Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Liberecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/151)
 NáhledTiskNahoru
Liberecký pohár 2023 - MUŽI kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 151 | Turnajů: 445

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Souček Michal CZE051825CČeští lvi Mimoň312153315 500
2.Gladiš Peter CZE074308CČeští lvi Mimoň212142612 400
3.Zeman Pavel CZE071607CLucky Panthers Liberec212142311 600
4.Pekař Zdeněk CZE055119CČeští lvi Mimoň12123811 100
5.Kodytek Tomáš CZE060793CČeští lvi Mimoň13132310 950
6.Souček Vladimír CZE032777CBakaláři Liberec12123510 900
7.Kubín Milan CZE054528CŠipkový klub Dobranov z.s.112135310 800
8.Rybář Ivan CZE072514CČeští lvi Mimoň112132210 700
9.Novotný Zdeněk CZE055840CČeští lvi Mimoň12121610 500
10.Kurek Jan CZE046009CAsterix Nový Bor12122710 100
11.Šikýř Jaroslav CZE013990CDragonflies Liberec11213329 600
11.Fiala Radek CZE073929CBakaláři Liberec1212449 600
11.Plíva Petr CZE065404CNetovka Deers Semily31215619 600
11.Novák Jan CZE057060CDragonflies Liberec11213469 600
15.Paldus Petr CZE071733CČeští lvi Mimoň1212479 300
16.Hons Petr CZE072354CČeští lvi Mimoň1313209 150
17.Ženka Zbyněk CZE063693CČeští lvi Mimoň1212179 100
18.Mengr Jiří CZE011053CAsterix Nový Bor1212369 000
19.Dvořák Jan CZE051582CLucky Panthers Liberec11213258 900
19.Blažek Tomáš CZE052772CŠpílkaři Liberec1212328 900
21.Grabowski Jakub CZE043215CNorci Česká Lípa1212418 700
21.Jäger Rudolf CZE058786CŠipkový klub Dobranov z.s.1212268 700
21.Holštajn Pavel CZE074030CDragonflies Liberec31215328 700
24.Záhorka Petr CZE072556CNorci Česká Lípa1212408 600
24.Kodera Kamil CZE072477CNorci Česká Lípa1212548 600
26.Hanuš Jiří CZE044758CŠpílkaři Liberec1212218 500
27.Pajkrt Jan CZE058400CŠipkový klub Dobranov z.s.1212248 400
27.Šlajch Vojtěch CZE058501CBakaláři Liberec1212378 400
27.Valko Jaroslav CZE001043CAsterix Nový Bor1212198 400
30.Hassa Tomáš CZE048338CKřoupci Jablonec1212218 100
31.Marek František CZE064475CDémoni Chotyně1212268 000
32.Krchov Pavel CZE059771CAsterix Nový Bor1212437 900
33.Procházka Jaroslav CZE052188CNorci Česká Lípa1212217 800
34.Kellner Robert CZE064181CLucky Panthers Liberec21214277 700
34.Jalovecký Dušan CZE040615CBullíci Česká Lípa1212127 700
36.Oreský Patrik CZE064162CČeští lvi Mimoň1212487 500
36.Fišer Tomáš CZE054304CNorci Česká Lípa1212267 500
36.Hrnčár Lukáš CZE060898CNetovka Deers Semily1212367 500
36.Ledl Miroslav CZE051744CDémoni Chotyně1212237 500
40.Mařatka Karel CZE062505CNetovka Deers Semily1212587 300
40.Titěra Lukáš CZE070672CČeští lvi Mimoň1212327 300
40.Shipek Sergey CZE033227CKřoupci Jablonec1212127 300
43.Švimberský Jiří CZE059411CČeští lvi Mimoň1313327 250
44.Gyalog Zdeněk CZE016107CCyclura Jablonec nad Nisou1212217 100
45.Navrátil Jaroslav CZE062447CŠenk Team Ludvíkovice9996 750
46.Grubhoffer Ladislav CZE074907CDragonflies Liberec1212136 400
47.Souček Josef CZE055704CŠipkový klub Dobranov z.s.1212146 300
48.Rejthar Vladimír CZE066796CŠipkový klub Dobranov z.s.1212336 100
49.Mádle Lukáš 1980CZE072578CŠpílkaři Liberec1212205 900
49.Chudoba Jaroslav CZE063365CČeští lvi Mimoň1212155 900
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 31.5.2023 15:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 31.5.2023 17:24:03
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement