Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Liberecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/149)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Libereckého kraje 2024 - ŽENY kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 149 | Turnajů: 564

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Samlerová Michaela CZE048405Liberec312155111 900
2.Michelová Tereza CZE075966DRumburská letka312154511 800
3.Presová Zdeňka CZE067036DHadi Smržovka312157511 100
4.Jirousková Monika CZE072649DHadi Smržovka21214589 900
5.Širová Helena CZE078049DExcalibur Liberec31215159 300
6.Poláková Michaela CZE075517DBowling club & bar Frýdlant31215249 000
6.Jirásková Jaroslava CZE077146DVarnsdorfský Sedláci21214349 000
8.Vundererová Eliška CZE066743DGripeni Liberec21214398 800
9.Schlenkerová Nikola CZE072733DFP Darts Česká Lípa1212338 200
9.Vundererová Martina CZE063813DGripeni Liberec21214708 200
11.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)34778 100
12.Skramužská Jana CZE073991DThe Forge Varnsdorf21214497 700
12.Nekvindová Veronika CZE070577DBakaláři Liberec21214467 700
14.Šupolová Michaela CZE078797Dragonflies Liberec21214607 600
14.Hornychová Pavlína CZE072125Rumburk21214517 600
16.Suchá Kateřina CZE066320DHadi Smržovka31215177 400
17.Vundererová Soňa CZE074410DGripeni Liberec11213507 100
18.Čechová Lucie CZE051935Nový Bor1212266 900
18.Václavíková Milena CZE021706Vsetín 11213446 900
18.Sláviková Blažena CZE060791Česká Lípa1212156 900
21.Jelínková Leona CZE067454DThe Forge Varnsdorf11213266 600
22.Paříková Eliška CZE053731DAsterix Nový Bor1212226 300
23.Kalašová Jana CZE000183DHrádek nad Nisou1212296 200
24.Kolářová Jana CZE006422DRyky Česká Lípa1212236 100
24.Táborská Martina CZE061465Liberec11213226 100
26.Balážová Adéla CZE077193DVarnsdorfský Sedláci21214206 000
27.Holubová Kristina CZE067593Turnov11213205 700
28.Procházková Karolína 1994CZE061464Liberec 151111115 650
29.Gaubicová Štěpánka CZE068890DOpilý Hroty Liberec11213135 600
30.Motejlová Alena CZE055122DČeští lvi Mimoň1212335 400
30.Beláková Miroslava CZE073320DRumburská letka21214215 400
30.Skočovská Anna CZE072429DBullíci Česká Lípa1212155 400
33.Scholtz Katrin WRD009028Zittau1212145 200
33.Elfmarková Zdeňka CZE074787Varnsdorf1212275 200
33.Strnádková Radka CZE044989(Vichřice z Ještědu)34775 200
36.Audyová Iva CZE052191DČeští lvi Mimoň1212165 100
36.Majstrová Andrea CZE067188DAsterix Nový Bor1212185 100
38.Bičišťová Marcela CZE024748DAsterix Nový Bor1212635 000
38.Havelková Drahuška CZE068881Nový BOR1212225 000
40.Vildová Radka CZE067751DGripeni Liberec1212304 900
41.Podoprigora Simona CZE075677DSbH Česká Lípa1212184 800
41.Holečková Adéla CZE077342Varnsdorf1212174 800
41.Sojková Jana CZE080591Liberec1212124 800
44.Štětinová Vlasta CZE073378Liberec11213244 700
45.Kocmanová Lucie CZE068753DAsterix Nový Bor1212164 600
45.Venclová Lucie CZE048029DAsterix Nový Bor1212164 600
45.Mottlová Martina CZE073127Tanvald1212184 600
45.Bryknerová Alžběta CZE076296DBowling club & bar Frýdlant11213134 600
49.Vosecká Tereza CZE071820DSbH Česká Lípa9994 550
50.Horn Claudia WRD066988Ebersbach1212334 500
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.5.2024 19:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.5.2024 19:35:00
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement