2. liga play out | 4. kolo | Ne 23.4.2023 17:00 | U Nádraží JBC
Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Las Vegas Jablonec nad Nisou | 8 | : | 10 | Dragonflies A Liberec | |||||||||
Nový Petr | 22 | : | 21 | Novák Jan | |||||||||
|
autorizovaný výsledek | neuatorizovaný výsledek | technická kontumace | kontumace |
Pozice | Domácí | 95+ | 133+ | 170+ | 4.kolo | 3.kolo | 2.kolo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
D1 | Hrubeš Tadeáš | 12 | 1 | |||||
D2 | Valkoun Tomáš | 1 | ||||||
D3 | Langer Tomáš | 11 | ||||||
D4 | Nič Patrik | 7 | ||||||
Pozice | Náhradníci | Střídání | 95+ | 133+ | 170+ | 4.kolo | 3.kolo | 2.kolo |
D5 | Nový Petr | |||||||
D6 | Blažek Adam | D4 | 2 | |||||
D7 | Stávek Marek | |||||||
Pozice | Hosté | 95+ | 133+ | 170+ | 4.kolo | 3.kolo | 2.kolo | |
H1 | Lukeš Jiří | 1 | ||||||
H2 | Klindera Ladislav | 3 | ||||||
H3 | Novák Jan | 7 | ||||||
H4 | Šikýř Jaroslav | 4 | ||||||
Pozice | Náhradníci | Střídání | 95+ | 133+ | 170+ | 4.kolo | 3.kolo | 2.kolo |
H5 | Mizerová Veronika | |||||||
H6 | Beneš Jaroslav | H1 | 3 | 1 | ||||
H7 | Holštajn Pavel | H4 | ||||||
H8 | Holštajnová Alena |
Pořadí | Zápas | Domácí | Hosté | Legy | Skóre |
---|---|---|---|---|---|
1 | Single | D1: Hrubeš Tadeáš | H3: Novák Jan | 2:0 | 1:0 |
2 | Single | D2: Valkoun Tomáš | H4: Šikýř Jaroslav | 2:0 | 2:0 |
3 | Single | D3: Langer Tomáš | H1: Lukeš Jiří | 2:0 | 3:0 |
4 | Single | D4: Nič Patrik | H2: Klindera Ladislav | 1:2 | 3:1 |
5 | Single | D1: Hrubeš Tadeáš | H4: Šikýř Jaroslav | 1:2 | 3:2 |
6 | Single | D2: Valkoun Tomáš | H3: Novák Jan | 0:2 | 3:3 |
7 | Single | D3: Langer Tomáš | H2: Klindera Ladislav | 0:2 | 3:4 |
8 | Single | D4: Nič Patrik | H1: Lukeš Jiří | 2:0 | 4:4 |
9 | Double | D15: D15: | H15: H15: | 2:0 | 5:4 |
D15: D15: | H15: H7: Holštajn Pavel | ||||
10 | Cricket | D1: Hrubeš Tadeáš D3: Langer Tomáš | H3: Novák Jan H4: Šikýř Jaroslav | 1:2 | 5:5 |
D5: Nový Petr D7: Stávek Marek | H2: Klindera Ladislav H6: Beneš Jaroslav | ||||
11 | Single | D1: Hrubeš Tadeáš | H2: Klindera Ladislav | 0:2 | 5:6 |
12 | Single | D2: Valkoun Tomáš | H6: Beneš Jaroslav | 0:2 | 5:7 |
13 | Single | D3: Langer Tomáš | H4: Šikýř Jaroslav | 1:2 | 5:8 |
14 | Single | D4: Nič Patrik | H3: Novák Jan | 2:1 | 6:8 |
15 | Single | D1: Hrubeš Tadeáš | H6: Beneš Jaroslav | 1:2 | 6:9 |
16 | Single | D2: Valkoun Tomáš | H2: Klindera Ladislav | 1:2 | 6:10 |
17 | Single | D3: Langer Tomáš | H3: Novák Jan | 2:0 | 7:10 |
18 | Single | D6: Blažek Adam | H7: Holštajn Pavel | 2:0 | 8:10 |