 
18:00Císler Michal26:23Pliskva Jaroslav
14.Ne10.3.2024AC Star-Arena Chodov15:3Bakaláři z AšeChodov Star Arena, Chodov 
15:00Kirchner Josef31:12Honzík Karel
15.So16.3.2024Bakaláři z Aše13:5Nikola B KrasliceAš Hospůdka u Jirky, Aš 
13:00Honzík Karel29:15Bubla Jan
15.So16.3.2024Papírák A CHEB6:12Medáci SeaBowl Karlovy VaryCheb Bar Monako, Cheb 
13:30Syřiště Pavel16:29Pliskva Jaroslav
15.So16.3.2024Úlet Spirála Pšov10:8Republica A Karlovy VaryNovosedly Club, Novosedly 
14:00Suk Milan26:20Mäsár Milan
15.So16.3.2024Kolečko Škodíci A Ostrov12:6Nikola C KrasliceOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
14:00Mrenica Jan27:16Dobeš Martin
15.Ne17.3.2024AC Star-Arena Chodov12:6DC Sporťáci Texas ChebChodov Star Arena, Chodov 
15:00Mičík Radek25:16Chalupová Petra
16.5.4.2024Republica A Karlovy Vary16:2Bakaláři z AšeK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
19:00Mäsár Milan34:11Honzík Karel
16.So6.4.2024Nikola B Kraslice6:12AC Star-Arena ChodovKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Bubla Tomáš17:27Kirchner Josef
16.So6.4.2024DC Sporťáci Texas Cheb10:8Papírák A CHEBCheb Sportbar Texas, Cheb 
15:00Císler Michal23:19Syřiště Pavel
16.So6.4.2024Nikola C Kraslice11:7Úlet Spirála PšovKraslice Nikola, Kraslice 
16:30Dobeš Martin26:20Suk Milan
16.So6.4.2024Medáci SeaBowl Karlovy Vary13:5Kolečko Škodíci A OstrovK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
18:00Pliskva Jaroslav30:16Peterka Michal
17.So13.4.2024Bakaláři z Aše7:11Nikola C KrasliceAš Hospůdka u Jirky, Aš 
13:00Honzík Karel19:25Dobeš Martin
17.So13.4.2024Úlet Spirála Pšov8:10Medáci SeaBowl Karlovy VaryNovosedly Club, Novosedly 
14:00Suk Milan23:27Pliskva Jaroslav
17.So13.4.2024Kolečko Škodíci A Ostrov14:4Papírák A CHEBOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
14:00Mrenica Jan29:13Syřiště Pavel
17.So13.4.2024DC Sporťáci Texas Cheb10:9Nikola B KrasliceCheb Sportbar Texas, Cheb 
15:00Švehla Ladislav25:21Bodnarik Jiří
17.Ne14.4.2024AC Star-Arena Chodov8:10Republica A Karlovy VaryChodov Star Arena, Chodov 
15:00Mičík Radek19:23Mäsár Milan
18.So27.4.2024Nikola B KrasliceRepublica A Karlovy VaryKraslice Nikola, Kraslice
13:00
18.So27.4.2024Papírák A CHEBÚlet Spirála PšovCheb Bar Monako, Cheb
13:30
18.So27.4.2024DC Sporťáci Texas ChebKolečko Škodíci A OstrovCheb Sportbar Texas, Cheb
15:00
18.So27.4.2024Nikola C KrasliceAC Star-Arena ChodovKraslice Nikola, Kraslice
16:30
18.So27.4.2024Medáci SeaBowl Karlovy VaryBakaláři z AšeK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary
18:00

2.A LIGA UŠO Karlovarsko
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.So2.9.2023Veselý Obušky Cheb3:15Vlci ČernošínCheb Krusty Bar, Cheb 
14:00Hrbková Michaela10:33Rosa Jaroslav
1.So2.9.2023DC/TC Kings Tachov7:11JOKER'S M.LázněTachov U Vodníka, Tachov 
14:00Lupša Richard20:25Jirásek Martin
1.So2.9.2023ROXY M. Lázně5:13Zámečti Rytíři A KaceřovM. Lázně Herna bar ROXY 1, Mariánské Lázně 
16:00Kačírek Martin15:30Laskovský Pavel
1.So9.9.2023DC Májovka A Tachov7:11Vildštejňáci SkalnáTachov Májovka, Tachov 
12:00Sýkora Jindřich19:24Sedlák Vladimír
1.So9.9.2023DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně9:10Black Panters TachovMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:30Houška Milan23:24Lanc Bohuslav
2.So16.9.2023Zámečti Rytíři A Kaceřov13:5DC Májovka A TachovKaceřov Zámecká restaurace, Kaceřov 
13:00Laskovský Pavel28:10Tutsch Robert
2.So16.9.2023JOKER'S M.Lázně6:12Veselý Obušky ChebMariánské Lázně Lucky Joker, Mariánské Lázně 
14:00Jirásek Martin20:28Redlová Martina
2.So16.9.2023DC/TC Kings Tachov13:5ROXY M. LázněTachov U Vodníka, Tachov 
14:00Ráž Petr29:16Kačírek Martin
2.So16.9.2023Vildštejňáci Skalná6:12Black Panters TachovSkalná Pivnice U Františka, Skalná 
15:00Kubále Jiří15:24Lanc Bohuslav
2.So16.9.2023Vlci Černošín13:5DC Lázeňské Hroty Mariánské LázněČernošín Šipky U Jardy, Černošín 
15:00Rosa Jaroslav31:18Boško Jan
3.So30.9.2023DC Májovka A Tachov6:12DC/TC Kings TachovTachov Májovka, Tachov 
14:00Sýkora Jindřich15:24Ráž Petr
3.So30.9.2023Vlci Černošín13:5JOKER'S M.LázněČernošín Šipky U Jardy, Černošín 
15:00Rosa Jaroslav29:14Jirásek Martin
3.So30.9.2023DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně11:7Vildštejňáci SkalnáMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:30Boško Jan27:16Sedlák Vladimír
3.So30.9.2023ROXY M. Lázně6:12Veselý Obušky ChebM. Lázně Herna bar ROXY 1, Mariánské Lázně 
16:00Kačírek Martin20:26Redl Vlastimil
3.Ne1.10.2023Black Panters Tachov6:12Zámečti Rytíři A KaceřovTachov Tankovna Rubín, Tachov 
15:00Lanc Bohuslav18:27Laskovský Pavel
4.So7.10.2023Zámečti Rytíři A Kaceřov8:10DC Lázeňské Hroty Mariánské LázněKaceřov Zámecká restaurace, Kaceřov 
13:00Laskovský Pavel21:25Boško Jan
4.So7.10.2023Veselý Obušky Cheb7:11DC Májovka A TachovCheb Krusty Bar, Cheb 
14:00Redlová Martina15:25Sýkora Jindřich
4.So7.10.2023DC/TC Kings Tachov11:7Black Panters TachovTachov U Vodníka, Tachov 
14:00Ráž Petr25:17Lanc Bohuslav
4.So7.10.2023Vlci Černošín11:7Vildštejňáci SkalnáČernošín Šipky U Jardy, Černošín 
15:00Rosa Jaroslav25:22Kubále Jiří
4.So7.10.2023ROXY M. Lázně4:14JOKER'S M.LázněM. Lázně Herna bar ROXY 1, Mariánské Lázně 
16:00Kačírek Martin16:31Jirásek Martin
5.So14.10.2023JOKER'S M.Lázně10:8DC Májovka A TachovMariánské Lázně Lucky Joker, Mariánské Lázně 
14:00Jirásek Martin23:16Sýkora Jindřich
5.So14.10.2023Black Panters Tachov11:7Veselý Obušky ChebTachov Tankovna Rubín, Tachov 
15:00Lanc Bohuslav24:18Redlová Martina
5.So14.10.2023DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně10:8DC/TC Kings TachovMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:30Boško Jan24:21Lupša Richard
5.So14.10.2023Vlci Černošín14:4ROXY M. LázněČernošín Šipky U Jardy, Černošín 
16:00Rosa Jaroslav30:14Rubanická Jaroslava
6.So21.10.2023ROXY M. Lázně11:7DC Májovka A TachovM. Lázně Herna bar ROXY 1, Mariánské Lázně 
16:00Kačírek Martin25:19Sýkora Jindřich
5.Ne22.10.2023Vildštejňáci Skalná10:8Zámečti Rytíři A KaceřovSkalná Pivnice U Františka, Skalná 
14:00Kubále Jiří24:22Hamouz Robert
6.Ne22.10.2023Black Panters Tachov10:8JOKER'S M.LázněTachov Tankovna Rubín, Tachov 
14:30Lanc Bohuslav23:19Jirásek Martin
6.So28.10.2023Veselý Obušky Cheb5:13DC Lázeňské Hroty Mariánské LázněCheb Krusty Bar, Cheb 
14:00Redlová Martina15:30Boško Jan
6.So28.10.2023Vildštejňáci Skalná10:8DC/TC Kings TachovSkalná Pivnice U Františka, Skalná 
15:00Kubále Jiří25:20Dlouhý Josef
6.So4.11.2023Vlci Černošín9:10Zámečti Rytíři A KaceřovČernošín Šipky U Jardy, Černošín 
14:00Rosa Jaroslav25:21Laskovský Pavel
7.So4.11.2023Black Panters Tachov10:8ROXY M. LázněTachov Tankovna Rubín, Tachov 
15:00Lanc Bohuslav22:20Kačírek Martin
7.So11.11.2023Zámečti Rytíři A Kaceřov12:6DC/TC Kings TachovKaceřov Zámecká restaurace, Kaceřov 
13:00Laskovský Pavel26:20Ráž Petr
7.So11.11.2023DC Májovka A Tachov6:12Vlci ČernošínTachov Májovka, Tachov 
14:00Sýkora Jindřich19:29Zezula Michal
7.So11.11.2023JOKER'S M.Lázně5:13DC Lázeňské Hroty Mariánské LázněMariánské Lázně Lucky Joker, Mariánské Lázně 
14:00Jirásek Martin19:29Boško Jan
7.So11.11.2023Vildštejňáci Skalná12:6Veselý Obušky ChebSkalná Pivnice U Františka, Skalná 
15:00Kubále Jiří26:15Maidl Hynek
8.So18.11.2023Veselý Obušky Cheb8:10Zámečti Rytíři A KaceřovCheb Krusty Bar, Cheb 
14:00Redlová Martina20:24Laskovský Pavel
8.So18.11.2023DC Májovka A Tachov7:11Black Panters TachovTachov Májovka, Tachov 
14:00Sýkora Jindřich19:26Lanc Bohuslav
8.So18.11.2023Vildštejňáci Skalná14:4JOKER'S M.LázněSkalná Pivnice U Františka, Skalná 
15:00Kubále Jiří30:15Procházka Václav
8.So18.11.2023Vlci Černošín12:6DC/TC Kings TachovČernošín Šipky U Jardy, Černošín 
15:00Rosa Jaroslav27:18Ráž Petr
8.So18.11.2023ROXY M. Lázně2:16DC Lázeňské Hroty Mariánské LázněM. Lázně ROXY 10, M. Lázně 
16:00Kačírek Martin7:32Boško Jan
9.So25.11.2023JOKER'S M.Lázně6:12Zámečti Rytíři A KaceřovMariánské Lázně Lucky Joker, Mariánské Lázně 
14:00Jirásek Martin19:28Laskovský Pavel
9.So25.11.2023DC/TC Kings Tachov11:7Veselý Obušky ChebTachov U Vodníka, Tachov 
14:00Ráž Petr28:22Jecha Lukáš
9.So25.11.2023Black Panters Tachov11:7Vlci ČernošínTachov Tankovna Rubín, Tachov 
15:00Lanc Bohuslav24:19Rosa Jaroslav
9.So25.11.2023Vildštejňáci Skalná16:2ROXY M. LázněSkalná Pivnice U Františka, Skalná 
15:00Sedlák Vladimír32:12Mihálik Ladislav
9.So25.11.2023DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně13:5DC Májovka A TachovMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:30Boško Jan28:12Sýkora Jindřich
10.So3.2.2024Zámečti Rytíři A Kaceřov13:5ROXY M. LázněKaceřov Zámecká restaurace, Kaceřov 
13:00Laskovský Pavel29:12Rubanická Jaroslava
10.So3.2.2024JOKER'S M.Lázně7:11DC/TC Kings TachovMariánské Lázně Lucky Joker, Mariánské Lázně 
14:00Jirásek Martin20:26Ráž Petr
10.So3.2.2024Vlci Černošín15:3Veselý Obušky ChebČernošín Šipky U Jardy, Černošín 
15:00Rosa Jaroslav31:13Redlová Martina
10.So3.2.2024Vildštejňáci Skalná9:10DC Májovka A TachovSkalná Pivnice U Františka, Skalná 
15:00Sedlák Vladimír22:25Sýkora Jindřich
10.So3.2.2024Black Panters Tachov13:5DC Lázeňské Hroty Mariánské LázněTachov Tankovna Rubín, Tachov 
15:00Lanc Bohuslav28:14Boško Jan
11.So10.2.2024Veselý Obušky Cheb6:12JOKER'S M.LázněCheb Krusty Bar, Cheb 
14:00Redlová Martina18:28Procházka Václav
11.So10.2.2024DC Májovka A Tachov6:12Zámečti Rytíři A KaceřovTachov Májovka, Tachov 
14:00Sýkora Jindřich18:29Laskovský Pavel
11.So10.2.2024Black Panters Tachov9:10Vildštejňáci SkalnáTachov Tankovna Rubín, Tachov 
15:00Lanc Bohuslav20:25Sedlák Vladimír
11.So10.2.2024DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně11:7Vlci ČernošínMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:30Boško Jan25:20Rosa Jaroslav
11.So10.2.2024ROXY M. Lázně7:11DC/TC Kings TachovM. Lázně Herna bar ROXY 1, Mariánské Lázně 
16:00Kačírek Martin18:26Ráž Petr
12.So24.2.2024Zámečti Rytíři A Kaceřov15:3Black Panters TachovKaceřov Zámecká restaurace, Kaceřov 
13:00Laskovský Pavel31:10Lanc Bohuslav
12.So24.2.2024JOKER'S M.Lázně10:8Vlci ČernošínMariánské Lázně Lucky Joker, Mariánské Lázně 
14:00Jirásek Martin23:21Rosa Jaroslav
12.So24.2.2024Veselý Obušky Cheb11:7ROXY M. LázněCheb Krusty Bar, Cheb 
14:00Redlová Martina25:19Kačírek Martin
12.So24.2.2024DC/TC Kings Tachov15:3DC Májovka A TachovTachov U Vodníka, Tachov 
14:00Ráž Petr32:10Sýkora Jindřich
12.So24.2.2024Vildštejňáci Skalná9:10DC Lázeňské Hroty Mariánské LázněSkalná Pivnice U Františka, Skalná 
15:00Kubále Jiří21:25Vítová Helena
13.So2.3.2024DC Májovka A Tachov7:11Veselý Obušky ChebTachov Májovka, Tachov 
14:00Sýkora Jindřich20:24Redlová Martina
13.So2.3.2024JOKER'S M.Lázně11:7ROXY M. LázněMariánské Lázně Lucky Joker, Mariánské Lázně 
14:00Jirásek Martin24:19Kačírek Martin
13.So2.3.2024Black Panters Tachov14:4DC/TC Kings TachovTachov Tankovna Rubín, Tachov 
15:00Lanc Bohuslav29:14Ráž Petr
13.So2.3.2024Vildštejňáci Skalná11:7Vlci ČernošínSkalná Pivnice U Františka, Skalná 
15:00Kubále Jiří24:16Rosa Jaroslav
13.So2.3.2024DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně9:10Zámečti Rytíři A KaceřovMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:30Boško Jan21:23Laskovský Pavel
14.So9.3.2024Zámečti Rytíři A Kaceřov7:11Vildštejňáci SkalnáKaceřov Zámecká restaurace, Kaceřov 
13:00Laskovský Pavel20:25Kubále Jiří
14.So9.3.2024DC Májovka A Tachov12:6JOKER'S M.LázněTachov Májovka, Tachov 
14:00Sýkora Jindřich27:19Tomašcová Marie
14.So9.3.2024Veselý Obušky Cheb13:5Black Panters TachovCheb Krusty Bar, Cheb 
14:00Hrbková Michaela28:18Lanc Bohuslav
14.So9.3.2024DC/TC Kings Tachov11:7DC Lázeňské Hroty Mariánské LázněTachov U Vodníka, Tachov 
14:00Ráž Petr25:21Boško Jan
14.So9.3.2024ROXY M. Lázně4:14Vlci ČernošínM. Lázně Herna bar ROXY 1, Mariánské Lázně 
15:00Rubanická Jaroslava14:30Rosa Jaroslav
15.So16.3.2024Zámečti Rytíři A Kaceřov12:6Vlci ČernošínKaceřov Zámecká restaurace, Kaceřov 
13:00Laskovský Pavel26:16Rosa Jaroslav
15.So16.3.2024JOKER'S M.Lázně7:11Black Panters TachovMariánské Lázně Lucky Joker, Mariánské Lázně 
14:00Jirásek Martin19:26Lanc Bohuslav
15.So16.3.2024DC Májovka A Tachov15:3ROXY M. LázněTachov Májovka, Tachov 
14:00Sýkora Jindřich31:11Rubanická Jaroslava
15.So16.3.2024DC/TC Kings Tachov10:8Vildštejňáci SkalnáTachov U Vodníka, Tachov 
14:00Ráž Petr21:22Kubále Jiří
15.So16.3.2024DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně12:6Veselý Obušky ChebMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:30Boško Jan25:16Kraus Tomáš
16.So6.4.2024Veselý Obušky Cheb9:10Vildštejňáci SkalnáCheb Krusty Bar, Cheb 
14:00Jecha Lukáš22:24Sedlák Vladimír
16.So6.4.2024DC/TC Kings Tachov6:12Zámečti Rytíři A KaceřovTachov U Vodníka, Tachov 
14:00Lupša Richard16:27Laskovský Pavel
16.So6.4.2024Vlci Černošín15:3DC Májovka A TachovČernošín Šipky U Jardy, Černošín 
15:00Rosa Jaroslav33:12Sýkora Jindřich
16.So6.4.2024DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně12:6JOKER'S M.LázněMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:30Boško Jan27:20Procházka Václav
16.So6.4.2024ROXY M. Lázně9:10Black Panters TachovM. Lázně Herna bar ROXY 1, Mariánské Lázně 
16:00