Výsledková listina turnaje
UŠO > Karlovarský kraj > Výsledková listina turnaje (1-36/36)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master Karlovarsko dvojice muži - 1. kolo

20.1.2024| N.Sedlo - Meteor| Dvojice muži| Rozhodčí: Dvorský Bronislav| Dvojic: 36| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
Fridrich Vladan CZE015650AOlympia Tábor
2.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor
Koky Filip CZE020493ADC Žíla Chodov
3.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov
Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov
4.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary
Buberle Jan CZE047152ADC Gepardi Karlovy Vary
5.Klemera Petr CZE031296ADC Žíla Chodov
Imrich Martin CZE066541AFedor Sokolov
5.Krejčí Pavel CZE001218ABlack Panthers Luna M. Lázně
Ulrych Jindřich CZE000540ATachov Tankovna Rubín
7.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
7.Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov
Fuchs Pavel CZE015611ADC Žíla Chodov
9.Balát Jan CZE061795DVendetta Nová Role
Zazvonil Stanislav CZE038592BDC Paštiky St.Chodovská
9.Chymčák Petr 2007CZE074822BDC Žíla Chodov
Chymčák Petr 1976CZE074767BDC Žíla Chodov
9.Dvorský Bronislav CZE029180ADC Rybičky Chodov
Gibiec Karel CZE063589ADC Žíla Chodov
9.Trubač Ladislav CZE063754BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
Beránek Petr CZE026863BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
13.Angene Sebastian CZE077748CTachov Tankovna Rubín
Perenčaj Patrik WRD078168Black Panthers Luna M. Lázně
13.Fiala Miroslav CZE062353AFedor Sokolov
Frei Kamil CZE076487CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
13.Harant Jiří CZE028157BDC Lázeňské hroty Mariánské Lázně
Houška Milan CZE038455CDC Lázeňské hroty Mariánské Lázně
13.Kiss Martin CZE073961CDC Žíla Chodov
Reitmeier Tomáš CZE031384CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
17.Beňuš Jaroslav CZE000659AHradn( Pani Loket
Kraus Tomáš CZE062604CVeselý Obušky Cheb
17.Bubla Jan CZE061249ANikola Kraslice
Rustler Tomáš CZE070716ADC Žíla Chodov
17.Neudert Jakub CZE044366Loket
Stariat Jan CZE049249Kraslice
17.Pálko Jan CZE008212AHradn( Pani Loket
Topinka Vladimír CZE068118AHradn( Pani Loket
17.Sommer Miroslav CZE067303DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
Laskovský Pavel CZE066572CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
17.Ševčík Leoš CZE007889ADalovice
Pospíchal Tomáš CZE000538Karlovy Vary
17.Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov
Pliskva Jaroslav CZE037797BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
17.Vojkovič Martin WRD076530ADC Bunda Starý Klíčov
Sommer Karel CZE066568DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
25.Balouš Zdeněk CZE047147ADC Gepardi Karlovy Vary
Jíra Ladislav CZE051264ADC Gepardi Karlovy Vary
25.Bošina Stanislav CZE074771Stare sedlo
Bartoš Ladislav CZE046136AFedor Sokolov
25.Hamáček Jiří CZE057584Cheb
Jaroš Stanislav CZE079309Cheb
25.Javorský Alex CZE075196CDC Žíla Chodov
Urban Luděk CZE066095CDC Žíla Chodov
25.Kiss Jiří CZE059720BDC Žíla Chodov
Cenek Zbyněk CZE031299BDC Žíla Chodov
25.Kofl Roman CZE078839Black Panthers Luna M. Lázně
Vršecký Miroslav CZE026122BDC Májovka Tachov
25.Mňatinoha Milan CZE042315Krásno
John Jiří CZE005878CDC Rybičky Chodov
25.Popule Václav CZE019015BBakaláři z Aše
Kotrbáček Tomáš CZE079310Cheb
33.Čech Jakub CZE073123CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
Bartl Petr CZE073124DSokolov
33.Fiala Jiří CZE069854AOggy a Škodíci Ostrov
Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov
33.Peterka Michal CZE045969BOggy a Škodíci Ostrov
Budík Jiří CZE027901AOggy a Škodíci Ostrov
33.Waldman Rudolf CZE055461DVendetta Nová Role
Krejčí Ondřej CZE068117AVendetta Nová Role
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.6.2024 14:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.6.2024 14:46:00
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement