Extraliga (A) | 20. kolo | Ne 19.2.2023 16:00 | U Nádraží JBC
Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou | 8 | : | 10 | Goldstar B Nové Město pod Smrkem | |||||||||
Hladík Rostislav | 20 | : | 23 | Gáži Martin | |||||||||
|
autorizovaný výsledek | neuatorizovaný výsledek | technická kontumace | kontumace |
Pozice | Domácí | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
D1 | Rajman Karel | 2 | |||||||
D2 | Samko Robert | 9 | 1 | ||||||
D3 | Vrabec Slávek | 3 | |||||||
D4 | Vlasák Jan | 3 | 2 | ||||||
Pozice | Náhradníci | Střídání | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo |
D5 | Hladík Rostislav | D1 | 3 | ||||||
D6 | Cerman Jaroslav | ||||||||
Pozice | Hosté | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo | |
H1 | Gáži Martin | 10 | 3 | 1 | |||||
H2 | Suk Daniel | 11 | 2 | ||||||
H3 | Tichý Petr | 11 | 3 | 1 |
Pořadí | Zápas | Domácí | Hosté | Legy | Skóre |
---|---|---|---|---|---|
1 | Single | D1: Rajman Karel | H3: Tichý Petr | 0:2 | 0:1 |
2 | Single | D2: Samko Robert | H4: | 2:0 KO | 1:1 |
3 | Single | D3: Vrabec Slávek | H1: Gáži Martin | 0:2 | 1:2 |
4 | Single | D4: Vlasák Jan | H2: Suk Daniel | 1:2 | 1:3 |
5 | Single | D1: Rajman Karel | H4: | 2:0 KO | 2:3 |
6 | Single | D2: Samko Robert | H3: Tichý Petr | 0:2 | 2:4 |
7 | Single | D3: Vrabec Slávek | H2: Suk Daniel | 2:0 | 3:4 |
8 | Single | D4: Vlasák Jan | H1: Gáži Martin | 2:1 | 4:4 |
9 | Double | D3: Vrabec Slávek D4: Vlasák Jan | H2: Suk Daniel H3: Tichý Petr | 1:2 | 4:5 |
D1: Rajman Karel D2: Samko Robert | H1: Gáži Martin H0: | ||||
10 | Cricket | D1: Rajman Karel D3: Vrabec Slávek | H1: Gáži Martin H3: Tichý Petr | 2:1 | 5:5 |
D2: Samko Robert D4: Vlasák Jan | H2: Suk Daniel H0: | ||||
11 | Single | D5: Hladík Rostislav | H2: Suk Daniel | 1:2 | 5:6 |
12 | Single | D2: Samko Robert | H1: Gáži Martin | 2:1 | 6:6 |
13 | Single | D3: Vrabec Slávek | H4: | 2:0 KO | 7:6 |
14 | Single | D4: Vlasák Jan | H3: Tichý Petr | 0:2 | 7:7 |
15 | Single | D1: Rajman Karel | H1: Gáži Martin | 0:2 | 7:8 |
16 | Single | D2: Samko Robert | H2: Suk Daniel | 1:2 | 7:9 |
17 | Single | D3: Vrabec Slávek | H3: Tichý Petr | 0:2 | 7:10 |
18 | Single | D4: Vlasák Jan | H4: | 2:0 KO | 8:10 |