Výsledková listina turnaje
UŠO > Karlovarský kraj > Výsledková listina turnaje (1-33/33)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master Karlovarsko dvojice muži

21.10.2023| Kaceřov - Zámecká restaurace| Dvojice muži| Rozhodčí: Dvorský Bronislav| Dvojic: 33| Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
Fridrich Vladan CZE015650AOlympia Tábor
2.Krejčí Pavel CZE001218ABlack Panthers Luna M. Lázně
Ulrych Jindřich CZE000540ATachov Tankovna Rubín
3.Duna Roman CZE049637ANikola Kraslice
Koky Filip CZE020493ADC Žíla Chodov
4.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
5.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary
Buberle Jan CZE047152ADC Gepardi Karlovy Vary
5.Trbušek Jan CZE032100AFedor Sokolov
Fiala Miroslav CZE062353AFedor Sokolov
7.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov
Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov
7.Ševčík Leoš CZE007889ADalovice
Gerstner Robert CZE004733ALvi Karlovy Vary
9.Balouš Zdeněk CZE047147ADC Gepardi Karlovy Vary
Jíra Ladislav CZE051264ADC Gepardi Karlovy Vary
9.Bubla Jan CZE061249ANikola Kraslice
Rustler Tomáš CZE070716ADC Žíla Chodov
9.Fiala Petr CZE070803AFedor Sokolov
Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov
9.Hamouz Robert CZE066571CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
Frei Kamil CZE076487CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
13.Beránek Petr CZE026863BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
Trubač Ladislav CZE063754BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
13.Imrich Martin CZE066541AFedor Sokolov
Klemera Petr CZE031296ADC Žíla Chodov
13.Latislav Jan CZE034955DVendetta Nová Role
Waldman Rudolf CZE055461DVendetta Nová Role
13.Tichý Jakub CZE041352DŠK Kačouni Mariánské Lázně
Švehla Jaroslav CZE046978AVokurky Mariánské Lázně
17.Angene Sebastian CZE077748CTachov Tankovna Rubín
Perenčaj Patrik WRD078168Black Panthers Luna M. Lázně
17.Dvorský Bronislav CZE029180ADC Rybičky Chodov
Gibiec Karel CZE063589ADC Žíla Chodov
17.Machunka Milan CZE015711Loket
Benedikt Milan CZE071338DDC Žíla Chodov
17.Peterka Michal CZE045969BOggy a Škodíci Ostrov
Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov
17.Počta Tomáš CZE039745DLvi Karlovy Vary
Ulaga Milan CZE074902DOggy a Škodíci Ostrov
17.Pokorný Lubomír CZE069974CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
Laskovský Pavel CZE066572CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
17.Reitmeier Tomáš CZE031384CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
Kuchta Pavel CZE068945CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
17.Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov
Kiss Petr CZE056293ADC Žíla Chodov
25.Altšmíd Pavel CZE060377BBobři Dasnice
Schröder Tomáš CZE047099CŠK Amorovo Šípy Haltrava
25.Bartoš Ladislav CZE046136AFedor Sokolov
Podlaha Jaromír CZE064924CDC Přístav Sokolov
25.Chymčák Petr CZE074822BDC Žíla Chodov
Sura Šimon CZE075480DOggy a Škodíci Ostrov
25.Fiala Jiří CZE069854AOggy a Škodíci Ostrov
Fiala Michal CZE067522Sokolov
25.Houška Milan CZE038455CDC Lázeňské hroty Mariánské Lázně
Harant Jiří CZE028157BDC Lázeňské hroty Mariánské Lázně
25.Kiss Martin CZE073961CDC Žíla Chodov
Javorský Alex CZE075196CDC Žíla Chodov
25.Kopecký Ondřej CZE078526M.Lázně
Kmeť Jan CZE033694AŠK Snipers Klatovy
25.Kysilka Marek CZE058442DŠK Kačouni Mariánské Lázně
Mikulík Peter WRD072799BDC Straky z Dyleně M.L.
33.Tomany Roman CZE056125BŠK Kačouni Mariánské Lázně
Tomany Pavel CZE060168BŠK Kačouni Mariánské Lázně
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.6.2024 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.6.2024 06:34:42
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement