Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Liberecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/227)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Libereckého kraje 2024 - ŽENY absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 227 | Turnajů: 748

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Morales Rosario Elidia CZE069969AKlub 44 Liberec314179818 600
2.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou314178416 600
3.Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou314175414 100
3.Šikolová Šárka CZE055144CGripeni Liberec314175214 100
5.Michelová Tereza CZE075966DRumburská letka314174912 900
6.Samlerová Michaela CZE048405Liberec314175312 800
7.Presová Zdeňka CZE067036DHadi Smržovka314177812 300
8.Václavíková Zuzana CZE002931ACyclura Jablonec nad Nisou314172312 000
9.Husáková Alžběta CZE000428AAsterix Nový Bor14142511 500
10.Kurková Jiřina CZE050335BAsterix Nový Bor14143211 000
10.Jirousková Monika CZE072649DHadi Smržovka214166211 000
12.Čechová Radka CZE052032CAsterix Nový Bor14147610 800
13.Jirásková Jaroslava CZE077146DVarnsdorfský Sedláci214164110 100
14.Adámková Veronika CZE065211AXXX - Jablonec nad Nisou114153110 000
14.Vundererová Eliška CZE066743DGripeni Liberec214164510 000
16.Mizerová Veronika CZE070278CDragonflies Liberec21416489 700
16.Poláková Michaela CZE075517DBowling club & bar Frýdlant31417249 700
18.Hanušová Dagmar CZE071341BKlub 44 Liberec1414499 500
19.Schlenkerová Nikola CZE072733DFP Darts Česká Lípa1414339 300
19.Vundererová Martina CZE063813DGripeni Liberec21416779 300
21.Bergerová Irena CZE054529CŠipkový klub Dobranov z.s.1414459 200
22.Obdržálková Marta CZE063121CŠipkový klub Dobranov z.s.1414339 000
22.Širová Helena CZE078049DExcalibur Liberec31215159 000
24.Kulasová Zuzana CZE003493BAsterix Nový Bor1414498 800
25.Skramužská Jana CZE073991DThe Forge Varnsdorf21416518 600
25.Nekvindová Veronika CZE070577DBakaláři Liberec21416478 600
27.Šupolová Michaela CZE078797Dragonflies Liberec21416678 500
27.Hornychová Pavlína CZE072125Rumburk21416558 500
29.Vundererová Soňa CZE074410DGripeni Liberec11415588 200
30.Gregorová Zuzana CZE072547BČeští lvi Mimoň11415248 100
30.Suchá Kateřina CZE066320DHadi Smržovka31417198 100
30.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)34778 100
33.Pekařová Jana CZE055120BČeští lvi Mimoň1414578 000
33.Čechová Lucie CZE051935Nový Bor1414278 000
33.Jelínková Leona CZE067454DThe Forge Varnsdorf11415318 000
36.Václavíková Milena CZE021706Vsetín 11415487 800
37.Sláviková Blažena CZE060791Česká Lípa1414157 600
38.Paříková Eliška CZE053731DAsterix Nový Bor1414247 200
39.Kalašová Jana CZE000183DHrádek nad Nisou1414317 100
40.Kolářová Jana CZE006422DRyky Česká Lípa1414247 000
40.Balážová Adéla CZE077193DVarnsdorfský Sedláci21416257 000
42.Škaloudová Lenka CZE062502BHorizont Liberec1414206 800
42.Táborská Martina CZE061465Liberec11415226 800
42.Holštajnová Alena CZE074045CDragonflies Liberec11415166 800
45.Dubcová Lucie CZE060232CNetovka Deers Semily11314146 750
46.Marková Jana 1982CZE068864CDémoni Chotyně1414216 600
47.Skočovská Anna CZE072429DBullíci Česká Lípa1414196 400
48.Šotková Monika CZE071076CČeští lvi Mimoň1414296 300
49.Motejlová Alena CZE055122DČeští lvi Mimoň1414446 200
49.Elfmarková Zdeňka CZE074787Varnsdorf1414326 200
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.6.2024 15:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.6.2024 15:47:19
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement