Výsledková listina turnaje
UŠO > Karlovarský kraj > Výsledková listina turnaje (1-14/14)
 NáhledTiskNahoru
Místní Open Karlovarsko dvojice

27.3.2024| Karlovy Vary - Republica Bar| Dvojice smíšené| Rozhodčí: Mäsár Milan| Dvojic: 14| Žebříčků: 10

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary
Buberle Jan CZE047152ADC Gepardi Karlovy Vary
2.Beránek Petr CZE026863BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
Trubač Ladislav CZE063754BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
3.Biernat Josef CZE019484ADC Žíla Chodov
Ševčík Leoš CZE007889ADalovice
4.Holub Miroslav CZE064756BŠK Drahomíra K.Vary
Pravda Vladimír CZE061796BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
5.Kocour Josef CZE001057Karlovy Vary
Bartoš Vladimír CZE071948Karlovy Vary
5.Suk Milan CZE018790BŠK Úlet Pšov
Šťastný Roman CZE078318CDC Republica Bar Karlovy Vary
7.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
Fiala Petr CZE070803AFedor Sokolov
7.Mäsár Milan CZE053064BDC Republica Bar Karlovy Vary
Počta Tomáš CZE039745DLvi Karlovy Vary
9.Cínek Jiří CZE005280CDC Republica Bar Karlovy Vary
Beka Jiří CZE073943CDC Republica Bar Karlovy Vary
9.Laversová Nikola CZE074654DDC Čechie Dalovice-Podmosťáci
Buchtele Petr CZE038030BDC Republica Bar Karlovy Vary
9.Ledvinová Petra CZE031843Racek B52 Karlovy Vary
Ledvinová Pavla CZE030107Racek B52 Karlovy Vary
9.Vondráček Zbyněk CZE042182BŠK Drahomíra K.Vary
Volek Tomáš CZE074462CDC Republica Bar Karlovy Vary
13.Jírová Kateřina CZE054899DDC Republica Bar Karlovy Vary
Jíra Ladislav CZE051264ADC Gepardi Karlovy Vary
13.Vaněček Michal CZE001835BDC Republica Bar Karlovy Vary
Pacourek Karel CZE075939BDC Republica Bar Karlovy Vary
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 16.7.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 16.7.2024 04:37:56
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement