Výsledková listina turnaje
UŠO > Karlovarský kraj > Výsledková listina turnaje (1-34/34)
 NáhledTiskNahoru
Místní Open Karlovarsko dvojice

30.12.2023| Kaceřov - Zámecká restaurace| Dvojice smíšené| Rozhodčí: Hanák Patrik| Dvojic: 34| Žebříčků: 12

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
Fridrich Vladan CZE015650AOlympia Tábor
2.Sienko Milan CZE079036Sokolov
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
3.Topinka Vladimír CZE068118AHradn( Pani Loket
Pálko Jan CZE008212AHradn( Pani Loket
4.Pokorný Lubomír CZE069974CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
Hamouz Robert CZE066571CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
5.Altšmíd Petr CZE065801BBobři Dasnice
Fischer Robert CZE010585BBobři Dasnice
5.Bubla Jan CZE061249ANikola Kraslice
Rustler Tomáš CZE070716ADC Žíla Chodov
7.Průša Martin CZE032101CBobři Dasnice
Hrubý Jan CZE032105Sokolov
7.Skopal Michal CZE000442Habartov
Starovič Zdeněk CZE000817Habartov
9.Bublová Veronika CZE074406DVendetta Nová Role
Knapová Kateřina CZE070896Sokolov
9.Karol Milan CZE060186BNikola Kraslice
Lapáček Pavel CZE055819DLion Habartov
9.Modrok Ladislav 1989CZE066577Kynšperk
Modrok Ladislav 1964CZE066573Kynšperk
9.Sommer Miroslav CZE067303DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
Laskovský Pavel CZE066572CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
13.Hudeček Tomáš CZE058515CLion Habartov
Saska Jiří CZE018695DLion Habartov
13.Klofáč Petr CZE025355DDC Havrani Dolní Nivy
Plaub Jan CZE074638DDC Havrani Dolní Nivy
13.Peterková Petra CZE046923ALvi Karlovy Vary
Peterka Michal CZE045969BOggy a Škodíci Ostrov
13.Truhlář František CZE018274BBobři Dasnice
Altšmíd Vladimír CZE017693BBobři Dasnice
17.Beseda Petr CZE072272BOggy a Škodíci Ostrov
Ulaga Milan CZE074902DOggy a Škodíci Ostrov
17.Pokorný Pavel CZE075206Kynšperk nad Ohří
Marek Jakub CZE077704DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
17.Polomová Veronika CZE037440BBobři Dasnice
Trbušek Jan CZE032100AFedor Sokolov
17.Regoš Roman CZE079293Habartov
Prchal Radek CZE079292Habartov
17.Reitmeier Tomáš CZE031384CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
Kuchta Pavel CZE068945CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
17.Sommer Karel CZE066568DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
Špačková Martina CZE066567Libavské Údolí
17.Sommer Petr CZE060378Kynšperk nad Ohří
Maráková Barbora Isabela CZE050428Habartov
17.Šulcová Dagmar CZE059335DC Havrani Dolní Nivy
Šedivec Miloslav CZE058017DDC Havrani Dolní Nivy
25.Bittman Milan CZE068710D007 Luženičky
Bittmanová Michaela CZE074647DVendetta Nová Role
25.David Pavel CZE058215DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
Hanák Patrik CZE061501CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
25.Krčilova Hana CZE079295Habartov
Antala Karel CZE077188DLion Habartov
25.Krejčí Ondřej CZE068117AVendetta Nová Role
Dorážka Jiří CZE015568DVendetta Nová Role
25.Machunka Milan CZE015711Loket
Novotná Žaneta CZE052058CVendetta Nová Role
25.Sirůček Jakub CZE078559Habartov
Zapf Tomáš CZE068783DLion Habartov
25.Skopal Matyáš CZE076149Habartov
Gazarková Terezie CZE070464Velichov
25.Šoltésová Zdenka CZE071275
Hanáková Adéla CZE068941DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
33.Fojtik Milan CZE079296Jindrichovice
Dojčar Radek CZE070488DDC Havrani Dolní Nivy
33.Király Zoltán CZE017755Habartov
Király Michal CZE024456Habartov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 17.6.2024 03:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 17.6.2024 03:51:43
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement